Blog Frankowicza

”Kawa z Ekspertem od kredytów frankowych” odc. 2

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
kredyt CHF
”Kawa z Ekspertem od kredytów frankowych” odc. 2

Zapraszamy na 2 odcinek Kawy z Ekspertem od Kredytów Frankowych. Tym razem naszym gościem jest Kamil Sienkiewicz – Ekonomista, Prezes Centrum Prawa Finansowego i Ekonomii 

W trakcie spotkania porozmawiamy o kredytach CHF:

  • Skutkach błędów w wyliczeniach kwot, o które pozywane są banki.
  • Wpływie aktualnych wydarzeń na sektor bankowy. Jak duże straty może spowodować lawina korzystnych dla frankowiczów wyroków i czy rzeczywiście może to zachwiać sektorem bankowym?
  • Sytuacji frankowiczów w świetle ostatnich wydarzeń i szansach na wygraną

Już teraz możesz się z nami skontaktować w sprawie swojego kredytu CHF. Sporządzamy bezpłatną analizę.

Jeżeli tylko wysłuchali Państwo naszej audycji, to z pewnością pojawia się pytanie dotyczące pozwania banku. Warto nam zaufać. Wygrywamy zdecydowaną większość spraw dla frankowiczów. Kredyt CHF jest czymś na czym znamy się praktycznie. Opracowujemy najlepsze strategie pozywania banku o kredyt we frankach. Wygrywamy.

Kamil Sienkiewicz, ekspert od w temacie: kredyt CHF – tłumaczy dlaczego umowa o kredyt CHF może zostać unieważniona, jakie są najbardziej prawdopodobne scenariusze, w jaki sposób rozwija się obecnie orzecznictwo i na co mogą liczyć frankowicze.

Kawa z ekspertem to cykl wywiadów ze znanymi osobistościami świata kredytów frankowych, ekspertami od wygrywania spraw z bankami oraz teoretykami prawa bankowego. Uwzględniamy punkt widzenia frankowicza, ale także obowiązujące prawo oraz realne szanse na wygraną, które znamy z naszej praktyki na salach sądowych.

Kamil Sienkiewicz

Założyciel Centrum Prawa Finansowego i Ekonomii, ekspert w dziedzinie statystyki i matematyki finansowej. Wytrawny analityk z ponad 15-letnim doświadczeniem. Od wielu lat czynnie zaangażowany w pomoc osobom uwikłanym w ryzykowne instrumenty finansowe. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, a następnie wykładowca na tej uczelni. Uczestnik studiów doktoranckich w Instytucie Maxa Plancka (Max-Planck-Institut) w Rostocku. Z powodzeniem prowadził wiele projektów o zasięgu międzynarodowym. Czynnie wspiera procesy sądowe dla społeczności Życie Bez Kredytu.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy