Blog Frankowicza

10 cech profesjonalnej kancelarii prawnej dla frankowicza

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Kancelaria dla Frankowicza
10 cech profesjonalnej kancelarii prawnej dla frankowicza

#1. Specjalizacja – kancelaria prawna dla frankowiczów

Sukces w sądzie może zagwarantować tylko kancelaria wyspecjalizowana w prowadzeniu spraw dla posiadaczy kredytów waloryzowanych do CHF. Niestety na fali popularności „spraw frankowych”, po hucznym wyroku TSUE w sprawie Państwa Dziubaków (więcej o tej sprawie pisaliśmy w naszym artykule: Dziubak XXV C 2514/19 w Sądzie Okręgowym w Warszawie. Wyrok i jego znaczenie) oraz ostatnich spektakularnych wygranych frankowiczów w sądach powstało wiele podmiotów i kancelarii, które praktycznie „z dnia na dzień” rozszerzyły swoją ofertę o usługi dla posiadaczy kredytów we franku. Wiele osób, firm i kancelarii próbuje jedynie zarobić na trudnej sytuacji kredytobiorców, nie mając w istocie wystarczających kompetencji, aby skutecznie im pomóc. Umowa kredytowa z bankiem jest bardzo skomplikowanym konstruktem prawno-ekonomicznym. Na przestrzeni kilku lat, wiele różnych banków na odmiennych warunkach oferowało kredyty denominowane lub indeksowane do CHF. Dlatego każdą poszczególną sprawę frankowicza należy przeanalizować indywidualnie. Z całą pewnością nie można potraktować wszystkich spraw frankowych zgodnie z jednym czy dwoma wzorcami działania, co często próbują robić kancelarie, które nie posiadają specjalizacji w zakresie kredytów frankowych. Wysoki procent spraw wygranych przez kredytobiorców w sądach, wcale nie oznacza, że sprawę związaną z umową o kredyt waloryzowany do CHF łatwo się wygrywa i nie potrzeba do tego odpowiedniego doświadczenia. Sądy są wprawdzie przychylne frankowiczom, jednak ze względu na brak prawa precedensu, nadal samo wniesienie sprawy do sądu nie przesądza o sukcesie. Ostatnie wygrane polskich kredytobiorców praktycznie zawsze zostały osiągnięte dzięki współpracy z rzetelną i wyspecjalizowaną kancelarią. Podkreślmy, że to właśnie eksperci ŻBK przyczyniają się w znacznym stopniu do ostatnich pozytywnych dla konsumentów wyroków. To członek naszej społeczności otrzymał rekordowo wysoką sumę, jaką bank na mocy prawomocnego wyroku został zobowiązany do wypłaty na rzecz kredytobiorcy. O szczegółach tej sprawy pisaliśmy w artykule: Rekordowa w Polsce wygrana członka społeczności ŻBK!!! Unieważnienie kredytu i zobowiązanie banku do zapłaty kwoty 806 663 CHF, czyli ponad 3 500 000 zł.

#2. Doświadczenie – kancelaria prawna dla frankowiczów

Bardzo ważną kwestią, która przesądza o skuteczności danej kancelarii, jest posiadane przez nią doświadczenie w prowadzeniu sporów z bankami, szczególnie w zakresie kredytów denominowanych lub indeksowanych do franka szwajcarskiego. Tylko kancelarie, które „zjadły zęby” na sprawach frankowych pomogą w pomyślny sposób pozwać bank. Eksperci ŻBK doskonale wiedzą, jak wyboista potrafi być droga podczas dochodzenia do sprawiedliwego wyroku w sporach z bankiem. Te pazerne instytucje finansowe, pomimo że doskonale zdają sobie sprawę z abuzywności postanowień umownych w swoich umowach kredytowych, które zawierały z setkami tysięcy konsumentów, próbują wszelkimi możliwymi sposobami uciec od odpowiedzialności. Ponieważ są bardzo bogatymi instytucjami, mogą sobie pozwolić na zatrudnienie całego sztabu wysoko opłaconych i wykwalifikowanych prawników oraz doradców, którzy miesiącami opracowują coraz to wymyślniejsze sztuczki prawne, aby tylko nie ponieść konsekwencji za wprowadzanie konsumentów w błąd. Lawina procesów frankowych, która już wkrótce zaleje polskie sądy, jest realną zmorą banków, bowiem wywoła u nich ogromne straty finansowe. Z tego powodu frankowicze są niezwykle zdeterminowani do aktywnej walki w sądach i wszelkimi sposobami próbują wygrać. W dodatku, jak wcześniej już wspomnieliśmy, w Polsce nie mamy prawa precedensu, a jednolite orzecznictwo sądowe w sprawach frankowych jeszcze nie zdążyło się wystarczająco ukształtować. Dlatego tylko doświadczeni eksperci będą w stanie prowadzić skutecznie sprawę kredytobiorcy przeciwko bankowi. Eksperci społeczności Życie Bez Kredytu doskonale zdają sobie sprawę, że aby wygrać pozew należy profesjonalnie działać na każdym etapie procesu sądowego, zaczynając od momentu napisania i złożenia pozwu. Dobrze skonstruowany i napisany pozew jest bardzo ważnym etapem na drodze do uwolnienia się od toksycznego kredytu. A skuteczny pozew może napisać tylko ekspert, który od podszewki zna wszelkie problematyczne kwestie związane z abuzywną umową o kredyt waloryzowany do franka. Tylko doświadczeni specjaliści, którzy od lat ścierają się na sali sądowej z nieuczciwymi bankierami są w stanie zapobiec i przewidzieć próby uniknięcia odpowiedzialności przez instytucje finansowe. Dlatego przed skontaktowaniem się z daną kancelarią koniecznie najpierw sprawdź jej „portfolio”, czyli dotychczasowe sukcesy sądowe na rzecz frankowiczów.

#3. Wykwalifikowana kadra – kancelaria prawna dla frankowiczów

Sprawy związane z abuzywnym kredytem waloryzowanym do franka szwajcarskiego są sprawami niezwykle specyficznymi i szczególnymi. Aby prawidłowo przeanalizować, a w konsekwencji skutecznie pozwać bank oraz wygrać sprawę w sądzie, należy posiadać nie tylko fachową wiedzę i doświadczenie w dziedzinie prawa. Do prowadzenia spraw związanych z umowami kredytowymi waloryzowanymi w walucie obecnej konieczna jest również specjalistyczna znajomość ekonomii, finansów oraz matematyki stosowanej. Tylko interdyscyplinarny zespół ekspertów jest w pełni kompetentny do bronienia interesów frankowicza. Niestety większość kancelarii nie posiada wykwalifikowanego zaplecza ekonomiczno-finansowego, dlatego nie są one w stanie w sposób adekwatny przeanalizować umowy, w którą jest uwikłany kredytobiorca, a tym bardziej pomyślnie poprowadzić jego sprawę w sądzie. Sądy oraz inne instytucje stojące na straży sprawiedliwości w Polsce, takie jak Rzecznik Praw Obywatelskich, Rzecznik Finansowy, czy Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wielokrotnie podkreślały w swoich orzeczeniach, iż najbardziej problematycznym elementem w umowach kredytowych są ich abuzywne klauzule przeliczeniowe. Trzeba przyznać bankom, że „inżynieria finansowa”, którą zaimplementowały w nieuczciwym produkcie finansowym, jakim jest kredyt denominowanym lub indeksowanym do CHF, była bardzo finezyjnie zaplanowana. Bankom „udało się” wprowadzać w błąd setki tysięcy konsumentów w Polsce. Dziś już wiemy, że produkt sprzedawany przez banki nazywany przez nie „kredytem we franku” (choć nigdy tak naprawdę żadnego realnego przepływu franka w takiej umowie nie było) był niezgodny z obowiązującym w Polsce i w Europie prawem. Nie mogli jednak o tym wiedzieć wszyscy kredytobiorcy, których „dobrą wiarę w instytucje” banki po prostu nieetycznie wykorzystały. Z tego właśnie względu to banki w jednoznaczny sposób ponoszą odpowiedzialność za problemy finansowe setek tysięcy Polaków.

W Życie Bez Kredytu współpracujemy z najlepszymi fachowcami w swoich dziedzinach. Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów, którzy są w stanie zagwarantować sukces członkom naszej społeczności. Przykładamy też do tego ogromną wagę, aby nasz zespół był nie tylko bardzo silny merytorycznie, ale także kompetentny i profesjonalny w zakresie obsługi klienta.

#4. Otwartość i komunikatywność – kancelaria prawna dla frankowiczów

Obecnie sprawy związane z abuzywnymi umowami kredytowymi waloryzowanymi w walucie helweckiej trwają średnio 2-3 lata. Najprawdopodobniej bank odwoła się od wyroku w pierwszej instancji, przez co spór z bankiem może wydłużyć się o kolejny rok lub dwa lata. Można postawić tezę, że banki zniechęcone coraz częstszymi sukcesami frankowiczów będą z czasem coraz rzadziej odwoływać się od wyroków w pierwszej instancji. Ponadto wraz z Tarczą Antykryzysową 3.0 zostały znowelizowane niektóre przepisy, które również napełniają nas pewnym optymizmem, jeżeli chodzi o szybkość zapadalności wyroków w sprawach umów o kredyt w CHF (więcej na ten temat przeczytasz w naszym artykule: Rekordowa wygrana w Polsce. Przyspieszenie spraw frankowych w sądach | Życie Bez Kredytu). Należy pamięć o tym, że w czasie trwania całego postępowania sądowego, będą Państwo z przyczyn oczywistych co jakiś czas konsultować się ze swoim prawnikiem czy ekspertem ds. kredytów frankowych. Z tego względu bardzo ważne jest, aby ta komunikacja była klarowna, zrozumiała i satysfakcjonująca. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, z jakim stresem wiąże się pozwanie banku. W mniemaniu większości z nas banki jawią się jako dość omnipotentna instytucja, w starciu z którą przeciętna osoba nie będzie miała większych szans na wygraną. Musimy podkreślić, że takie przekonanie jest całkowicie niesłuszne, ponieważ frankowicze ostatnio wygrywają aż 90% wszystkich sporów sądowych. Wiem jedynak, że dostarczenie klientowi pełnej informacji o jego sytuacji prawnej, o potencjalnych możliwościach na wygranie sprawy, wyjaśnienie mu dotąd niezrozumiałych dla niego meandrów umów kredytowych i pułapek, jakie pazerne banki zastawiły na konsumentów, pomaga w znaczącym stopniu ten stres zredukować. Spór sądowy z bankiem dla frankowiczów to walka o lepsze życie i rozumiemy, z jakim napięciem emocjonalnym się to wiąże. Dlatego we współpracy z członkami naszej społeczności stawiamy na pełną otwartość i komunikatywność. Na każdym etapie prowadzenia sprawy konsultujemy z frankowiczem wszystkie szczegóły oraz na bieżąco informujemy go o aktualnych postępach w procesie sądowym. Pozwala to na zredukowanie stresu kredytobiorcy oraz zachowania tak ważnego poczucia sprawczości nad sytuacją. Zawsze odpowiadamy cierpliwie na wszystkie pytania i wątpliwości frankowiczów, gdyż wiem, że naturalną potrzebą człowieka jest pełne zrozumienie sytuacji, w której aktualnie się znajduje, a kontakt z nami jest możliwy praktycznie każdego dnia i o dowolnej porze.

#5. Elastyczność oferty dopasowanej do potrzeb kredytobiorcy – kancelaria prawna dla frankowiczów

To co powinno wyróżniać dobrą kancelarię dla frankowicza, to jej umiejętność dostosowania oferty do rzeczywistych potrzeb konsumenta. Różne banki na różnych warunkach zawierały umowy kredytowe, więc każdy poszczególny przypadek takiego kontraktu powinien być rozpatrzony w trybie indywidualnym. Jako doświadczeni specjaliści ds. kredytów waloryzowanych do CHF zdajemy sobie sprawę, że nie ma możliwości w przypadku spraw frankowych zastosowania schematycznych wzorców działania. O ile istnieją dwa główne sposoby na uwolnienie się od toksycznego kredytu – unieważnienie lub odfrankowienie umowy, to wybranie jednej z tych opcji wymaga wnikliwego przeanalizowania warunków kredytu, a także konsultacji z frankowiczem, w celu ustalenia jego preferencji. O różnicy między odfrankowieniem umowy kredytowej a jej unieważnieniem obszernie pisaliśmy w naszym artykule: Unieważnienie lub odfrankowanie umowy kredytowej przez sąd i co dalej? Każdy klient ma inne potrzeby, dlatego oferta współpracy powinna być dostosowana do oczekiwań kredytobiorcy. Tym właśnie kierujemy się, gdy proponujemy klientowi warianty współpracy z naszymi ekspertami. Wybór warunków współpracy z ŻBK umożliwiamy frankowiczom poprzez naszą dogodną aplikację Koonfigurator Ofert. Ta specjalnie dedykowana członkom naszej społeczności aplikacja pozwoli wybrać najlepszą ofertę pomocy oraz sposób finansowania całego postępowania sądowego. Rozpoczęcie współpracy z ŻBK jest banalnie proste, a efekty konkretne:

  1. Wypełnij formularz kontaktowyi prześlij nam skany umowy kredytowej.
  2. Przygotujemy analizę prawną i finansową, przejrzysty plan działania oraz link do Konfiguratora Ofert (KO).
  3. W KO możesz wybrać najkorzystniejszą dla siebie opcję opłaty wstępnej i success fee.
  4. Zapytaj również o Tarczę Ochronną ŻBK. Istnieje możliwość płatności ratalnych – jedyne 999 zł brutto / miesięcznie!

Oferujemy naprawdę wiele różnych modeli finansowania naszych usług. Istnieje możliwość regularnych comiesięcznych płatności, ale także oferujemy pokrycie kosztów na zasadzie jednorazowej płatności, a następnie dopiero success fee lub jeszcze innej konfiguracji ratalnej. Wszystko zależy od negocjacji i indywidualnych potrzeb konsumenta, na które zawsze jesteśmy w pełni otwarci.

#6. Gwarancja i ochrona – kancelaria prawna dla frankowiczów

Inną niezwykle ważną kwestią jest zabezpieczenie środków finansowych niezbędnych do pokrycia podstawowych kosztów powództwa sądowego. Z uwagi na brak prawa precedensu w Polsce należy pamiętać o różnych ryzykach związanych z pozwaniem banku przez frankowicza.

Po pierwsze wystąpienie na drogę sądową będzie wiązało się z szeregiem kosztów sądowych. Ich wysokość w przypadku konsumentów nie zależy od wartości przedmiotu sporu. Opłata sądowa zawsze wynosi 1 000 zł. W toku sprawy sądowej może zaistnieć potrzeba zapłaty zaliczki na poczet opinii biegłego. Wysokość zaliczki zależy od uznania sądu rozpatrującego sprawę i wynosi obecnie około 2000 zł.

Po drugie należy uwzględnić koszty wynagrodzenia dla specjalistycznej kancelarii prowadzącej sprawę. Jako że od ponad 5 lat wspieramy frankowiczów, doskonale rozumiemy ich sytuację finansową. Wiemy, że proces sądowy może być trudny, a poczucie bezpieczeństwa finansowego jest fundamentem normalnego funkcjonowania. Dlatego właśnie zawsze jesteśmy w stanie wypracować z klientem optymalny model współpracy. Posiadamy modele, które maksymalnie ograniczają ryzyko i koszty po stronie frankowicza, w zamian za wyższe success fee. Najważniejsze jednak, żeby nie dać się nabrać przeróżnym „hurtowniom pozwów”, czyli kancelariom, które doświadczenie zdobywały jedynie na odszkodowaniach ubezpieczeniowych. To zupełnie inna rzeczywistość, taka kancelaria nie świadczy frankowiczom usługi na odpowiednim poziomie. Wielokrotnie zgłaszały się do nas osoby, które miały negatywne doświadczenia z kancelariami, które nie potrafiły spełnić podkładanych w nie nadziei.

Po trzecie trzeba mieć na uwadze, że spór sądowy z bankiem może wiązać się z szeregiem dodatkowych kosztów i ryzyk. Dlatego eksperci społeczności Życie Bez Kredytu zaprojektowali unikalny produkt dla każdego frankowicza – Tarczę Ochronną ŻBK. Tarcza Ochronna ŻBK chroni przed wszelkimi kosztami i ryzykami, jakie mogą się pojawić w czasie sądowego sporu z bankiem. Takie rozwiązanie zapewnia bezpieczeństwo finansowe w postaci gwarancji zwrotu kosztów procesu w razie niepomyślnego wyroku. Tarcza Ochronna ŻBK chroni frankowiczów również w przypadku wytoczenia ewentualnej sprawy z powództwa banku, np. w sprawie korzystania z kapitału po unieważnieniu umowy. W ramach Tarczy Ochronnej ŻBK udzielamy także pomocy w zakresie działalności gospodarczej oraz spraw pracowniczych.

#7. Przejrzystość warunków współpracy – kancelaria prawna dla frankowiczów

Jak już wspominaliśmy w ostatnim czasie powstało bardzo wiele podmiotów prawnych, które świadczą usługi dla frankowiczów, jednak w rzeczywistości nie są na tyle kompetentne, aby spełnić oczekiwania kredytobiorców. Często taką nierzetelną pomoc świadczą kancelarie odszkodowawcze specjalizujące się w sporach z ubezpieczycielami. Niestety nie posiadają one wystarczającego doświadczenia, aby móc skutecznie prowadzić sprawy związane z kredytem walutowym. Ponadto warunki współpracy z taką kancelarią odszkodowawczą mogą okazać się jeszcze bardziej „mętne” niż warunki udzielonej pożyczki we frankach przez bank. Zawierając umowę z taką kancelarią frankowicz wpada „z deszczu pod rynnę”. Niestety kancelarie, które na fali popularności spraw frankowych rozszerzają działalność o usługi dla kredytobiorców, dopuszczały się jawnych nadużyć, co nawet kończyło się karami nakładanymi przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

UOKiK, sprawdzając umowy proponowane przez kancelarie odszkodowawcze, znalazł kilka zapisów, które budzą wątpliwości i stały się podstawą do wszczęcia postępowania. Ponadto zastrzeżenia Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów budziły też opłaty, jakie kancelarie pobierały od klientów. Umowy, które proponowały kancelarie odszkodowawcze często w sposób niejasny informowały za co płacą ich klienci, a w dodatku w umowach często były zapisy o ukrytych dodatkowych kosztach, o których kredytobiorcy dowiadywali się dopiero po zawarciu umowy. Dlatego bardzo ważne jest zawsze wnikliwe wczytywanie się w umowę. Niestety członkowie naszej społeczności wielokrotnie mieli styczność z takimi kancelariami, w których umowy zawierały przykłady zapisów, które są klauzulami zakazanymi.

W Życie Bez Kredytu stawiamy na pełną przejrzystość i klarowność warunków współpracy. Zaufanie członków naszej społeczności jest dla nas najważniejsze. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że tylko przy zapewnieniu klientowi 100% bezpieczeństwa możemy działać sprawnie i rzetelnie. Zawarta z nami umowa nie zawiera żadnych ukrytych kosztów, a wszystkie ważne kwestie zawsze zostają omówione przed zawarciem umowy. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy do dyspozycji klienta w zasadzie przez 24 godziny na dobę.

#8. Zaangażowanie i pasja – kancelaria prawna dla frankowiczów

Kolejną ważną cechą, którą powinna odznaczać się skuteczna kancelaria prawna dla frankowiczów, to jej zaangażowanie w sprawy frankowe. Oznacza to, że warto przyjrzeć się, czy dana organizacja jest zaangażowana w jakąś dodatkową działalność poza indywidualnym prowadzeniem spraw swoich klientów. Możemy to bardzo dobrze wyjaśnić na naszym własnym przykładzie. Życie Bez Kredytu to intensywnie rozwijająca się społeczność skupiająca osoby, które posiadają kredyty walutowe indeksowane lub denominowane do franka szwajcarskiego. Ekspercki zespół społeczności Życie Bez Kredytu świadczy usługi w zakresie profesjonalnego przygotowania pozwu i skutecznego poprowadzenia spawy sądowej przeciwko bankowi. Nasz zespół to nie tylko doświadczeni prawnicy z najlepszych kancelarii prawnych, ale też wysokiej klasy eksperci z obszaru ekonomii, a także kompetentna obsługa klienta. Takie holistyczne podejście do spraw związanych z abuzywnymi kredytami frankowymi zapewnia pełną skuteczność w sporze sądowym z bankiem oraz gwarantuje odzyskanie nienależnie pobranych pieniędzy.

Wierzymy w słuszność i efektywność walki z nieuczciwymi umowami kredytowymi, dlatego jednym ze statutowych celów naszej działalności jest wzmacnianie i wspieranie naszej społeczności poprzez tworzenie treści o wartościach edukacyjnych i informacyjnych. Nasi eksperci są intensywnie zaangażowani w tworzenie społeczności frankowiczów, co realizujemy poprzez rozwijanie naszej grupy na Facebooku, do której serdecznie zapraszamy: Frankowicze – Życie bez kredytu. Każdy kredytobiorca w dowolnym momencie może dołączyć do naszej grupy, gdzie zupełnie za darmo otrzyma wsparcie oraz rzetelną informację. Wskazujemy frankowiczom możliwości prawne w zakresie unieważnienia lub „odfrankowienia” nieuczciwej umowy kredytowej. Ponadto stanowimy wsparcie mentorskie oraz motywacyjne dla każdego członka naszej grupy, ponieważ zdajemy sobie sprawę, jak ciężką i stresującą sytuacją jest uwikłanie w toksyczny kredyt. Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem na naszym blogu oraz kanale YouTube: Życie Bez Kredytu – kanał YouTube. Regularnie organizujemy zupełnie darmowe webinary dla frankowiczów, na których rozwiewamy wszelkie wątpliwości kredytobiorców. Rzetelnie dostarczamy wiarygodnych informacji, będąc zawsze w centrum wydarzeń związanych z sytuacją frankowiczów – to właśnie eksperci ŻBK byli obecni na sali sądowej TSUE w Luksemburgu podczas słynnej sprawy Państwa Dziubaków i na bieżąco informowali frankowiczów o sytuacji.

#9. Adekwatna do kwalifikacji i jakości usług cena – kancelaria prawna dla frankowiczów

Ile powinna kosztować pomoc dla frankowicza? Wszystko zależy od zakresu pomocy w danej sprawie i indywidualnych negocjacji. Jednak jedno z pewnością można stwierdzić – cena powinna być adekwatna do kwalifikacji i jakości usług. W przypadku wyboru specjalisty ds. kredytów frankowych nie warto jednak kierować się najniższą ceną. Kancelarie, które proponują bardzo niskie wynagrodzenie za swoją pracę często podchodzą do problemu szablonowo i nie są w stanie wyegzekwować w sądzie dla konsumenta choćby połowy świadczenia, które można byłoby osiągnąć z doświadczonym ekspertem. Z drugiej strony, aby osiągnąć sukces wcale nie trzeba przepłacać i do prowadzenia sporów z bankiem korzystać z najdroższych kancelarii. To nie koszt usługi świadczy o jej jakości. Życie Bez Kredytu jest otwarte na wszelkie negocjacje, a wychodząc naprzeciw potrzebom frankowiczów nasi eksperci wprowadzili na rynek innowacyjny produkt: Tarczę ochronną Życie Bez Kredytu. Tarcza ŻBK stanowi zabezpieczenie przed wszelkimi potencjalnymi ryzykami związanymi z zawieszeniem płatności rat kredytowych. Nasza Tarcza ochronna ponadto zapewnia posiadaczom kredytu w CHF m.in.:

– Przeprowadzenie skutecznego postępowania sądowego przeciwko bankowi z gwarancjami.

– Ochronę przed bankiem w przypadku wytoczenia sprawy z powództwa banku, np. w sprawie zawieszenia płatności rat.

– Wsparcie w zakresie z działalności gospodarczej oraz spraw pracowniczych.

Warto jednak wystrzegać się tych firm odszkodowawczych, które zachęcają nas niską ceną dla wszystkich kredytobiorców. Dla takiej kancelarii będziesz tylko kolejnym klientem, obsługiwanym w standardowy sposób, bez indywidualnego rozpatrzenia sprawy i bez propozycji skutecznego planu działania w Waszej konkretnej (często bardzo zawiłej) sprawie. Wiele skomplikowanych spraw frankowych możliwych jest do wygrania tylko wówczas, gdy w sprawę zaangażowany będzie doświadczony zespół specjalistów z prawdziwego zdarzenia. W naszej działalności już wielokrotnie uzyskaliśmy dla kredytobiorców bardzo wysokie świadczenia, jak wcześniej już wspominaliśmy to do członka naszej społeczności należy rekordowa kwota zasądzona na rzecz frankowicza. Tak olbrzymie korzyści dla naszych klientów były możliwe do wywalczenia jedynie na drodze sądowej i wymagały specjalistycznej wiedzy oraz lat praktyki zawodowej naszych ekspertów.

#10. Rozbudowana strona internetowa – kancelaria prawna dla frankowiczów

Strona internetowa jest wizytówką firmy. Przedsiębiorca-profesjonalista, oprócz wysokiej jakość usługi, powinien również przywiązywać najwyższą dbałość o własny wizerunek. A już w szczególności powinna o to dbać dedykowana dla kredytobiorców kancelaria, której skuteczna działalność powiązana jest ze zbudowaniem zaufania wśród swoich klientów. Należy jednak zwrócić uwagę na fakt, że w przypadku specjalistów ds. frankowych, profesjonalna strona internetowa nie powinna opierać się tylko na ładnym szablonie projektowym i zgrabnych fontach. Na takiej stronie internetowej frankowicz, oprócz danych kontaktowych do danej firmy oraz jej pobieżnego opisu, powinien znaleźć odpowiednio opracowane informacje dot. kredytów udzielanych we franku. Takie informacje każdy kredytobiorca może znaleźć w naszej sekcji blogowej. Wspieramy naszych członków poprzez dostarczenie im niezbędnej wiedzy, potrzebnej do zaskarżenia nieuczciwych umów kredytowych waloryzowanych do walut obcych. Nasi eksperci publikują liczne wartościowe treści, informujące frankowiczów o możliwościach i narzędziach prawnych, które mogą zostać wykorzystane do skutecznego unieważnienia lub odfrankowienia abuzywnej umowy kredytowej oraz odzyskania nienależnie pobranych przez bank pieniędzy. Na bieżąco informujemy naszych czytelników o najnowszych zmianach legislacyjnych (zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem dot. Tarczy antykryzysowej, która zwiastuje przyspieszenie spraw frankowych w najbliższej przyszłości: Tarcza 3.0 a pozew banku – pierwszy krok do sukcesu | Życie Bez Kredytu).

Ponadto w celach komunikacyjnych z członkami naszej społeczności korzystamy ze wszelkich możliwych nowoczesnych mediów. Można się do nas zgłosić osobiście, telefonicznie, czy za pośrednictwem naszej strony internetowej.

O profesjonalizmie naszej społeczności Życie Bez Kredytu świadczy także posiadanie oficjalnego kanału społecznościowego na Facebooku, który skupia jej sympatyków i tworzy miejsce do wymiany doświadczeń. Na naszych grupach frankowicz może znaleźć mnóstwo bardzo cennych informacji i porad zupełnie za darmo. Specjalistyczna kancelaria prawnicza, która w ten sposób dba o wizerunek swojej marki, z pewnością będzie w stanie z taką samą dbałością zadbać o prowadzenie spraw swoich Klientów. Ponadto stale rozwijamy nasz kanał YouTube, na którym z całą pewnością znajdą Państwo mnóstwo aktualnych, ciekawych i użytecznych informacji.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy