Blog Frankowicza

-+ TAGI

”Kawa z Ekspertem od kredytów frankowych” odc. 2

Zapraszamy na 2 odcinek Kawy z Ekspertem od Kredytów Frankowych. Tym razem naszym gościem jest Kamil Sienkiewicz – Ekonomista, Prezes Centrum Prawa Finansowego i Ekonomii 

W trakcie spotkania porozmawiamy o:

Skutkach błędów w wyliczeniach kwot, o które pozywane są banki.

Wpływie aktualnych wydarzeń na sektor bankowy. Jak duże straty może spowodować lawina korzystnych dla frankowiczów wyroków i czy rzeczywiście może to zachwiać sektorem bankowym?

Sytuacji frankowiczów w świetle ostatnich wydarzeń i szansach na wygraną

O Życie Bez Kredytu

Skupiamy społeczność frankowiczów, którzy chcą uwolnić się od kredytu. Profesjonalnie obsługujemy sprawy osób posiadających kredyt we frankach szwajcarskich. Spotykamy się z wieloma sprawami frankowiczów. Doradzamy najlepsze rozwiązania. Doprowadzamy do pokonania banku przed sądem. Społeczność wokół Życia Bez Kredytu, to ludzie, którzy wymieniają się doświadczeniami w działaniach podjętych na rzecz umorzenia swojego kredytu we frankach, społeczność, która dostaje od nas wsparcie, najnowsze informacje, prognozy, raporty i oferty współpracy w zakresie walce z bankiem.

Naszym celem jest budowanie społeczności frankowiczów, którzy chcą żyć bez kredytu. Wspieramy naszych członków niezbędną wiedzą, potrzebną do zaskarżenia obiektywnie nieuczciwych umów kredytowych waloryzowanych do walut obcych.

Łącznie nasze grupy na Facebooku liczą ponad 11 000 członków. Dołącz do dużej społeczności frankowiczów i wiedz, co można zrobić.

Jeśli potrzebujesz porady w sprawie konkretnej umowy – już teraz zachęcamy do kontaktu.

Close Menu