Blog Frankowicza

Vlog #loveżbk Kamil Chwiedosik odcinek 3

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Vlog #loveżbk Kamil Chwiedosik odcinek 3

Odcinek nr. 3 Vloga #loveŻBK już online!

Obecnie panująca sytuacja, w naszym kraju i na świecie, determinuje zmianę naszego życia w wielu kwestiach. Zespół Życia Bez Kredytu stara się jak najlepiej odpowiadać na Państwa potrzeby i mimo tego niespokojnego czasu nie zwalnia tempa. Korzystając z okazji, że zdecydowana większość z nas jest w domach pracując lub też wypoczywając, zaplanowaliśmy kolejny już trzeci odcinek Vloga #loveŻBK !

Odcinek poprowadzi dla Państwa nasz główny ekspert do tzw. „kredytów frankowych” oraz założyciel społeczności Życie Bez Kredytu, Pan Kamil Chwiedosik. Podczas trzeciego odcinka odpowiemy na pytania jakie są koszty postępowania sądowego, oraz omawiać będziemy aspekty towarzyszące pozwaniu banku. Kamil Chwiedosik, podobnie jak w poprzednich odcinkach, będzie wyczerpująco odpowiadać na zadane przez Państwa wcześniej pytania.

Zapraszamy do kontaktu, aby pozwać bank oraz zadać pytania, na które odpowiemy w kolejnym vlogu #loveżbk

Zespół ŻBK nie zwalnia tempa #loveżbk !

Kwarantanna dotyka każdej dziedziny życia, w tym również zapewne 15000 członków naszej społeczności Życie Bez Kredytu. Czujemy się w obowiązku poinformować Was jak odbieramy całą sytuację i czym skutkują ograniczenia wprowadzone przez nasz rząd, które w pełni popieramy.

  • z uwagi na odwołanie rozpraw do 31.03.2020 prawnicy, którzy reprezentowali członków społeczności ŻBK na salach sądowych zaangażują się w większym stopniu w przygotowanie pism procesowych i pozwów
  • każdego rodzaju spotkania i “burze mózgów”, potrzebne do skutecznego prowadzenia procesu sądowego, odbywamy korzystając z wideokonferencji, w tym z frankowiczami, którzy chcą uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania
  • jesteśmy w stałym kontakcie z sądami, które poza odwołaniem rozpraw i zamknięciem fizycznie BOK, działają bez zmian, a już widać, że sędziowie nie występując na sali sądowej, angażują się więcej w wydawanie postanowień niejawnych (widać to po zalogowaniu do portalu sądowego)

Robimy wszystko, by nasze działania pomogły Państwu to osiągnąć. W obecnym trudnym okresie, bezpośrednio związanym z panującym wirusem, zachęcamy do pozostania w domach w trosce o swoje zdrowie, jednak również w przemyślmy kwestie finansów i zabezpieczenia swojej przyszłości. Zawsze staramy się dostosować do Państwa potrzeb, dlatego umożliwiamy już spotkania online. Dostępne terminy znajdą Państwo w naszym kalendarzu.

Zarówno przed sytuacją związaną z coronavirusem, jak i obecnie dbamy o przebieg Państwa spraw z najwyższą starannością. Pragniemy odciążyć Państwa od problemów związanych z toksycznym kredytem i zachęcić do wybiegania naprzeciw przyszłości i podejmowaniu działań niezbędnych do jej zabezpieczenia. Zarówno kurs CHF znacząco wzrośnie jak i kryzys prędzej czy później do nas dotrze. Starajmy się minimalizować pole rażenia tych aspektów w zasięgu nas samych i naszych rodzin i dbajmy o swoją stabilność finansową.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy