Blog Frankowicza

-+ TAGI

frankowicze - webinarium

“Przełomowy czas dla frankowiczów. Podsumowanie roku 2019 przez naszych ekspertów.” – Zaproszenie na webinarium

W naszym poprzednim webinarium na żywo uczestniczyły setki frankowiczów, wielu z Państwa obejrzało materiał już po zakończeniu relacji na naszym kanale YouTube. Z uwagi na tak duże zainteresowanie postawiliśmy silną kartę na ten sposób komunikacji i już teraz zapraszamy na specjalną edycję webinarium w sobotę 14 grudnia 2019 r. o godz. 18.30.

A przedświąteczne webinarium będzie naprawdę specjalne, ponieważ postaramy się uchwycić cały mijający rok w świecie spraw frankowych. Tak szeroko zakrojony zamiar ma na celu gruntowne podsumowanie roku i zaznaczenie najważniejszych wydarzeń, które miały wpływ na frankowiczów i nadal oddziałują silnie. Panoramę roku 2019 zarysują niezawodni eksperci, pan Kamil Chwiedosik – główny analityk CPFiE oraz Wiktor Budzewski – adwokat KBiW, specjaliści od kredytów we frankach i wygrywania z bankami. Spotkanie będzie miało również charakter prognostyczny. Spróbujmy przewidzieć na podstawie obecnych warunków wyjściowych także dalsze losy frankowiczów, ze szczególnym uwzględnieniem powodzenia na salach sądowych. Całość jest zaplanowana jako interaktywne spotkanie z Państwem, podczas którego każdy będzie miał możliwość zadawania pytań. Prosimy przygotować sobie i zadawać na żywo pytania do naszych ekspertów.  W odpowiedziach będziemy opierać się na naszym doświadczeniu, znajomości prawa i spraw o kredyty frankowe.

Program bezpłatnie oferowanego webinarium został ułożony z myślą o wychwyceniu istoty tego, na co frankowicz może liczyć. Rok 2019 był bogaty w wydarzenia, a sprawa Dziubak C-260/18 w wyjątkowy sposób zmieniła całą scenę i pozwoliła frankowiczom na znacznie więcej.

Program webinarium:

Kluczowy wpływ wyroku TSUE na frankowiczów

Dziś nikt nie może nie doceniać tego, co stało się w Luksemburgu ze sprawą państwa Dziubak. Wyrok TSUE dał frankowiczom potężny oręż do walki z bankami, a że ten oręż naprawdę jest zwycięski – przekonujemy się w polskich sądach codziennie. Byliśmy na miejscu, w luksemburskiej siedzibie TSUE, w chwili wydawania wyroku. Zapewniliśmy także Państwu relację na żywo z wyroku Dziubak C-260/18. Przywieźliśmy wyłącznie dobre wiadomości. Przewidzieliśmy falę TSUEnami. A teraz wyrok TSUE jest obecny na salach rozpraw w każdej sprawie frankowej. Omówimy znaczenie i konsekwencje tego przełomu.

Frankowicze wygrywają w sądach

Opowiemy także o ciągłym przyroście wygranych spraw. Banki toną. To widać gołym okiem. Coraz więcej frankowiczów przekonuje się, że pozwanie banku o kredyt CHF jest najlepszym wyjściem. Zajmiemy się wybranymi wyrokami, przedstawimy ich strukturę, powiemy na co sądy zwracały uwagę i pokażemy zwycięskie dla frankowiczów argumentacje przeciwko bankom.

Życie Bez Kredytu w roku 2019

My też mieliśmy wiele sukcesów i nie zapomnimy o nich Państwu opowiedzieć. Skuteczność – biorąc pod uwagę ilość pozwów do wygranych spraw – wyniosła w ostatnich tygodniach 90%. W tej części webinarium dowiedzą się Państwo w jaki sposób można doprowadzić do takiego wyniku. Można będzie posłuchać i zapytać się o zwycięskie strategie z sal sądowych, na których pojawiamy się niemal codziennie.

 

Kredyty we frankach – pytania i odpowiedzi

To webinarium będzie jeszcze bardziej interaktywne niż poprzednie. Oznacza to więcej czasu na zadawanie pytań. Odpowiedzi będą udzielać Kamil Chwiedosik – główny analityk CPFiE oraz Wiktor Budzewski – adwokat KBiW, specjaliści i praktycy spraw frankowych. Zachęcamy wszystkich do otwartego zapytywania nas o najważniejsze dla Państwa sprawy związane z kredytami we frankach.

Spotkajmy się na webinarium już w sobotę 14 grudnia o godz. 18.30, tuż przed świętami.

O Życie Bez Kredytu

Skupiamy społeczność frankowiczów, którzy chcą uwolnić się od kredytu. Profesjonalnie obsługujemy sprawy osób posiadających kredyt we frankach szwajcarskich. Spotykamy się z wieloma sprawami frankowiczów. Doradzamy najlepsze rozwiązania. Doprowadzamy do pokonania banku przed sądem. Społeczność wokół Życia Bez Kredytu to ludzie, którzy wymieniają się doświadczeniami w działaniach podjętych na rzecz umorzenia swojego kredytu we frankach, społeczność, która dostaje od nas wsparcie, najnowsze informacje, prognozy, raporty i oferty współpracy w zakresie walki z bankiem.

Naszym celem jest budowanie społeczności frankowiczów, którzy chcą żyć bez kredytu. Wspieramy naszych członków niezbędną wiedzą, potrzebną do zaskarżenia obiektywnie nieuczciwych umów kredytowych waloryzowanych do walut obcych.

Łącznie nasze grupy na Facebooku liczą ponad 17 000 członków. Dołącz do dużej społeczności frankowiczów i wiedz, co można zrobić.

Jeśli potrzebujesz porady w sprawie konkretnej umowy – już teraz zachęcamy do kontaktu.

Polecamy

Życie Bez Kredytu - webinarium

Webinarium Życia Bez Kredytu – podsumowanie

Niezmiernie nam miło, że tak licznie zechcieli Państwo uczestniczyć w naszym czwartkowym webinarium, że byli Państwo tak aktywni. Cieszyliśmy się z każdego pytania. Państwa reakcje

Czytaj więcej
jak zaskarżyć kredyt

Jak zaskarżyć kredyt we frankach

Zaskarżenie banku o kredyt we frankach to najskuteczniejsze rozwiązanie dla każdego frankowicza, który pragnie odzyskać nie tylko swoje pieniądze, ale przede wszystkim pozbyć się nieuczciwej

Czytaj więcej
pozew o kredyt frankowy

Ile kosztuje pozew o kredyt frankowy

Złożenie pozwu o kredyt frankowy do sądu i skuteczna walka z bankiem nawet przed wyrokiem TSUE były najlepszymi rozwiązaniami dla frankowicza. Niektórzy frankowicze nadal trwają

Czytaj więcej
Close Menu