Blog Frankowicza

Vlog #loveżbk Kamil Chwiedosik odcinek 2

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Vlog #loveżbk Kamil Chwiedosik odcinek 2

Już jest nowy Vlog #loveŻBK odc.2 !

W sieci pojawił się właśnie nowy odcinek z serii Vlog #loveŻBK, prowadzony przez eksperta do spraw frankowych i założyciela społeczności Życie Bez Kredytu Pana Kamila Chwiedosika. Seria vlogów na ma cel informacyjno – edukacyjny. Nasz główny ekspert Będzie odpowiadać na Państwa pytania i przekazywać Państwu najnowsze dane oraz prognozy dotyczące min.: kursu CHF, czy rynku finansowego.

W tym odcinku znajdą Państwo odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące m.in. , tendencji na rynku finansowym związanych z panującym obecnie koronawirusem, model pracy zespołu Życia Bez Kredytu oraz wpływ kwarantanny na działalność sądów.

„Trend na franku szwajcarskim, jest od dłuższego czasu taki sam – jest to trend rosnący. (…) Zawsze przy każdego rodzaju kryzysach mniejszych lub większych, frank dość mocno przybierał na wartości. Wszelkie podobne zagrożenia z przeszłości, tak samo wpływały na rynki finansowe, tak jak w tym przypadku na kurs franka, ponieważ frank tak samo jak i złoto, jest takim aktywem, które zawsze jest drogą ucieczki od tych właśnie sytuacji, które są potocznie nazywane korektami na rynku finansowym.”

Zapraszamy do kontaktu, aby pozwać bank oraz zadać pytania, na które odpowiemy w kolejnym vlogu #loveżbk

Pokochaj z nami życie bez kredytu #loveżbk !

Nie bójmy się walczyć o swoje prawa. Akcja #loveŻBK ma na celu budować siłę społeczności frankowiczów w walce o swoje marzenia i niezależność. Robimy wszystko, by nasze działania pomogły Państwu to osiągnąć. W obecnym trudnym okresie, bezpośrednio związanym z panującym wirusem, zachęcamy do pozostania w domach w trosce o swoje zdrowie, jednak również w przemyślmy kwestie finansów i zabezpieczenia swojej przyszłości. Zawsze staramy się dostosować do Państwa potrzeb, dlatego umożliwiamy już spotkania on-line. Dostępne terminy znajdą Państwo w naszym kalendarzu.

Zarówno przed sytuacją związaną z kornawirusem, jak i obecnie dbamy o przebieg Państwa spraw z najwyższą starannością. Pragniemy odciążyć Państwa od problemów związanych z toksycznym kredytem i zachęcić do wybiegania naprzeciw przyszłości i podejmowaniu działań niezbędnych do jej zabezpieczenia. Starajmy się minimalizować pole rażenia tych aspektów w zasięgu nas samych i naszych rodzin oraz dbajmy o swoją stabilność finansową.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy