Blog Frankowicza

-+ TAGI

Wygrywamy z bankami sprawy frankowe

Vlog #loveżbk Kamil Chwiedosik odcinek 15

Nowy, 15. odcinek Vloga #loveŻBK – spektakularne sukcesy członków społeczności Życie bez Kredytu

To był tydzień pełen sukcesów – trzy unieważnienia i jedno odfrankowienie! Korzyści dla naszych członków to ponad 3 000 000 PLN! A to nie koniec dobrych wiadomości. Zwycięstwo odnieśliśmy nad Multibankiem (obecnie mBank), Fortisem (obecnie BNP Paribas), mBankiem oraz Kredyt Bankiem (obecnie Santander BP). Nasz główny ekspert i założyciel społeczności ŻBK Kamil Chwiedosik omówi podstawy prawne każdego ze zwycięskich wyroków oraz ich następstwa dla kredytobiorców.

W dalszej części vloga dowiesz się czym kierować się przy wyborze odpowiedniej kancelarii, aby maksymalnie zwiększyć swoje szanse na wygraną z bankiem. Nasz prowadzący w prostych słowach wyjaśni, dlaczego nie każda kancelaria nadaje do prowadzania tzw. spraw frankowych, jacy specjaliści powinni uczestniczyć w procesie pozwania banku oraz dlaczego warto powierzyć walkę z bankiem doświadczonym profesjonalistom.

Wygrywamy z Fortis Bankiem
Wygrywamy z mBankiem!

O Życie Bez Kredytu

Skupiamy społeczność frankowiczów, którzy chcą uwolnić się od kredytu. Profesjonalnie obsługujemy sprawy osób posiadających kredyt we frankach szwajcarskich. Spotykamy się z wieloma sprawami frankowiczów. Doradzamy najlepsze rozwiązania. Doprowadzamy do pokonania banku przed sądem. Społeczność wokół Życia Bez Kredytu to ludzie, którzy wymieniają się doświadczeniami w działaniach podjętych na rzecz umorzenia swojego kredytu we frankach, społeczność, która dostaje od nas wsparcie, najnowsze informacje, prognozy, raporty i oferty współpracy w zakresie walki z bankiem.

Naszym celem jest budowanie społeczności frankowiczów, którzy chcą żyć bez kredytu. Wspieramy naszych członków niezbędną wiedzą, potrzebną do zaskarżenia obiektywnie nieuczciwych umów kredytowych waloryzowanych do walut obcych.

Łącznie nasze grupy na Facebooku liczą ponad 20 000 członków. Dołącz do dużej społeczności frankowiczów i wiedz, co można zrobić.

Jeśli potrzebujesz porady w sprawie konkretnej umowy – już teraz zachęcamy do kontaktu.

Kontakt:
📩info@zyciebezkredytu.pl
🎯575 337 667 lub 575 339 602

Polecamy

Życie Bez Kredytu - webinarium

Webinarium Życia Bez Kredytu – podsumowanie

Niezmiernie nam miło, że tak licznie zechcieli Państwo uczestniczyć w naszym czwartkowym webinarium, że byli Państwo tak aktywni. Cieszyliśmy się z każdego pytania. Państwa reakcje

Czytaj więcej
jak zaskarżyć kredyt

Jak zaskarżyć kredyt we frankach

Zaskarżenie banku o kredyt we frankach to najskuteczniejsze rozwiązanie dla każdego frankowicza, który pragnie odzyskać nie tylko swoje pieniądze, ale przede wszystkim pozbyć się nieuczciwej

Czytaj więcej
pozew o kredyt frankowy

Ile kosztuje pozew o kredyt frankowy

Złożenie pozwu o kredyt frankowy do sądu i skuteczna walka z bankiem nawet przed wyrokiem TSUE były najlepszymi rozwiązaniami dla frankowicza. Niektórzy frankowicze nadal trwają

Czytaj więcej
Close Menu