Kalkulator Frankowicza Ugoda vs Pozew

Zobacz co tracisz wybierając ugodę i nie pozywając banku!

Ugoda z bankiem czy unieważnienie kredytu frankowego? Kalkulator ugody i pozwu dla frankowicza wskazuje opłacalność różnych sposób na pozbycie się kredytu waloryzowanego we frankach. Porównanie korzyści z ugody i pozwu przeciwko bankowi to pierwszy krok, który powinien podjąć każdy frankowicz, chcąc uwolnić się od toksycznego kredytu CHF.

Ważna informacja!
Kalkulator frankowicza  umożliwia orientacyjne obliczenie kwoty, o którą można ubiegać się decydując się na pozew przeciwko bankowi. Wyliczenia te są oparte na deklaracjach kredytobiorcy dotyczących kwoty, oprocentowania, spreadu, a dokładna wartość przedmiotu sporu wymaga indywidualnej analizy umowy kredytowej.

Wyniki kalkulatora służą jedynie orientacyjnemu oszacowaniu opłacalności różnych dróg pozbycia się kredytu we frankach i nie mogą być podstawą do wyliczenia wartości przedmiotu sporu z bankiem. 

Zapraszamy są do bezpośredniego kontaktu z nami w celu dokonania bezpłatnej analizy umowy kredytowej oraz oszacowania kosztów złożenia pozwu i prowadzenia procesu.

O Życiu Bez Kredytu

Dlaczego warto pozwać bank?

Frankowicze coraz częściej wygrywają w sądach i coraz chętniej decydują się na sądowy pozew banku. 

Te zauważalne tendencje ogromnie nas cieszą. Zawsze staliśmy i nadal stoimy na stanowisku, że jedynym skutecznym sposobem na uwolnienie się od toksycznego kredytu jest wszczęcie sądowego procesu przeciwko bankowi.

Przez ostatnie 9 lat intensywnego działania, wyspecjalizowaliśmy się w prowadzeniu i wygrywaniu spraw o unieważnienie kredytów we frankach.


Mamy potrzebne do takiej walki zaplecze – specjalistyczną wiedzę, wybitnych ekspertów, know-how, sprawdzone wzory pism. Tym, którzy zdecydują się walczyć z nami, zapewniamy profesjonalną opiekę na każdym etapie procesu (od złożenia dokumentów do analizy, przez proces sądowy aż do prawomocnego wyroku i egzekucję).


Grono zadowolonych klientów naszej kancelarii przekroczyło już 2 500 osób i wciąż rośnie.

Chcesz poznać szczegóły?
Nasi doradcy służą pomocą

Zostaw swój numer telefon, oddzwonimy!

Co mówią o nas nasi klienci ?