Blog Frankowicza

“Kawa z Ekspertem od kredytów frankowych” odc. 3

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
kredyt we frankach - mec. Wiktor Budzewski
“Kawa z Ekspertem od kredytów frankowych” odc. 3

Zapraszamy na 3 odcinek Kawy z Ekspertem od Kredytów Frankowych. Tym razem naszym gościem jest adw. Wiktor Budzewski z kancelarii KBiW specjalizującej się w kredytach frankowych. Kredyt w frankach nam nie straszny!

  • W trakcie spotkania porozmawiamy m.in o:
    Korzystnej zmianie orzecznictwa, które jest już coraz bardziej widoczna także w Sądzie Najwyższym.
  • Dlaczego tylko 3% frankowiczów zdecydowało się dotychczas pozwać banki z tytułu nieuczciwych umów frankowych.
  • Krokach jakie należy podjąć, aby pozwać bank oraz roli analizy finansowej w pozwach przeciwko bankom o kredyt we frankach.

Zauważalne tendencje do zmiany orzecznictwa w sprawach kredytów we frankach przykuwają uwagę wszystkich frankowiczów. Jak sprawy mają się obecnie? Jaka tak naprawdę jest linia orzecznicza? Dlaczego sądy mogą orzekać tak jak orzekają? To tylko część pytań jakie stawiamy sobie wraz z frankowiczami.

Interesuje nas też problem stosunkowo małej ilości dotychczas złożonych pozwów. Czy powodem jest niedostateczna wiedza? Być może czynnik finansowy? Dlaczego, skoro większość spraw o kredyty CHF wygrywają frankowicze, nadal niewiele pozwów?

W końcu odpowiadamy na pytanie: jak skutecznie pozwać bank o kredyt. Dostarczamy wszelkich niezbędnych informacji, które pomogą przygotować się do pokonania banku.

mec. Wiktor Budzewski

Założyciel Kancelarii adwokackiej “Kurpiejewski, Budzewski i Wspólnicy”. Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących prawa finansowego, ze szczególnym uwzględnieniem relacji konsumentów z instytucjami finansowymi. Jako praktyk specjalizuje się w sporach dotyczących umów kredytów waloryzowanych do walut obcych, w tym do CHF. Posiada wiele sukcesów na tym polu działalności. Przewodzi zespołowi procesowemu, który zawiera grono zaangażowanych adwokatów. Prowadzi szereg postępowań sądowych dla społeczności Życie Bez Kredytu. Zwykle z bardzo dobrym skutkiem.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy