Odpowiedzi na najczęściej zadawane przez frankowiczów pytania

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Wyjątkowe, BEZPŁATNE wsparcie wyłącznie Dla członków społeczności Życie Bez Kredytu, którzy pozwali z nami bank.

Wiemy jak kluczowym jest wsparcie w każdym momencie tego stresującego procesu, przede wszystkim wtedy, kiedy Ty tego potrzebujesz. Poświęcimy Ci tyle czasu, ile jest niezbędne, aby każdy aspekt zarówno procesu z bankiem jak i możliwych etapów po zakończeniu sprawy, były dla Ciebie klarowne. Jesteśmy tu dla Ciebie. Stworzyliśmy dział wsparcia, bo to właśnie członkowie naszej społeczności o to prosili. Słuchamy Was i wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Dział Wsparcia składa się z prawników, analityków oraz wygranych prawomocnie frankowiczów czuwający nad wszystkimi aspektami Twojego procesu sądowego.

W jaki sposób możesz skontaktować się z Działem Wsparcia?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji dosłownie na wyciągnięcie ręki i możesz się z nami skontaktować wsposób jaki jest dla Ciebie najlepszy.

Możesz napisać do naszego Prawo-Mocnego Pomocnego

Możesz umówić się na spotkanie on-line

Możesz umówić się na spotkanie w wersji on-line lub osobiście poprzez naszą specjalnie w tym celu stworzoną aplikację mobilną Prawo-Mocni Pomocni. Aby skorzystać z tej formy kontaktu musiszściągnąć naszą aplikację i zarejestrować się jako członek społeczności Życie Bez Kredytu. Link do pobrania aplikacji https://appin.link/zbkppm

W jakim zakresie możesz uzyskać pomoc kontaktując się z Działem Wsparcia?

Chcąc zrozumieć co Was niepokoi najbardziej w procesie pozywania banku, przeprowadziliśmy specjalną ankietę. Zebrane odpowiedzi podzieliliśmy na 4 główne kategorie poniżej. Wystarczy kliknąć na jedno z czterech głównych zagadnień, aby dowiedzieć się jak możemy Was wesprzeć w każdym z tych punktów.

 

#FastTrack Niemożliwe załatwiamy od ręki, na cuda trzeba trochę poczekać. Departament Obsługi Spraw Sądowych #ŻBK odpowie w mgnieniu oka na każde Twoje pytanie związane z toczącym się postępowaniem sądowym, które prowadzimy dla Ciebie. Wystarczy, że napiszesz maila na adres: kontakt@centrumpfie.pl lub skontaktujesz się telefonicznie pod numerami: +48 575 332 230 oraz +48 575 756 721 Nasze niezawodne specjalistki od administracji życzliwie i z największą starannością sprawdzą każdą potrzebą informację na Twoje życzenie. #Najlepiej? #ŻycieBezKredytu to znaczy właśnie najlepiej! 

Kto czuwa nad członkami społeczności w dziale wsparcia?

Wsparcie, które zapewniamy jest wyjątkowe, bo oferują je nasi Prawo-Mocni Pomocni, byli już frankowicze społeczności ŻBK, którzy prawomocnie unieważnili kredyt we frankach, a dziś służą swoim doświadczeniem. Nasi PMP to ludzie z poczuciem misji wspierania osób bezwzględnie wykorzystanych przez banki. Każdy z nich wygrał swoją bitwę z bankiem i jest gotowy, aby pomóc właśnie Tobie.

Dziękujemy za zaufanie, którym zostaliśmy przez Ciebie obdarzeni. Jesteśmy dumni, że możemy Ciebie wspierać przez cały proces sądowy i asystować w egzekucji Twoich praw. Wiemy jednak, że ten sukces nie udałby się bez Twojej odwagi, wytrwałości i wiary w sprawiedliwość.