Blog Frankowicza

Prawo-Mocni Pomocni. Poznaj ich sylwetki i zobacz, jak wykorzystali swoje zwycięstwo w życiu codziennym.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Od maja 2022 roku w Życie Bez Kredytu ruszamy z naszym nowym projektem Prawo-Mocni Pomocni. Prawo-Mocni to frankowicze, którzy wygrali proces z bankiem, a dziś wspierają innych w ich dążeniach do uzyskania sprawiedliwego wyroku, czyli uwolnienia się od toksycznego kredytu. Poznaj członków naszej grupy Prawo-Mocnych Pomocnych i zobacz, jak wygląda ich obecne życie bez kredytu!
Prawo-Mocni Pomocni. Poznaj ich sylwetki i zobacz, jak wykorzystali swoje zwycięstwo w życiu codziennym.
  • Prawo-Mocni Pomocni to jedyna tego rodzaju inicjatywa wspierająca frankowiczów w Polsce
  • Pozywając bank razem z Życie Bez Kredytu, zyskujesz stałe wsparcie Prawo-Mocnych, z którymi możesz skontaktować się w dowolny sposób w dogodnym terminie
  • Obecnie członkami Prawo-Mocnych są: Katarzyna Urbańska, Kinga Walicka oraz Kamil Sienkiewicz. Sukcesywnie będziemy poszerzać grono członków Prawo-Mocnych
  • Program z całą mocą rusza od maja 2022 r.
  • Kliknij w zdjęcie poniżej i pobierz aplikację PRAWO-MOCNI POMOCNI 

 

Prawo-Mocni Pomocni. Na czym polega nowa inicjatywa społeczności ŻBK dla frankowiczów?

Społeczność Życie Bez Kredytu wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom frankowiczów. Pierwszego kwietnia 2022 roku ruszyliśmy z zupełnie rewolucyjną usługą na rynku, czyli stałym wsparciem dla kredytobiorców, którzy zdecydowali się walczyć o sprawiedliwość w sądzie. Od prawie 7 lat pomagamy frankowiczom i doskonale rozumiemy Twoje obawy oraz wątpliwości. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdemu, kto pozwał bank, pojawia się mnóstwo pytań w głowie i potrzebuje osoby, z którą mógłby porozmawiać o swoich zmartwieniach oraz bolączkach. Społeczność Życie Bez Kredytu tworzą ludzie tacy jak Ty – ludzie, którzy w dobrej wierze chcieli wziąć kredyt na zakup wymarzonego mieszkania, ale zostali oszukani przez bank. Ludzie, którzy znaleźli się w takiej samej sytuacji, dlatego mogą służyć pomocą oraz zrozumieniem.

Prawo-Mocni Pomocni to frankowicze społeczności ŻBK, którzy już wygrali z bankiem i zdecydowali się zawiązać grupę wsparcia dla osób obecnie znajdujących się na drodze do życia bez kredytu. Inicjatywa ta wyszła ze zwyczajnej ludzkiej empatii. Pozew banku to ogromne wyzwanie i nierzadko całemu temu procesowi towarzyszą bardzo trudne emocje. Nikt lepiej tego nie rozumie niż byli już frankowicze, którzy drogę do życia bez kredytu mają już za sobą. Dzisiaj cieszą się już wolnością finansową i pragną pomagać innym. Pamiętaj, nie jesteś sam, szlaki zostały przetarte i istnieje wyjście z frankowego impasu. Sądy są po stronie frankowiczów, a Prawo-Mocni będą służyć swoim doświadczeniem oraz wiedzą w razie pojawienia się jakichkolwiek obaw lub wątpliwości.

Chcemy, aby frankowicze, którzy podejmą wyzwanie i zdecydują się walczyć o sprawiedliwy wyrok, przeszli komfortowo cały ten proces. Pragniemy zminimalizować stres związany z pozwaniem banku, dlatego zawsze możesz liczyć na Prawo-Mocnych, z którymi będziesz mógł porozmawiać o wszystkim, niezależnie od tego, na jakim etapie jest Twoja sprawa. Frankowicze są cały czas zastraszani przez banki, kredytodawcy wkładają wiele wysiłku w to, aby szerzyć swoją medialną propagandę i oczerniać posiadaczy kredytów waloryzowanych do CHF. Bywa, że potrzebujemy się skonsultować z kimś, bo dotarła do nas jaką niepokojąca informacja. Czasami są też sprawy, które pozornie wydają się niezwiązane z pozwem i trudno zwrócić się z nimi do mecenasa. W takich sytuacjach zawsze możesz liczyć na pomoc Prawo-Mocnych. Dla nas nie ma tematów tabu i jesteśmy tu po to, aby Cię wspierać.

Program z całą mocą ruszy od maja 2022 roku. Od tego momentu wszyscy frankowicze, którzy pozwali bank z naszą pomocą, będą mogli skorzystać ze wsparcia Prawo-Mocnych Pomocnych. Z Prawo-Mocnymi będziesz mógł skontaktować się w najdogodniejszy dla Ciebie sposób: poprzez specjalną aplikację, telefonicznie, e-mail lub umówić się na spotkanie na żywo w dogodnym dla Ciebie terminie.

Więcej szczegółów o projekcie Prawo-Mocni Pomocni dowiesz się z naszego webinaru dostępnego na YouTube: Webinar 22.04.2022.Prawo-Mocni Pomocni. Inicjatywa wsparcia dla członków społeczności ŻBK.

Poznaj Prawo-Mocnych. Dlaczego zdecydowali się pomagać frankowiczom?

Katarzyna Urbańska – gospodyni programu „Okiem Byłej Frankowiczki”

„W 2020 roku przy wsparciu społeczności Życie Bez Kredytu prawomocnie wygrałam z bankiem. Sąd unieważnił umowę o tzw. kredyt frankowy, a bank musiał wypisać się z hipoteki. Od ponad roku mogę cieszyć się wreszcie finansową wolnością w poczuciu, że ja i moja rodzina możemy spokojnie planować przyszłość bez obaw, że bank przejmie nasze mieszkanie, pozostawiając nas bez dachu nad głową i z wciąż gigantycznym zobowiązaniem finansowym. Dziś możemy wyjechać na wspólne wakacje, żyć bez gigantycznego stresu, który do niedawna paraliżował większość rodzinnych decyzji.

Ten stres na każdego działa inaczej. Jedni sobie z nim radzą, a inni zupełnie nie. Dlatego, pamiętając nieprzespane noce, lęk o przyszłość i obawy o słuszność podjętej decyzji, postanowiłam w ramach społeczności wspierać i dopingować wszystkich, dla których proces wciąż trwa. Moje doświadczenie może pomóc każdemu, kto zastanawia się, jak to będzie wyglądać. Dziś jako Prawo-Mocna Pomocna chcę pomagać! Zachęcać do zmiany i kibicować w drodze do finansowej wolności każdemu, kto tego potrzebuje. By żaden frankowicz, który idzie do sądu, nie czuł się stroną słabszą czy przestraszoną. Ja zmieniłam swoje życie. Teraz każdy członek społeczności może po kilkunastu latach spełniać swoje marzenia o wyjątkowych wakacjach, wymarzonym samochodzie, czy realizować swoje pasje.”

Kamil Sienkiewicz – prezes Centrum Prawa Finansowego i Ekonomii

„Ze społecznością Życie Bez Kredytu jestem związany praktycznie od jej powstania. Do udziału w tym szczytnym przedsięwzięciu zaprosił mnie założyciel, Kamil Chwiedosik. Po tym, jak obrazowo opisał, co jest celem społeczności, nie musiał mnie długo przekonywać do działania. Od zawsze odpowiadałem za stronę analityczną sporów z bankami, a że najlepiej jest się uczyć na swoich błędach, jednym z pierwszych pozwów społeczności Życie Bez Kredytu był mój pozew przeciw Raiffeisen Bank. Po wielu rozprawach oraz stosunkowo długim czasie walki przyszedł czas radości i odzyskania spokoju. Od stycznia 2022 roku nie mam już kredytu i nie muszę nerwowo obserwować wzrostu kursu franka szwajcarskiego.

Podczas procesu miałem to szczęście, że w każdej chwili mogłem liczyć na wsparcie Kamila i całego zespołu ekspertów. Teraz, jako Prawo-Mocny Pomocny, mogę i chcę pomóc innym posiadaczom kredytów pseudo-walutowych w czasie ich walki z bankami. Chętnie podzielę się swoim doświadczeniem i pomogę udowodnić, że walka z nieuczciwymi instytucjami ma sens, że prawo jest po naszej stronie, a zakończenie procesu przyniesie każdemu długo wyczekiwany spokój.”

Kinga Walicka – była frankowiczka, członki społeczności Życie Bez Kredytu

„W 2017 dojrzałam do decyzji, że nie pozwolę mBankowi dłużej decydować za mnie, co mogę, a czego nie mogę robić ze swoim życiem i zgłosiłam się do Życia Bez Kredytu. Trzy tygodnie później złożyliśmy wniosek do sądu, a batalię zakończyliśmy 100% sukcesem trzy lata później. Nie były to łatwe trzy lata, bo nie miałam pewności wygranej, jaką praktycznie mają osoby obecnie zakładające sprawy sądowe, a bank używał wszystkich możliwych tricków, aby mnie zastraszyć. Przetrwałam dzięki ŻBK i jestem świadoma, z czym zmaga się każdy człowiek przechodzący przez ten proces. Datę 29 grudnia zapamiętam do końca życia, a euforia z wygranej pozostaje ze mną do dzisiaj i nakręca mnie do działania na rzecz społeczności ŻBK.

Prywatnie wychowuję dwóch synów i cieszę się, że mam w końcu czas, wolną głowę oraz finansową swobodę, aby móc w pełni towarzyszyć im w ich drodze życia. Czerpię satysfakcję z możliwości wsparcia każdej osoby, która była lub w dalszym ciągu jest uwiązana kredytem „frankowym”. Zwyczajnie chcę pomagać innym i celebruję każdą wygraną waz z moimi podopiecznymi wiedząc, że wspólnie uwalniamy ich od paraliżu finansowego na długie lata. Wolność smakuje jak najlepszy afrodyzjak.

Żyję z przeświadczeniem, że nieuczciwe banki powinna spotkać kara za świadome wprowadzanie w błąd ludzi takich jak ja – ludzi ufających w uczciwość instytucji finansowych, rodziców chcących zapewnić dach nad głową swojej rodzinie, zwykłych ludzi, którzy zwyczajnie chcą cieszyć się swoim życiem. Wolne życie jest piękne!”

Frankowicze mogą wygrać z bankiem! Dołącz do naszej społeczności i wybierz Życie Bez Kredytu!

Czas najwyższy, aby banki poniosły adekwatne konsekwencje za wprowadzanie z pełną premedytacją setek tysięcy konsumentów w błąd. Polskie i unijne prawo mówi jasno – kredyty frankowe są nieważne, a nieuczciwe banki powinny zwrócić kredytobiorcom wszystkie niesłusznie wniesione płatności. Eksperci oraz członkowie społeczności Życie Bez Kredytu cały czas toczą intensywną walkę z bankami. Już ponad 1500 osób pozwało z nami bank, wielu z nich dziś już cieszy się wolnością finansową.

Życie Bez Kredytu to niekwestionowany lider na rynku pomocy dla frankowiczów. 100% naszych PRAWOMOCNYCH wyroków to wygrane kredytobiorców. Jesteśmy w stanie zaoferować gwarancje, których nie udzieli żadna inna kancelaria. Członkom naszej społeczności zapewniamy pakiet ochrony 360 stopni. Poważnie podchodzimy do naszych obowiązków i jednym z naszych zabezpieczeń udzielanych konsumentowi jest zwrot kosztów sądowych w przypadku przegranej. Zapewniamy również możliwość rozszerzenia ochrony na czas trzech lat po zapadnięciu prawomocnego wyroku. Ponadto, oferujemy maksymalną jakość w adekwatnej cenie do naszego doświadczenia i wiedzy. Naszym celem jest nie tylko uwolnienie frankowicza od toksycznej umowy, ale i wywalczenie dla niego jak najwyższej korzyści finansowej.

Frankowiczu, nie czekaj, będziemy Cię wspierać na każdym etapie sprawy sądowej z bankiem. Już dziś wybierz Życie Bez Kredytu!

Obejrzyj Webinar Prawo-Mocni Pomocni. Inicjatywa wsparcia dla członków społeczności ŻBK.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy