Blog Frankowicza

Pomoc frankowiczom – porównaj oferty. Najlepsza skuteczność i najwyższy poziom obsługi, a do tego najniższe koszty od 1000 zł. Jak to możliwe?

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Bezwątpienia frankowicze wiodą prym w sądach. O skuteczności całego procesu z bankiem decyduje jednak jakość pomocy prawnej udzielonej kredytobiorcy. Życie Bez Kredytu oferuje frankowiczom wsparcie najwyższej jakości przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Sprawdź, jak działają najlepsi!
Pomoc frankowiczom – porównaj oferty. Najlepsza skuteczność i najwyższy poziom obsługi, a do tego najniższe koszty od 1000 zł. Jak to możliwe?
  • Jak wybrać najlepszą kancelarię w rozsądnej cenie dla sprawy o kredyt we franku? W ŻBK zapewniamy gwarancje zwrotu wszystkich kosztów – w końcowym rozrachunku nic nie płacisz za prowadzenie postępowania sądowego, ani niczym nie ryzykujesz
  • 9/10 frankowiczów wciąż popełnia ten sam błąd – kierują się jedynie ceną, a nie jakością i zakresem usług. Nigdzie nie ma takiej relacji ceny do zakresu wsparcia jak w Życie Bez Kredytu – ani u adwokatów, ani u radców prawnych
  • Wyróżnia nas 7 lat doświadczenia i 1700 spraw, w tym już niemal 500 PRAWOMOCNYCH zabezpieczeń roszczeń. Oferujemy najszerszy zakres obsługi oraz dynamiczne prowadzenie sprawy 
  • Konkurencja jest zdrowa i służy frankowiczom, dlatego jakość naszych usług systematycznie rośnie, a ceny spadają. Optymalne rozwiązania są przygotowane na bazie doświadczeń i potrzeb posiadaczy kredytów waloryzowanych we frankach
  • W Życie Bez Kredytu dowiesz się wszystkiego o przygotowaniu się do rozprawy oraz pozostałych istotnych kwestiach związanych z postępowaniem sądowym. Otrzymasz stałe wsparcie bezpośrednio od Prawo-Mocnych Pomocnych, czyli od frankowiczów, którzy unieważnili już kredyt we frankach

 

Kredyt we franku. Jak wybrać najlepszą kancelarię i nie przepłacić?

Sprawy frankowiczów nabrały ogromnego tempa i w ostatnim czasie zaszło wiele korzystnych zmian dla osób uwikłanych w toksyczną umowę z bankiem. Na fali popularności „kwestii frankowej” powstało mnóstwo kancelarii oraz innych podmiotów, które oferują pomoc frankowiczom. Należy jednak uważać, ponieważ znaczna część tych firm czy prawników nie posiada odpowiedniego doświadczenia w sprawach frankowych lub oferuje pomoc w stopniu niewystarczającym. Takie firmy nie zapewnią maksymalnej korzyści finansowej i bezstresowego przejścia przez cały proces sądowy przeciwko bankowi.

Wybierając pomoc prawną, która zagwarantuje kredytobiorcy wygraną w sądzie, należy sprawdzić jej wiarygodność, czyli przede wszystkim jej doświadczenie oraz dotychczasowe sukcesy w sporach z bankami. Odpowiednia kancelaria prawna powinna mieć już co najmniej kilkuletnie doświadczenie w sprawach frankowych. Pozew w sprawie kredytu waloryzowanego do CHF jest bardzo wymagający i skomplikowany. Eksperci prowadzący taką sprawę muszą posiadać nie tylko ogromną praktykę procesową, ale także dużą wiedzę z dziedziny bankowości i finansów. Doświadczone kancelarie frankowe przez lata wypracowywały niezawodną taktykę i odpowiednią argumentację zapewniającą wygraną z bankiem, a w swoim „portfolio” mają już kilkaset korzystnych wyroków w sprawach frankowych. Takie kancelarie nie ukrywają wyników swoich spraw, a publikuje je w sposób przejrzysty na stronach internetowych lub w mediach społecznościowych, podając sygnatury spraw oraz werdykt sądu.

Bardzo ważną sprawą dla frankowiczów jest upewnienie się, jaki dokładnie zakres usług oferuje dana kancelaria. Pozew o kredyt we frankach należy poprowadzić w sposób holistyczny i dynamiczny, aby zapewnić jak najwyższą wygraną w wymiarze finansowym. Usługa prawna nie może ograniczać się do napisania pozwu i reprezentacji w sądzie I instancji. Spór o kredyt frankowy często rozciąga się do sądu II instancji, a czasem i do Sądu Najwyższego. Ponadto, wymaga wielu innych czynności prawnych i opracowywania wielu dokumentów. Warto też sprawdzić, czy dana kancelaria zapewnia ochronę przed ryzykami, z jakimi może się wiązać pozew banku, np. ochronę przed bankowym roszczeniem o korzystanie z kapitału. Poza tym, proces z bankiem zazwyczaj trwa kilka lat, dlatego bardzo ważne jest udzielenie stałego wsparcia frankowiczowi, aby zredukować stres związany z prowadzeniem sprawy w sądzie.

Kolejną kwestią są oczywiście koszty. Co jednak należy bardzo wyraźnie podkreślić, nie należy kierować się przede wszystkim najniższą ceną. Nierzadko zdarza się, że kancelarie wabią konsumentów niską ceną, jednak w zamian oferują usługę słabej jakości i pomoc w bardzo podstawowym i ograniczonym zakresie. Bywa, że frankowicz, podpisując taką umowę z kancelarią, za wszelkie dodatkowe konsultacje lub czynności prawne niezbędne do sprawnego poprowadzenia procesu frankowego musi uiszczać dodatkowe opłaty. Finalnie cena usługi takiej kancelarii wcale nie jest tak atrakcyjna, jak wydawała się przed zawarciem współpracy. A należy pamiętać, że szansa na pozwanie banku jest tylko jedna. Nie pozwól jej sobie zmarnować!

Co wyróżnia Życie Bez Kredytu? Doświadczenie, niezawodność, dynamiczne postępowania

W Życie Bez Kredytu zapewniamy najwyższą jakość usługi, czyli jakość premium. Naszą skuteczność potwierdzają zwycięstwa członków społeczności ŻBK – 100% naszych prawomocnych wyroków to wygrane frankowiczów. Ponadto, od ponad roku wszystkie nasze sprawy z bankami kończą się unieważnieniem umowy kredytu na zasadzie teorii dwóch kondykcji (T2K), czyli najkorzystniejszym rozwiązaniem sporu dla frankowicza. Ostatnio cieszyliśmy się takim wyrokiem już 157. raz z rzędu. Kolejna fala zwycięstw dla naszych frankowiczów już wkrótce nadejdzie, bo obecnie prowadzimy w toku ponad 1700 spraw. Umożliwiamy frankowiczom zupełnie legalne zawieszenie płatności rat już po 3 miesiącach od dnia wniesienia pozwu. Prawie już 500 członków społeczności ŻBK ma prawomocne orzeczenie w sprawie zabezpieczenia roszczenia. Nasze sukcesy na bieżąco publikujemy w naszych mediach społecznościowych: Życie Bez Kredytu – Facebook oraz na blogu założyciela ŻBK, Kamila Chwiedosika: Jak wygrywamy – Kamil Chwiedosik blog.

Jesteśmy liderem na rynku. Nasza kancelaria dla frankowiczów z ogromnymi sukcesami pomaga frankowiczom z całej Polski, a także tym przebywającym obecnie poza granicami kraju. Zespół ŻBK składa się ze świetnie wykwalifikowanych ekonomistów i prawników. Posiadamy 7-letnie doświadczenie w walce z nieuczciwymi kredytodawcami. W tym czasie zdążyliśmy poprowadzić ponad 1700 spraw przeciwko bankom. Życie Bez Kredytu to najliczniejsza grupa frankowiczów w Polsce, obecnie liczy ona ponad  30.000 członków na naszych mediach społecznościowych.

Zajmujemy się problemami frankowiczów kompleksowo zarówno pod względem ekonomicznym, jak i prawnym. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, dla każdego przypadku przygotowujemy profesjonalne i szczegółowe analizy. Ponadto, zapewniamy frankowiczom materiały edukacyjne, ponieważ dogłębne zrozumienie własnej sytuacji prawnej, w której się znaleźliśmy, to podstawa skutecznej walki z bankiem. Gwarantujemy członkom naszej społeczności pełną ochronę, która m.in. obejmuje naszą reprezentację prawną na każdym poziomie sporu z bankiem, tj. zarówno w sądzie I instancji, II instancji, a jeśli istnieje taka potrzeba, to prowadzimy skargi kasacyjne w Sądzie Najwyższym. Nad naszymi klientami sprawujemy też opiekę przez kolejne trzy lata po uzyskaniu prawomocnego wyroku. Wszystkie sprawy prowadzimy dynamicznie, czuwając nad każdym etapem prowadzenia sporu z bankiem. Cechuje nas rewelacyjne zarządzanie logistyczne całym procesem.

Zawsze staramy się wyjść potrzebom frankowiczów naprzeciw i jesteśmy bardzo elastyczni, jeżeli chodzi o koszt współpracy z naszymi ekspertami. Członkom społeczności ŻBK zarówno tym obecnym, jak i nowym, dajemy do wyboru ponad 50 wariantów oferty z całkowitą gwarancją oraz ochrony przed bankiem. W naszej ofercie znajdziesz również oferty dostosowane do Twoich potrzeb zaczynające się już od 1.000 zł. Jesteśmy pewni naszych działań i w razie oddalenia pozwu przeciwko bankowi zwracamy koszty postępowania sądowego. Pamiętaj, że w razie wygranej z bankiem praktycznie za nic nie płacisz – to bank pokryje wszystkie koszty!

W Życie Bez Kredytu stale rozwijamy się dla frankowiczów. Jakość premium w rozsądnej cenie

Pozycja lidera na rynku zobowiązuje, dlatego cały czas poprawiamy jakość naszej pomocy dla frankowiczów przy jednoczesnym zachowaniu uczciwych cen. Oprócz pakietu pełnej ochrony i gwarancji przed wszelkimi ryzykami związanymi z pozwem banku, pozywając z nami bank, zyskasz jeszcze stałe i bezpłatne wsparcie grupy Prawo-Mocnych Pomocnych. Prawo-Mocni to oddolna inicjatywa frankowiczów społeczności ŻBK, którzy dzięki naszemu wsparciu odzyskali spokój w życiu, pieniądze i wolność finansową. Do Prawo-Mocnych możesz zadzwonić lub umówić się z nimi na indywidualne spotkanie w każdej sprawie związanej z Twoim postępowaniem sądowym. Więcej o naszym innowacyjnym projekcie Prawo-Mocni Pomocni dowiesz się z artykułu: Prawo-Mocni Pomocni. Poznaj ich sylwetki i zobacz, jak wykorzystali swoje zwycięstwo w życiu codziennym.

Specjalnie dla frankowiczów stworzyliśmy aplikację mobilną zaprojektowaną pod potrzeby osób uwikłanych w toksyczną umowę frankową. Nasza aplikacja jest integralną częścią projektu Prawo-Mocni Pomocni, ale stanowi również bardzo przydatne narzędzie dla osób, które jeszcze nie zdecydowały się na pozew banku. Poprzez aplikację w prosty sposób znajdziesz mnóstwo istotnych z perspektywy frankowiczów informacji, np. każdy może sprawdzić, ile nieuczciwych kredytów unieważniliśmy w danym banku. W naszej aplikacji udostępniamy także poradnik frankowicza, blog ŻBK, materiały video ŻBK: Express Frankowiczów, Okiem Byłej Frankowiczki, Webinary i inne. Teraz cała wiedza niezbędna do pozwania banku oraz najnowsze wiadomości są dostępne na wyciągnięcie ręki w jednym miejscu. Ponadto, w aplikacji znajdziesz również kalendarium wydarzeń, które mogą być ważne dla wszystkich osób posiadających nieuczciwy kredyt waloryzowany do CHF. Więcej o aplikacji przeczytasz tutaj: Historyczna chwila. Aplikacja mobilna Prawo-Mocni Pomocni już jest dostępna dla członków społeczności Życie Bez Kredytu.

Postaw na najlepszych. Zrób pierwszy krok. Umów się na spotkanie i przekonaj się, że Życie Bez Kredytu jest także dla Ciebie!

Zapraszamy na dni otwarte Życia Bez Kredytu 1-30 czerwca 2022.  Skorzystaj ze zniżki 30% na konsultacje z najlepszym ekspertem w Polsce Kamilem Chwiedosikiem:

 
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy