Blog Frankowicza

-+ TAGI

Vlog #loveżbk Kamil Chwiedosik odcinek 2

Już jest nowy Vlog #loveŻBK odc.2 !

W sieci pojawił się właśnie nowy odcinek z serii Vlog #loveŻBK, prowadzony przez eksperta do spraw frankowych i założyciela społeczności Życie Bez Kredytu Pana Kamila Chwiedosika. Seria vlogów na ma cel informacyjno – edukacyjny. Nasz główny ekspert Będzie odpowiadać na Państwa pytania i przekazywać Państwu najnowsze dane oraz prognozy dotyczące min.: kursu CHF, czy rynku finansowego.

W tym odcinku znajdą Państwo odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące m.in. , tendencji na rynku finansowym związanych z panującym obecnie koronawirusem, model pracy zespołu Życia Bez Kredytu oraz wpływ kwarantanny na działalność sądów.

„Trend na franku szwajcarskim, jest od dłuższego czasu taki sam – jest to trend rosnący. (…) Zawsze przy każdego rodzaju kryzysach mniejszych lub większych, frank dość mocno przybierał na wartości. Wszelkie podobne zagrożenia z przeszłości, tak samo wpływały na rynki finansowe, tak jak w tym przypadku na kurs franka, ponieważ frank tak samo jak i złoto, jest takim aktywem, które zawsze jest drogą ucieczki od tych właśnie sytuacji, które są potocznie nazywane korektami na rynku finansowym.”

Kamil Chwiedosik

Zapraszamy do kontaktu, aby pozwać bank oraz zadać pytania, na które odpowiemy w kolejnym vlogu #loveżbk

Pokochaj z nami życie bez kredytu #loveżbk !

Nie bójmy się walczyć o swoje prawa. Akcja #loveŻBK ma na celu budować siłę społeczności frankowiczów w walce o swoje marzenia i niezależność. Robimy wszystko, by nasze działania pomogły Państwu to osiągnąć. W obecnym trudnym okresie, bezpośrednio związanym z panującym wirusem, zachęcamy do pozostania w domach w trosce o swoje zdrowie, jednak również w przemyślmy kwestie finansów i zabezpieczenia swojej przyszłości. Zawsze staramy się dostosować do Państwa potrzeb, dlatego umożliwiamy już spotkania on-line. Dostępne terminy znajdą Państwo w naszym kalendarzu.

Zarówno przed sytuacją związaną z kornawirusem, jak i obecnie dbamy o przebieg Państwa spraw z najwyższą starannością. Pragniemy odciążyć Państwa od problemów związanych z toksycznym kredytem i zachęcić do wybiegania naprzeciw przyszłości i podejmowaniu działań niezbędnych do jej zabezpieczenia. Starajmy się minimalizować pole rażenia tych aspektów w zasięgu nas samych i naszych rodzin oraz dbajmy o swoją stabilność finansową.

O Życie Bez Kredytu

Skupiamy społeczność frankowiczów, którzy chcą uwolnić się od kredytu. Profesjonalnie obsługujemy sprawy osób posiadających kredyt we frankach szwajcarskich. Spotykamy się z wieloma sprawami frankowiczów. Doradzamy najlepsze rozwiązania. Doprowadzamy do pokonania banku przed sądem. Społeczność wokół Życia Bez Kredytu to ludzie, którzy wymieniają się doświadczeniami w działaniach podjętych na rzecz umorzenia swojego kredytu we frankach, społeczność, która dostaje od nas wsparcie, najnowsze informacje, prognozy, raporty i oferty współpracy w zakresie walki z bankiem.

Naszym celem jest budowanie społeczności frankowiczów, którzy chcą żyć bez kredytu. Wspieramy naszych członków niezbędną wiedzą, potrzebną do zaskarżenia obiektywnie nieuczciwych umów kredytowych waloryzowanych do walut obcych.

Łącznie nasze grupy na Facebooku liczą ponad 17 000 członków. Dołącz do dużej społeczności frankowiczów i wiedz, co można zrobić.

Jeśli potrzebujesz porady w sprawie konkretnej umowy – już teraz zachęcamy do kontaktu.

Polecamy

Życie Bez Kredytu - webinarium

Webinarium Życia Bez Kredytu – podsumowanie

Niezmiernie nam miło, że tak licznie zechcieli Państwo uczestniczyć w naszym czwartkowym webinarium, że byli Państwo tak aktywni. Cieszyliśmy się z każdego pytania. Państwa reakcje

Czytaj więcej
jak zaskarżyć kredyt

Jak zaskarżyć kredyt we frankach

Zaskarżenie banku o kredyt we frankach to najskuteczniejsze rozwiązanie dla każdego frankowicza, który pragnie odzyskać nie tylko swoje pieniądze, ale przede wszystkim pozbyć się nieuczciwej

Czytaj więcej
pozew o kredyt frankowy

Ile kosztuje pozew o kredyt frankowy

Złożenie pozwu o kredyt frankowy do sądu i skuteczna walka z bankiem nawet przed wyrokiem TSUE były najlepszymi rozwiązaniami dla frankowicza. Niektórzy frankowicze nadal trwają

Czytaj więcej
Close Menu