Blog Frankowicza

-+ TAGI

Frankowicze - zaproszenie na webinarium

Nowy webinar już 17 stycznia. Omówimy REKORDOWĄ w Polsce wygraną i poruszymy temat zwycięstwa państwa Dziubaków

Każdy dobry trener wie, że nie zmienia się drużyny, która wygrywa. Życie Bez Kredytu, świadome zainteresowania i potrzeb frankowiczów (dziękujemy za wszystkie wyrazy sympatii), właśnie przygotowuje nowy webinar. Wydarzenie odbędzie się 17 stycznia o godzinie 20:00.

Sprawa państwa Dziubaków, której w pierwszej kolejności będzie dotyczyło nasze webinarium, jest tak ważna, ponieważ stanowi potencjalnie paradygmat dla rozstrzygania we wszystkich sprawach o kredyty we frankach. Dziś już wiemy, że państwo Dziubakowie wygrali z bankiem Raiffeisen Polbank. Byliśmy obecni na sali rozpraw w momencie ogłaszania wyroku. (Prosimy także o zapoznanie się z naszą relacją na żywo z sali sądowej). Omówimy całe orzecznictwo dla kredytów indeksowanych pobieranych w bankach: BGŻ, BOŚ, BPH, BZWBK, Deutsche Bank, Eurobank, Fortis, GeMoney, Getin, Kredyt Bank, mBank, Millennium, Nordea, PKO BP, Polbank, Raiffeisen, Santander.

W czasie webinaru zajmiemy się przyczynami, przebiegiem i konsekwencjami wyroku Sądu Okręgowego w Warszawie, który przyznał rację frankowiczom. Dokładne omówienie tej sprawy powinno zainteresować każdego frankowicza, ponieważ ma wpływ również na jego losy w sądzie. Webinarium jednak nie będzie jedynie celebracją tego wyroku. Postaramy się przedstawić mechanizmy, które doprowadziły do tak korzystnego i przełomowego rozstrzygnięcia. Będziemy również prognozować na podstawie tej sprawy najbliższą przyszłość frankowiczów walczących z bankami. Tym razem skupimy się głównie na kredytach indeksowanych.

Webinarium przyniesie Państwu nawet więcej informacji. Wychodząc od sprawy państwa Dziubaków omówimy aktualne orzecznictwo, czyli odpowiemy na pytanie: czego można się spodziewać? Program webinarium zachowa aktualność i weźmie pod uwagę obecną dynamikę spraw frankowych, tego, co dziś dzieje się w sądach.

Oczywiście nie obejdzie się bez czasu na Państwa pytania. Nasze webinaria tworzymy zawsze tak, aby wygospodarować wiele czasu na pytania frankowiczów, którzy będą mogli je zadawać naszym ekspertom na żywo. Eksperckich odpowiedzi udzielą pan Kamil Chwiedosik (główny ekspert Centrum Prawa Finansowego i Ekonomii oraz założyciel społeczności Życie Bez Kredytu​​​​​​​) oraz pani adwokat Marta Chęcińska, która posiada niebywałe doświadczenie w zakresie prawa finansowego, zarówno teoretyczne i praktyczne, i jest bardzo dobrze poinformowana o wszystkim, co dotyczy procesów przeciwko bankom.

Realizując kolejny webinar możemy powiedzieć, że trzymamy rękę na pulsie. Ta edycja będzie szczególnie ciekawa dla wszystkich kredytobiorców, którzy już wnieśli sprawę do sądu i chcą się dowiedzieć w jakich ramach prawnych działa sąd. Liczymy także na obecność osób dopiero zastanawiających się nad pozwem. Otrzymają oni informacje pomocne dla przeprowadzenia skutecznego postępowania przeciwko bankowi. Zapraszamy wszystkich, którzy mają pytania i zależy im na wiarygodnej i rzetelnej odpowiedzi.

Spotkajmy się 17 stycznia online o godzinie 20:00. Zapisy na bezpłatne webinarum właśnie się rozpoczęły. Prosimy nie tracić tej okazji do edukacji o kredytach frankowych na najwyższym poziomie.

O Życie Bez Kredytu

Skupiamy społeczność frankowiczów, którzy chcą uwolnić się od kredytu. Profesjonalnie obsługujemy sprawy osób posiadających kredyt we frankach szwajcarskich. Spotykamy się z wieloma sprawami frankowiczów. Doradzamy najlepsze rozwiązania. Doprowadzamy do pokonania banku przed sądem. Społeczność wokół Życia Bez Kredytu to ludzie, którzy wymieniają się doświadczeniami w działaniach podjętych na rzecz umorzenia swojego kredytu we frankach, społeczność, która dostaje od nas wsparcie, najnowsze informacje, prognozy, raporty i oferty współpracy w zakresie walki z bankiem.

Naszym celem jest budowanie społeczności frankowiczów, którzy chcą żyć bez kredytu. Wspieramy naszych członków niezbędną wiedzą, potrzebną do zaskarżenia obiektywnie nieuczciwych umów kredytowych waloryzowanych do walut obcych.

Łącznie nasze grupy na Facebooku liczą ponad 17 000 członków. Dołącz do dużej społeczności frankowiczów i wiedz, co można zrobić.

Jeśli potrzebujesz porady w sprawie konkretnej umowy – już teraz zachęcamy do kontaktu.

Polecamy

Życie Bez Kredytu - webinarium

Webinarium Życia Bez Kredytu – podsumowanie

Niezmiernie nam miło, że tak licznie zechcieli Państwo uczestniczyć w naszym czwartkowym webinarium, że byli Państwo tak aktywni. Cieszyliśmy się z każdego pytania. Państwa reakcje

Czytaj więcej
jak zaskarżyć kredyt

Jak zaskarżyć kredyt we frankach

Zaskarżenie banku o kredyt we frankach to najskuteczniejsze rozwiązanie dla każdego frankowicza, który pragnie odzyskać nie tylko swoje pieniądze, ale przede wszystkim pozbyć się nieuczciwej

Czytaj więcej
pozew o kredyt frankowy

Ile kosztuje pozew o kredyt frankowy

Złożenie pozwu o kredyt frankowy do sądu i skuteczna walka z bankiem nawet przed wyrokiem TSUE były najlepszymi rozwiązaniami dla frankowicza. Niektórzy frankowicze nadal trwają

Czytaj więcej
Close Menu