Blog Frankowicza

#11 bezpłatny webinar – Zapytaj eksperta ds. frankowych – 15 października, czwartek 18:00

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Webinar dla Frankowiczów
#11 bezpłatny webinar – Zapytaj eksperta ds. frankowych – 15 października, czwartek 18:00

Życie Bez Kredytu po raz jedenasty ma przyjemność zaprosić wszystkich frankowiczów na bezpłatny webinar, który poprowadzi ekspert i założyciel naszej społeczności Kamil Chwiedosik. Tematem przewodnim będzie: “Pozwanie banku krok po kroku z perspektywy Frankowiczki, która wygrała prawomocnie swój proces”. Tym razem gościem specjalnym będzie była już Frankowiczka, Katarzyna Urbańska, która niedawno wygrała swój proces z bankiem. Z naszym gościem specjalnym porozmawiamy o wszystkich etapach walki z bankiem – od decyzji o pozwaniu banku, poprzez proces, aż do szczęśliwego finału.

Pozwanie banku krok po kroku. Sukces, który osiągniesz, gdy zaufasz profesjonalistom.

Wielu ludziom wdaje się, że pozew przeciwko bankowi wiąże się ze żmudnym, trudnym, a w dodatku kosztownym procesem. Często spotykamy się z błędnym przekonaniem, że spór sądowy z bankiem będzie przeciągał się w nieskończoność, wiązał się z koniecznością wielokrotnego pojawienia się na sali rozpraw, a sam okres oczekiwania na decyzje sądu przysporzy kredytobiorcom bardzo wiele stresu. Otóż nic bardziej mylnego. Co prawda w przeszłości sprawy przeciągały się czasami do 3 a nawet 5 lat, jednak w ostatnim czasie nastąpiło silne odwrócenie tego trendu. Ostatnie wyroki w sprawach abuzywnych postanowień w kredytach CHF zapadały wręcz w ekspresowym tempie, nawet do 11 miesięcy od daty złożenia pozwu. Coraz częściej zdarza się, że w danej sprawie nie zachodzi konieczność przesłuchiwania powodów na sali sądowej. Istnieją również procedury, np. dla osób, które mieszkają poza granicami kraju, pozwalające na konsularne złożenie zeznań, bez konieczności pojawiania się w sądzie. Nasi eksperci przewidują, że sprawy związane z nieuczciwym kredytem we franku szwajcarskim będą kończyć się jeszcze szybciej. Prawdopodobnie wkrótce banki zupełnie zrezygnują z odwoływania się od wyroków, gdyż w związku z utrzymującym się trendem, stwierdzą, iż jest to zupełnie dla nich nieopłacalne. W związku z tym sprawy związane z kredytem w CHF będą kończyły się już na pierwszej instancji. Co do kosztowności wytoczenia pozwu przeciwko bankowi, to Życie Bez Kredytu jest w stanie zapewnić wszelkie zabezpieczenia i gwarancje, które uchronią frankowicza przed jakimkolwiek ryzykiem finansowym związanym ze sporem z tą instytucją. Natomiast stopa zwrotu kosztów związanych z wytoczeniem procesu wynosi średnio od 2 000% do 40 000%. Koszty są zatem naprawdę niewielkie w stosunku do kwot, które można uzyskać w przypadku wygranej. Do wygrania są nie tylko pieniądze, ale również lepsza jakość życia oraz bezpieczeństwo finansowe.

Dlatego, aby dowiedzieć się, jak naprawdę wygląda pozew banku, zapraszamy na nasz #11 bezpłatny webinar dla frankowiczów.

Twoje korzyści z uczestnictwa w #11 webniarze ŻBK:

  1. Poznasz w szczegółach etapy procesu z bankiem.
  2. Dowiesz się, jak walka z bankiem wygląda z perspektywy klienta: obawy vs rzeczywistość, emocje towarzyszące procesowi pozwania banku na każdym etapie.
  3. Będziesz na bieżąco z najnowszymi wygranymi członków społeczności Życie Bez Kredytu.
  4. Zobaczysz nasze sposoby prowadzenia wygranych spraw z bankami. 

Życie Bez Kredytu to kompleksowa pomoc frankowiczom na każdym etapie sporu z bankiem

Do społeczności Życie Bez Kredytu dołączyłam, żeby w tej walce z bankiem nie być sama. Żeby mieć poczucie wsparcia i zaangażowania po drugiej stronie. I faktycznie, spotkania z ludźmi, z kancelarią, ze społecznością Życie Bez Kredytu dodało mi skrzydeł. Walka z bankiem, to trochę walka Dawida z Goliatem i w tej walce nigdy nie chce się być samemu. W tej niełatwej walce bardzo pomogło mi to, że po drugiej stornie miałam ludzi, którzy uspokajali mnie, wspierali w każdej mojej decyzji, nie zostawili mnie samej sobie. Szczęśliwie jesteśmy już na finiszu tej walki, ale to co dla mnie było istotne, to to, że społeczność Życie Bez Kredytu dała mi totalne wsparcie. Kolejne pisma z banku, kolejne groźby, kolejna próba zastraszania, czy wymuszenia moich reakcji spotykała się z super wsparciem i super zaangażowaniem. Wiedziałam, jak odpowiadać, jak reagować, a to było właśnie najistotniejsze. Decyzja, którą podjęłam, a która nie była łatwa, była słuszną decyzją i na żadnym etapie nie byłam pozostawiona bez wsparcia – relacjonuje swoje doświadczenia ze współpracą z ŻBK, była już frankowiczka, Katarzyna Urbańska.

Życie Bez Kredytu to nie tylko profesjonalna pomoc przy pozwaniu banku i prowadzeniu sprawy w sądzie. Nasi eksperci są również bardzo zaangażowani w działalność edukacyjną, mającą na celu budowanie świadomości wśród frankowiczów. Jedną z naszych metod promujących wiedzę z zakresu legalnych narzędzi służących do uwolnienia się od toksycznych umów kredytowych są właśnie cykliczne, bezpłatne webinary, które są rewelacyjnym źródłem wiarygodnych informacji o aktualnej sytuacji prawnej polskich frankowiczów.

Serdecznie zapraszamy również do wysłuchania poprzednich naszych materiałów i webinarów, które publikujemy na naszym kanale YT: Życie Bez Kredytu – Kanał YouTube. Znajdziesz tam mnóstwo ciekawych wideo przygotowywanych przez najlepszych profesjonalistów w naszym kraju. Nasi eksperci skutecznie pomogli już ponad 100 kredytobiorcom, którzy na zawsze pozbyli się stresu związanego z abuzywną umową, a także osiągnęli przyzwoitą korzyść finansową. O naszych sukcesach pisaliśmy na naszym blogu:

Przełomowa informacja dla frankowiczów. Kredyty waloryzowane do CHF mBank – są nieważne

Frankowicze górą. Kredyty denominowane CHF Fortis – BNP Paribas – są nieważne

Świetna wiadomość dla frankowiczów. Kredyty indeksowane do CHF Polbank – Raiffeisen Bank International – są nieważne

Weź udział w sesji Q&A, zapytaj o wszelkie nurtujące Cię kwestie i wygraj atrakcyjne nagrody!
Nasze spotkania online na żywo to świetna okazja do rozwiania wszelkich wątpliwości związanych z uciążliwym kredytem indeksowanym lub denominowanym do franka szwajcarskiego. Drugą część naszego webinaru będzie stanowiła sesja Q&A, podczas której uczestnicy spotkania będą mieli możliwość zadawania pytań. Wszelkie nurtujące frankowiczów kwestie związane z tzw. kredytem frankowym będzie wyjaśniał nasz ekspert oraz założyciel społeczności ŻBK – Kamil Chwiedosik. Kamil Chwiedosik już od kilku lat skutecznie pomaga osobom oszukanym przez banki i posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu sporów z tymi instytucjami. Więcej o działalności naszego eksperta przeczytasz w artykule na jego blogu: Dlaczego zdecydowałem się 5 lat temu pomóc frankowiczom i jakie to przyniosło skutki?

Podczas sesji Q&A nasz ekspert z chęcią udzieli wszelkich informacji związanych ze skutecznym uwolnieniem się od toksycznego kredytu, a także przybliży proces postępowania w przypadku, gdy zdecydujesz się na pozew banku. Frankowicze będą mogli zadawać szczegółowe pytania o możliwości i rodzaje współpracy z naszym zespołem ekspertów, a także udzielmy informacji dotyczących naszego doświadczenia w dotychczas prowadzonych przez nas sprawach. Kamil Chwiedosik również z przyjemnością przybliży wszelkie niejasności związane z kwestiami formalno-prawnymi. Z całą pewnością ten webinar będzie dla Ciebie wartościową pomocą i solidną dawką wiedzy w zakresie umów kredytowych we frankach.

Ponadto będziecie mogli wziąć również udział w quizie i wygrać bardzo atrakcyjne nagrody!

Zapraszamy do rejestracji: Zapytaj Eksperta ds. frankowych #11 “Pozwanie banku krok po kroku z perspektywy Frankowiczki, która wygrała prawomocnie swój proces”.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy