Blog Frankowicza

-+ TAGI

Vlog #loveżbk Kamil Chwiedosik odcinek 3

Odcinek nr. 3 Vloga #loveŻBK już online!

Obecnie panująca sytuacja, w naszym kraju i na świecie, determinuje zmianę naszego życia w wielu kwestiach. Zespół Życia Bez Kredytu stara się jak najlepiej odpowiadać na Państwa potrzeby i mimo tego niespokojnego czasu nie zwalnia tempa. Korzystając z okazji, że zdecydowana większość z nas jest w domach pracując lub też wypoczywając, zaplanowaliśmy kolejny już trzeci odcinek Vloga #loveŻBK !

Odcinek poprowadzi dla Państwa nasz główny ekspert do tzw. „kredytów frankowych” oraz założyciel społeczności Życie Bez Kredytu, Pan Kamil Chwiedosik. Podczas trzeciego odcinka odpowiemy na pytania jakie są koszty postępowania sądowego, oraz omawiać będziemy aspekty towarzyszące pozwaniu banku. Kamil Chwiedosik, podobnie jak w poprzednich odcinkach, będzie wyczerpująco odpowiadać na zadane przez Państwa wcześniej pytania.

Zapraszamy do kontaktu, aby pozwać bank oraz zadać pytania, na które odpowiemy w kolejnym vlogu #loveżbk

Zespół ŻBK nie zwalnia tempa #loveżbk !

Kwarantanna dotyka każdej dziedziny życia, w tym również zapewne 15000 członków naszej społeczności Życie Bez Kredytu. Czujemy się w obowiązku poinformować Was jak odbieramy całą sytuację i czym skutkują ograniczenia wprowadzone przez nasz rząd, które w pełni popieramy.

  • z uwagi na odwołanie rozpraw do 31.03.2020 prawnicy, którzy reprezentowali członków społeczności ŻBK na salach sądowych zaangażują się w większym stopniu w przygotowanie pism procesowych i pozwów
  • każdego rodzaju spotkania i “burze mózgów”, potrzebne do skutecznego prowadzenia procesu sądowego, odbywamy korzystając z wideokonferencji, w tym z frankowiczami, którzy chcą uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania
  • jesteśmy w stałym kontakcie z sądami, które poza odwołaniem rozpraw i zamknięciem fizycznie BOK, działają bez zmian, a już widać, że sędziowie nie występując na sali sądowej, angażują się więcej w wydawanie postanowień niejawnych (widać to po zalogowaniu do portalu sądowego)

Robimy wszystko, by nasze działania pomogły Państwu to osiągnąć. W obecnym trudnym okresie, bezpośrednio związanym z panującym wirusem, zachęcamy do pozostania w domach w trosce o swoje zdrowie, jednak również w przemyślmy kwestie finansów i zabezpieczenia swojej przyszłości. Zawsze staramy się dostosować do Państwa potrzeb, dlatego umożliwiamy już spotkania online. Dostępne terminy znajdą Państwo w naszym kalendarzu.

Zarówno przed sytuacją związaną z coronavirusem, jak i obecnie dbamy o przebieg Państwa spraw z najwyższą starannością. Pragniemy odciążyć Państwa od problemów związanych z toksycznym kredytem i zachęcić do wybiegania naprzeciw przyszłości i podejmowaniu działań niezbędnych do jej zabezpieczenia. Zarówno kurs CHF znacząco wzrośnie jak i kryzys prędzej czy później do nas dotrze. Starajmy się minimalizować pole rażenia tych aspektów w zasięgu nas samych i naszych rodzin i dbajmy o swoją stabilność finansową.

O Życie Bez Kredytu

Skupiamy społeczność frankowiczów, którzy chcą uwolnić się od kredytu. Profesjonalnie obsługujemy sprawy osób posiadających kredyt we frankach szwajcarskich. Spotykamy się z wieloma sprawami frankowiczów. Doradzamy najlepsze rozwiązania. Doprowadzamy do pokonania banku przed sądem. Społeczność wokół Życia Bez Kredytu to ludzie, którzy wymieniają się doświadczeniami w działaniach podjętych na rzecz umorzenia swojego kredytu we frankach, społeczność, która dostaje od nas wsparcie, najnowsze informacje, prognozy, raporty i oferty współpracy w zakresie walki z bankiem.

Naszym celem jest budowanie społeczności frankowiczów, którzy chcą żyć bez kredytu. Wspieramy naszych członków niezbędną wiedzą, potrzebną do zaskarżenia obiektywnie nieuczciwych umów kredytowych waloryzowanych do walut obcych.

Łącznie nasze grupy na Facebooku liczą ponad 17 000 członków. Dołącz do dużej społeczności frankowiczów i wiedz, co można zrobić.

Jeśli potrzebujesz porady w sprawie konkretnej umowy – już teraz zachęcamy do kontaktu.

Polecamy

Życie Bez Kredytu - webinarium

Webinarium Życia Bez Kredytu – podsumowanie

Niezmiernie nam miło, że tak licznie zechcieli Państwo uczestniczyć w naszym czwartkowym webinarium, że byli Państwo tak aktywni. Cieszyliśmy się z każdego pytania. Państwa reakcje

Czytaj więcej
jak zaskarżyć kredyt

Jak zaskarżyć kredyt we frankach

Zaskarżenie banku o kredyt we frankach to najskuteczniejsze rozwiązanie dla każdego frankowicza, który pragnie odzyskać nie tylko swoje pieniądze, ale przede wszystkim pozbyć się nieuczciwej

Czytaj więcej
pozew o kredyt frankowy

Ile kosztuje pozew o kredyt frankowy

Złożenie pozwu o kredyt frankowy do sądu i skuteczna walka z bankiem nawet przed wyrokiem TSUE były najlepszymi rozwiązaniami dla frankowicza. Niektórzy frankowicze nadal trwają

Czytaj więcej
Close Menu