Blog Frankowicza

-+ TAGI

Kawa z Ekspertem - Marta Chęcińska

Kawa z Ekspertem, odcinek 7 – adwokat Marta Chęcińska, Kancelaria adwokacka Kurpiejewski, Budzewski i Wspólnicy

Kawa z Ekspertem smakuje dobrze o każdej porze. Dziś gościem specjalnym naszego cyklu dla frankowiczów jest pani adwokat Marta Chęcińska.

Adwokat Marta Chęcińska jest jak mało kto doświadczona w sporach z bankami o kredyty we frankach. Jej wypowiedzi są rzetelne i oparte na solidnej wiedzy prawniczej z zakresu kredytów CHF. Każdy frankowicz może wysnuć z nich ważne dla siebie informacje.

Jak wyglądają sprawy frankowiczów w sądach po wyroku TSUE w sprawie Dziubak? Pani adwokat Chęcińska ocenia wyrok jako “doniosły” (na tyle doniosły, że banki posuwają się do jego dyskredytacji) i uniwersalny (a więc z zastosowaniem dla wszystkich konsumentów). Podana zostaje także pogłębiona analiza wyroku oraz ocena jego konsekwencji. “Nie ma dnia, kiedy nie dostajemy informacji, że dana umowa została co najmniej odfrankowana” – mówi pani adwokat.

W siódmym odcinku Kawy z Ekspertem przytoczone zostają też wyroki dla frankowiczów oraz podane zostają kierunki orzecznictwa w tych sprawach. W wywiadzie kredytobiorcy otrzymują solidną dawkę informacji wprost z sal sądowych. Zdanie mecenas Chęcińskiej jest obecnie reprezentowane i podtrzymywane przez większość składów orzekających. Otrzymujemy tym samym przejrzysty wykład postępowania adwokata, który działa na rzecz frankowicza. Przykłady się mnożą i zostają dokładnie omówione (włącznie z podaniem dnia wyroku i numeru sprawy – pani adwokat może zaimponować dokładnością). Wymienione zostają wszystkie czynniki, które czynią umowę o kredyt we frankach nieważną.

Kawa z Ekspertem jest stałym cyklem na naszym blogu. Zapraszamy gości, którzy o kredytach frankowych wiedzą więcej niż inni, najczęściej sami zajmują się praktycznie rozwiązywaniem wyzwań frankowych. Wykładnia pani mecenas z pewnością nie spodoba się oglądającym nas prawnikom bankowym, ale nie musimy się tym przejmować. Racja jest po stronie frankowiczów. Zapraszamy do stałej obecności na naszym blogu, gdzie na cały czas aktualizujemy informacje o kredytach CHF, a w szczególności do śledzenia dalszych odcinków Kawy z Ekspertem.

O Życie Bez Kredytu

Skupiamy społeczność frankowiczów, którzy chcą uwolnić się od kredytu. Profesjonalnie obsługujemy sprawy osób posiadających kredyt we frankach szwajcarskich. Spotykamy się z wieloma sprawami frankowiczów. Doradzamy najlepsze rozwiązania. Doprowadzamy do pokonania banku przed sądem. Społeczność wokół Życia Bez Kredytu to ludzie, którzy wymieniają się doświadczeniami w działaniach podjętych na rzecz umorzenia swojego kredytu we frankach, społeczność, która dostaje od nas wsparcie, najnowsze informacje, prognozy, raporty i oferty współpracy w zakresie walki z bankiem.

Naszym celem jest budowanie społeczności frankowiczów, którzy chcą żyć bez kredytu. Wspieramy naszych członków niezbędną wiedzą, potrzebną do zaskarżenia obiektywnie nieuczciwych umów kredytowych waloryzowanych do walut obcych.

Łącznie nasze grupy na Facebooku liczą ponad 20 000 członków. Dołącz do dużej społeczności frankowiczów i wiedz, co można zrobić.

Jeśli potrzebujesz porady w sprawie konkretnej umowy – już teraz zachęcamy do kontaktu.

Kontakt:
📩info@zyciebezkredytu.pl
🎯575 337 667 lub 575 339 602

Polecamy

Życie Bez Kredytu - webinarium

Webinarium Życia Bez Kredytu – podsumowanie

Niezmiernie nam miło, że tak licznie zechcieli Państwo uczestniczyć w naszym czwartkowym webinarium, że byli Państwo tak aktywni. Cieszyliśmy się z każdego pytania. Państwa reakcje

Czytaj więcej
jak zaskarżyć kredyt

Jak zaskarżyć kredyt we frankach

Zaskarżenie banku o kredyt we frankach to najskuteczniejsze rozwiązanie dla każdego frankowicza, który pragnie odzyskać nie tylko swoje pieniądze, ale przede wszystkim pozbyć się nieuczciwej

Czytaj więcej
pozew o kredyt frankowy

Ile kosztuje pozew o kredyt frankowy

Złożenie pozwu o kredyt frankowy do sądu i skuteczna walka z bankiem nawet przed wyrokiem TSUE były najlepszymi rozwiązaniami dla frankowicza. Niektórzy frankowicze nadal trwają

Czytaj więcej
Close Menu