Blog Frankowicza

Historyczna chwila. Aplikacja mobilna Prawo-Mocni Pomocni już jest dostępna dla członków społeczności Życie Bez Kredytu.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Nadszedł przełomowy moment w społeczności Życie Bez Kredytu! Dostępna jest już dla wszystkich frankowiczów aplikacja mobilna Prawo-Mocni Pomocni. Teraz każdy, kto pozwie z naszą pomocą bank, może swobodnie skorzystać ze wsparcia grupy Prawo-Mocnych Pomocnych. Jesteśmy dla Ciebie dostępni zarówno online, jak i offline!
Historyczna chwila. Aplikacja mobilna Prawo-Mocni Pomocni już jest dostępna dla członków społeczności Życie Bez Kredytu.
  • Aplikacja mobilna Prawo-Mocni Pomocni już jest dostępna dla członków społeczności Życie Bez Kredytu
  • Prawo-Mocni Pomocni to zrzeszenie frankowiczów społeczności ŻBK, którzy prawomocnie unieważnili kredyt we frankach, a dziś chcą służyć swoim doświadczeniem innym oszukanym przez bank
  • Z Prawo-Mocnymi można wygodnie skontaktować się przez aplikację oraz umówić się z nimi na spotkanie offline lub online
  • W aplikacji Prawo-Mocni Pomocni można również m.in. sprawdzić aktualny status swojej sprawy oraz zdobyć wiele wartościowych z perspektywy frankowicza informacji
  • Kliknij w zdjęcie poniżej i pobierz aplikację 

 

Możesz umówić się bezpłatnie przez Booksy, zadzwonić lub napisać maila z pytaniami. Osoby, które przechodziły przez to, co teraz przechodzisz Ty, podzielą się swoim doświadczeniem oraz służą radą jak poradzić sobie z procesem sądowym.
Bezpłatny dostęp premium do aplikacji jest dedykowany tylko dla członków naszej społeczności #ŻBK, którzy pozwali z nami bank. Kliknij w zdjęcie powyżej i pobierz aplikację z AppStore lub Google Play.

 

 

Aplikacja mobilna Prawo-Mocni Pomocni już dostępna dla frankowiczów społeczności Życie Bez Kredytu!

Pozycja lidera na rynku zobowiązuje, dlatego nieustannie pracujemy nad tym, aby podwyższać jakość usług oferowanych członkom społeczności ŻBK. Specjalnie dla Was stworzyliśmy zaprojektowaną na potrzeby frankowiczów aplikację mobilną. Nasza aplikacja jest integralną częścią naszego rewolucyjnego projektu Prawo-Mocni Pomocni. Poprzez aplikację w prosty sposób znajdziesz mnóstwo istotnych z perspektywy frankowiczów informacji, m.in. wykaz wygranych procesów członków społeczności ŻBK, co pozwoli Ci sprawdzić, ile już unieważniliśmy nieuczciwych kredytów w Twoim banku. W naszej aplikacji udostępniamy także poradnik frankowicza, blog ŻBK, materiały video ŻBK: Express Frankowiczów, Okiem Byłej Frankowiczki, Webinary i inne. Teraz cała wiedza niezbędna do pozwania banku oraz najnowsze wiadomości będą dla Ciebie dostępne w jednym miejscu. Ponadto, w aplikacji znajdziesz również kalendarium wydarzeń, które mogą być ważne dla wszystkich osób posiadających nieuczciwy kredyt waloryzowany do CHF.

Co jednak najważniejsze, każdy, kto pozwie z nami bank, będzie mógł poprzez naszą aplikację skorzystać ze wsparcia Prawo-Mocnych Pomocnych. W aplikacji dostępny jest chat z Prawo-Mocnymi oraz możliwość rezerwacji spotkania na żywo poprzez Booksy. Na dodatek w aplikacji znajdziesz Frankowy Telefon Zaufania, przez który również możesz kontaktować się z naszymi ekspertami. Prawomocni będą dla Ciebie dostępni zarówno online, jak i offline. W aplikacji Prawo-Mocni Pomocni będziesz mógł również śledzić postępy swojej sprawy w sądzie.

 Aplikację może pobrać każdy, z całą pewnością będzie ona stanowić znakomite źródło informacji w sprawach frankowych. Frankowicze, którzy pozwą z nami bank, będą mieli dodatkowo unikalną możliwość konsultacji z Prawo-Mocnymi. Aplikacja jest dostępna w Google Play oraz Apple Store.

Frankowiczu, pamiętaj, że masz tylko jedną szansę na pozwanie banku. Nie pozwól jej sobie zmarnować i wybierz mądrze. Zaufaj ludziom, którzy nie tylko wygrywają, ale również zapewniają wsparcie przez cały czas trwania procesu sądowego z bankiem. Teraz to wsparcie będzie dla Ciebie dostępne na wyciagnięcie ręki w postaci bardzo wygodnej aplikacji.

Prawo-Mocni Pomocni. Pomoc frankowiczom bez tabu. Frankowicze dla frankowiczów

Prawo-Mocni Pomocni to jedyna w Polsce grupa zrzeszająca frankowiczów, którzy prawomocnie wygrali z bankiem, a dziś swoim doświadczeniem pragną dzielić się z innymi osobami poszkodowanymi przez kredytodawców. Grono Prawo-Mocnych Pomocnych tworzą ludzie z poczuciem misji wspierania osób bezwzględnie wykorzystanych przez nieuczciwe instytucje finansowe. W końcu nikt inny jak tylko były już frankowicz rozumie, że walka sądowa z bankiem to przysłowiowe starcie Dawida z Goliatem. Jednak należy pamiętać, że tę nierówną walkę wygrywają Ci, po stronie których znajduje się sprawiedliwość, czyli właśnie frankowicze. Wiemy, że na drodze do finansowej wolności stoją różnego rodzaju lęki, obawy i niepokoje. Dlatego pragniemy ograniczyć Twój stres i zapewnić wsparcie od osób, które już przeszły tę drogę, na której się właśnie znajdujesz. Droga do życia bez kredytu to duże wyzwanie, lecz pamiętaj, że nie musisz tą drogą iść sam, bo otrzymasz od nas ogromne wsparcie.

Pragniemy rozwijać nasze grono Prawo-Mocnych. Nasz przykład ma Ci pokazać, że wygrana z bankiem to sytuacja, która niebawem spotka również Ciebie. Natomiast my będziemy zaszczyceni, jeśli dołączysz do naszego grona i będziesz dzielił się wsparciem z innymi oczekującymi na swoje zakończenie batalii sądowej z bankiem. Chcemy stworzyć unikatowy ruch społeczny, który będzie przeciwstawiał się nieuczciwej retoryce banków. Społeczność jest bardzo ważna, a każda historia jest wyjątkowa i inna, dlatego zależy nam, aby w ramach społeczności wymieniać się doświadczeniami. Dla wszystkich, którzy zaangażują się w naszą społeczność , przygotowujemy wyjątkowe atrakcje: unikalne spotkania, wydarzenia specjalne i ekskluzywne wyjazdy zagraniczne.

Poznaj naszych Prawo-Mocnych: Prawo-Mocni Pomocni. Poznaj ich sylwetki i zobacz, jak wykorzystali swoje zwycięstwo w życiu codziennym.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy