Blog Frankowicza

Nowy webinar już 17 stycznia. Omówimy REKORDOWĄ w Polsce wygraną i poruszymy temat zwycięstwa państwa Dziubaków

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Frankowicze - zaproszenie na webinarium
Nowy webinar już 17 stycznia. Omówimy REKORDOWĄ w Polsce wygraną i poruszymy temat zwycięstwa państwa Dziubaków

Każdy dobry trener wie, że nie zmienia się drużyny, która wygrywa. Życie Bez Kredytu, świadome zainteresowania i potrzeb frankowiczów (dziękujemy za wszystkie wyrazy sympatii), właśnie przygotowuje nowy webinar. Wydarzenie odbędzie się 17 stycznia o godzinie 20:00.

Sprawa państwa Dziubaków, której w pierwszej kolejności będzie dotyczyło nasze webinarium, jest tak ważna, ponieważ stanowi potencjalnie paradygmat dla rozstrzygania we wszystkich sprawach o kredyty we frankach. Dziś już wiemy, że państwo Dziubakowie wygrali z bankiem Raiffeisen Polbank. Byliśmy obecni na sali rozpraw w momencie ogłaszania wyroku. (Prosimy także o zapoznanie się z naszą relacją na żywo z sali sądowej). Omówimy całe orzecznictwo dla kredytów indeksowanych pobieranych w bankach: BGŻ, BOŚ, BPH, BZWBK, Deutsche Bank, Eurobank, Fortis, GeMoney, Getin, Kredyt Bank, mBank, Millennium, Nordea, PKO BP, Polbank, Raiffeisen, Santander.

W czasie webinaru zajmiemy się przyczynami, przebiegiem i konsekwencjami wyroku Sądu Okręgowego w Warszawie, który przyznał rację frankowiczom. Dokładne omówienie tej sprawy powinno zainteresować każdego frankowicza, ponieważ ma wpływ również na jego losy w sądzie. Webinarium jednak nie będzie jedynie celebracją tego wyroku. Postaramy się przedstawić mechanizmy, które doprowadziły do tak korzystnego i przełomowego rozstrzygnięcia. Będziemy również prognozować na podstawie tej sprawy najbliższą przyszłość frankowiczów walczących z bankami. Tym razem skupimy się głównie na kredytach indeksowanych.

Webinarium przyniesie Państwu nawet więcej informacji. Wychodząc od sprawy państwa Dziubaków omówimy aktualne orzecznictwo, czyli odpowiemy na pytanie: czego można się spodziewać? Program webinarium zachowa aktualność i weźmie pod uwagę obecną dynamikę spraw frankowych, tego, co dziś dzieje się w sądach.

Oczywiście nie obejdzie się bez czasu na Państwa pytania. Nasze webinaria tworzymy zawsze tak, aby wygospodarować wiele czasu na pytania frankowiczów, którzy będą mogli je zadawać naszym ekspertom na żywo. Eksperckich odpowiedzi udzielą pan Kamil Chwiedosik (główny ekspert Centrum Prawa Finansowego i Ekonomii oraz założyciel społeczności Życie Bez Kredytu​​​​​​​) oraz pani adwokat Marta Chęcińska, która posiada niebywałe doświadczenie w zakresie prawa finansowego, zarówno teoretyczne i praktyczne, i jest bardzo dobrze poinformowana o wszystkim, co dotyczy procesów przeciwko bankom.

Realizując kolejny webinar możemy powiedzieć, że trzymamy rękę na pulsie. Ta edycja będzie szczególnie ciekawa dla wszystkich kredytobiorców, którzy już wnieśli sprawę do sądu i chcą się dowiedzieć w jakich ramach prawnych działa sąd. Liczymy także na obecność osób dopiero zastanawiających się nad pozwem. Otrzymają oni informacje pomocne dla przeprowadzenia skutecznego postępowania przeciwko bankowi. Zapraszamy wszystkich, którzy mają pytania i zależy im na wiarygodnej i rzetelnej odpowiedzi.

Spotkajmy się 17 stycznia online o godzinie 20:00. Zapisy na bezpłatne webinarum właśnie się rozpoczęły. Prosimy nie tracić tej okazji do edukacji o kredytach frankowych na najwyższym poziomie.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy