Blog Frankowicza

-+ TAGI

“Kawa z Ekspertem od kredytów frankowych” odc. 3

Zapraszamy na 3 odcinek Kawy z Ekspertem od Kredytów Frankowych. Tym razem naszym gościem jest adw. Wiktor Budzewski z kancelarii KBiW specjalizującej się w kredytach frankowych.

W trakcie spotkania porozmawiamy m.in o:
➡Korzystnej zmianie orzecznictwa, które jest już coraz bardziej widoczna także w Sądzie Najwyższym.

➡Dlaczego tylko 3% frankowiczów zdecydowało się dotychczas pozwać banki z tytułu nieuczciwych umów frankowych.

➡Krokach jakie należy podjąć, aby pozwać bank oraz roli analizy finansowej w pozwach przeciwko bankom

O Życie Bez Kredytu

Skupiamy społeczność frankowiczów, którzy chcą uwolnić się od kredytu. Profesjonalnie obsługujemy sprawy osób posiadających kredyt we frankach szwajcarskich. Spotykamy się z wieloma sprawami frankowiczów. Doradzamy najlepsze rozwiązania. Doprowadzamy do pokonania banku przed sądem. Społeczność wokół Życia Bez Kredytu, to ludzie, którzy wymieniają się doświadczeniami w działaniach podjętych na rzecz umorzenia swojego kredytu we frankach, społeczność, która dostaje od nas wsparcie, najnowsze informacje, prognozy, raporty i oferty współpracy w zakresie walce z bankiem.

Naszym celem jest budowanie społeczności frankowiczów, którzy chcą żyć bez kredytu. Wspieramy naszych członków niezbędną wiedzą, potrzebną do zaskarżenia obiektywnie nieuczciwych umów kredytowych waloryzowanych do walut obcych.

Łącznie nasze grupy na Facebooku liczą ponad 11 000 członków. Dołącz do dużej społeczności frankowiczów i wiedz, co można zrobić.

Jeśli potrzebujesz porady w sprawie konkretnej umowy – już teraz zachęcamy do kontaktu.

Close Menu