Blog Frankowicza

-+ TAGI

kredyt we frankach - mec. Wiktor Budzewski

“Kawa z Ekspertem od kredytów frankowych” odc. 3

Zapraszamy na 3 odcinek Kawy z Ekspertem od Kredytów Frankowych. Tym razem naszym gościem jest adw. Wiktor Budzewski z kancelarii KBiW specjalizującej się w kredytach frankowych. Kredyt w frankach nam nie straszny!

  • W trakcie spotkania porozmawiamy m.in o:
    Korzystnej zmianie orzecznictwa, które jest już coraz bardziej widoczna także w Sądzie Najwyższym.
  • Dlaczego tylko 3% frankowiczów zdecydowało się dotychczas pozwać banki z tytułu nieuczciwych umów frankowych.
  • Krokach jakie należy podjąć, aby pozwać bank oraz roli analizy finansowej w pozwach przeciwko bankom o kredyt we frankach.

Zauważalne tendencje do zmiany orzecznictwa w sprawach kredytów we frankach przykuwają uwagę wszystkich frankowiczów. Jak sprawy mają się obecnie? Jaka tak naprawdę jest linia orzecznicza? Dlaczego sądy mogą orzekać tak jak orzekają? To tylko część pytań jakie stawiamy sobie wraz z frankowiczami.

Interesuje nas też problem stosunkowo małej ilości dotychczas złożonych pozwów. Czy powodem jest niedostateczna wiedza? Być może czynnik finansowy? Dlaczego, skoro większość spraw o kredyty CHF wygrywają frankowicze, nadal niewiele pozwów?

W końcu odpowiadamy na pytanie: jak skutecznie pozwać bank o kredyt. Dostarczamy wszelkich niezbędnych informacji, które pomogą przygotować się do pokonania banku.

mec. Wiktor Budzewski

Założyciel Kancelarii adwokackiej “Kurpiejewski, Budzewski i Wspólnicy”. Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących prawa finansowego, ze szczególnym uwzględnieniem relacji konsumentów z instytucjami finansowymi. Jako praktyk specjalizuje się w sporach dotyczących umów kredytów waloryzowanych do walut obcych, w tym do CHF. Posiada wiele sukcesów na tym polu działalności. Przewodzi zespołowi procesowemu, który zawiera grono zaangażowanych adwokatów. Prowadzi szereg postępowań sądowych dla społeczności Życie Bez Kredytu. Zwykle z bardzo dobrym skutkiem.

O Życie Bez Kredytu

Skupiamy społeczność frankowiczów, którzy chcą uwolnić się od kredytu. Profesjonalnie obsługujemy sprawy osób posiadających kredyt we frankach szwajcarskich. Spotykamy się z wieloma sprawami frankowiczów. Doradzamy najlepsze rozwiązania. Doprowadzamy do pokonania banku przed sądem. Społeczność wokół Życia Bez Kredytu to ludzie, którzy wymieniają się doświadczeniami w działaniach podjętych na rzecz umorzenia swojego kredytu we frankach, społeczność, która dostaje od nas wsparcie, najnowsze informacje, prognozy, raporty i oferty współpracy w zakresie walki z bankiem.

Naszym celem jest budowanie społeczności frankowiczów, którzy chcą żyć bez kredytu. Wspieramy naszych członków niezbędną wiedzą, potrzebną do zaskarżenia obiektywnie nieuczciwych umów kredytowych waloryzowanych do walut obcych.

Łącznie nasze grupy na Facebooku liczą ponad 17 000 członków. Dołącz do dużej społeczności frankowiczów i wiedz, co można zrobić.

Jeśli potrzebujesz porady w sprawie konkretnej umowy – już teraz zachęcamy do kontaktu.

Polecamy

Życie Bez Kredytu - webinarium

Webinarium Życia Bez Kredytu – podsumowanie

Niezmiernie nam miło, że tak licznie zechcieli Państwo uczestniczyć w naszym czwartkowym webinarium, że byli Państwo tak aktywni. Cieszyliśmy się z każdego pytania. Państwa reakcje

Czytaj więcej
jak zaskarżyć kredyt

Jak zaskarżyć kredyt we frankach

Zaskarżenie banku o kredyt we frankach to najskuteczniejsze rozwiązanie dla każdego frankowicza, który pragnie odzyskać nie tylko swoje pieniądze, ale przede wszystkim pozbyć się nieuczciwej

Czytaj więcej
pozew o kredyt frankowy

Ile kosztuje pozew o kredyt frankowy

Złożenie pozwu o kredyt frankowy do sądu i skuteczna walka z bankiem nawet przed wyrokiem TSUE były najlepszymi rozwiązaniami dla frankowicza. Niektórzy frankowicze nadal trwają

Czytaj więcej
Close Menu