Blog Frankowicza

-+ TAGI

kredyt CHF

”Kawa z Ekspertem od kredytów frankowych” odc. 2

Zapraszamy na 2 odcinek Kawy z Ekspertem od Kredytów Frankowych. Tym razem naszym gościem jest Kamil Sienkiewicz – Ekonomista, Prezes Centrum Prawa Finansowego i Ekonomii 

W trakcie spotkania porozmawiamy o kredytach CHF:

  • Skutkach błędów w wyliczeniach kwot, o które pozywane są banki.
  • Wpływie aktualnych wydarzeń na sektor bankowy. Jak duże straty może spowodować lawina korzystnych dla frankowiczów wyroków i czy rzeczywiście może to zachwiać sektorem bankowym?
  • Sytuacji frankowiczów w świetle ostatnich wydarzeń i szansach na wygraną

Już teraz możesz się z nami skontaktować w sprawie swojego kredytu CHF. Sporządzamy bezpłatną analizę.

Jeżeli tylko wysłuchali Państwo naszej audycji, to z pewnością pojawia się pytanie dotyczące pozwania banku. Warto nam zaufać. Wygrywamy zdecydowaną większość spraw dla frankowiczów. Kredyt CHF jest czymś na czym znamy się praktycznie. Opracowujemy najlepsze strategie pozywania banku o kredyt we frankach. Wygrywamy.

Kamil Sienkiewicz, ekspert od w temacie: kredyt CHF – tłumaczy dlaczego umowa o kredyt CHF może zostać unieważniona, jakie są najbardziej prawdopodobne scenariusze, w jaki sposób rozwija się obecnie orzecznictwo i na co mogą liczyć frankowicze.

Kawa z ekspertem to cykl wywiadów ze znanymi osobistościami świata kredytów frankowych, ekspertami od wygrywania spraw z bankami oraz teoretykami prawa bankowego. Uwzględniamy punkt widzenia frankowicza, ale także obowiązujące prawo oraz realne szanse na wygraną, które znamy z naszej praktyki na salach sądowych.

Kamil Sienkiewicz

Założyciel Centrum Prawa Finansowego i Ekonomii, ekspert w dziedzinie statystyki i matematyki finansowej. Wytrawny analityk z ponad 15-letnim doświadczeniem. Od wielu lat czynnie zaangażowany w pomoc osobom uwikłanym w ryzykowne instrumenty finansowe. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, a następnie wykładowca na tej uczelni. Uczestnik studiów doktoranckich w Instytucie Maxa Plancka (Max-Planck-Institut) w Rostocku. Z powodzeniem prowadził wiele projektów o zasięgu międzynarodowym. Czynnie wspiera procesy sądowe dla społeczności Życie Bez Kredytu.

O Życie Bez Kredytu

Skupiamy społeczność frankowiczów, którzy chcą uwolnić się od kredytu. Profesjonalnie obsługujemy sprawy osób posiadających kredyt we frankach szwajcarskich. Spotykamy się z wieloma sprawami frankowiczów. Doradzamy najlepsze rozwiązania. Doprowadzamy do pokonania banku przed sądem. Społeczność wokół Życia Bez Kredytu to ludzie, którzy wymieniają się doświadczeniami w działaniach podjętych na rzecz umorzenia swojego kredytu we frankach, społeczność, która dostaje od nas wsparcie, najnowsze informacje, prognozy, raporty i oferty współpracy w zakresie walki z bankiem.

Naszym celem jest budowanie społeczności frankowiczów, którzy chcą żyć bez kredytu. Wspieramy naszych członków niezbędną wiedzą, potrzebną do zaskarżenia obiektywnie nieuczciwych umów kredytowych waloryzowanych do walut obcych.

Łącznie nasze grupy na Facebooku liczą ponad 20 000 członków. Dołącz do dużej społeczności frankowiczów i wiedz, co można zrobić.

Jeśli potrzebujesz porady w sprawie konkretnej umowy – już teraz zachęcamy do kontaktu.

Kontakt:
📩info@zyciebezkredytu.pl
🎯575 337 667 lub 575 339 602

Polecamy

Życie Bez Kredytu - webinarium

Webinarium Życia Bez Kredytu – podsumowanie

Niezmiernie nam miło, że tak licznie zechcieli Państwo uczestniczyć w naszym czwartkowym webinarium, że byli Państwo tak aktywni. Cieszyliśmy się z każdego pytania. Państwa reakcje

Czytaj więcej
jak zaskarżyć kredyt

Jak zaskarżyć kredyt we frankach

Zaskarżenie banku o kredyt we frankach to najskuteczniejsze rozwiązanie dla każdego frankowicza, który pragnie odzyskać nie tylko swoje pieniądze, ale przede wszystkim pozbyć się nieuczciwej

Czytaj więcej
pozew o kredyt frankowy

Ile kosztuje pozew o kredyt frankowy

Złożenie pozwu o kredyt frankowy do sądu i skuteczna walka z bankiem nawet przed wyrokiem TSUE były najlepszymi rozwiązaniami dla frankowicza. Niektórzy frankowicze nadal trwają

Czytaj więcej
Close Menu