Blog Frankowicza

-+ TAGI

kredyty we frankach - Kawa z ekspertem: odcinek 4 - adw. P. Szupra

Kawa z ekspertem odc. 4. Kredyty we frankach. Gościem jest adw. Patryk Szpura

W czwartym już odcinku Kawy z Ekspertem rozmawiamy z adwokatem Patrykiem Szpurą, specjalistą od spraw o kredyty we frankach.

Pan Patryk Szpura na co dzień pomaga frankowiczom i ma spore osiągnięcia na tym polu. Adwokat uzasadnia dlaczego właśnie teraz jest najlepszy moment na wystąpienie do banku z powództwem, choć sądy stają się przepełnione sprawami o kredyty CHF.

Unieważnienie czy odfrankowanie? Jakie są skutki jednego i drugiego wyroku? Kto jest komu co winny – bank czy frankowicz? Jaki jest termin przedawnienia roszczeń banku, jak taki termin obowiązuje dla kredytobiorcy? Czy banki nie posuwają się za daleko ze swoją propagandą? Jakie jest realne orzecznictwo w sprawach o kredyty we frankach i co Ty, drogi frankowiczu możesz wygrać – adwokat Patryk Szpura jasno odpowiada na wszystkie te pytania.

O Życie Bez Kredytu

Skupiamy społeczność frankowiczów, którzy chcą uwolnić się od kredytu. Profesjonalnie obsługujemy sprawy osób posiadających kredyt we frankach szwajcarskich. Spotykamy się z wieloma sprawami frankowiczów. Doradzamy najlepsze rozwiązania. Doprowadzamy do pokonania banku przed sądem. Społeczność wokół Życia Bez Kredytu to ludzie, którzy wymieniają się doświadczeniami w działaniach podjętych na rzecz umorzenia swojego kredytu we frankach, społeczność, która dostaje od nas wsparcie, najnowsze informacje, prognozy, raporty i oferty współpracy w zakresie walki z bankiem.

Naszym celem jest budowanie społeczności frankowiczów, którzy chcą żyć bez kredytu. Wspieramy naszych członków niezbędną wiedzą, potrzebną do zaskarżenia obiektywnie nieuczciwych umów kredytowych waloryzowanych do walut obcych.

Łącznie nasze grupy na Facebooku liczą ponad 15 000 członków. Dołącz do dużej społeczności frankowiczów i wiedz, co można zrobić.

Jeśli potrzebujesz porady w sprawie konkretnej umowy – już teraz zachęcamy do kontaktu.

Polecamy

Życie Bez Kredytu - webinarium

Webinarium Życia Bez Kredytu – podsumowanie

Niezmiernie nam miło, że tak licznie zechcieli Państwo uczestniczyć w naszym czwartkowym webinarium, że byli Państwo tak aktywni. Cieszyliśmy się z każdego pytania. Państwa reakcje

Czytaj więcej
jak zaskarżyć kredyt

Jak zaskarżyć kredyt we frankach

Zaskarżenie banku o kredyt we frankach to najskuteczniejsze rozwiązanie dla każdego frankowicza, który pragnie odzyskać nie tylko swoje pieniądze, ale przede wszystkim pozbyć się nieuczciwej

Czytaj więcej
pozew o kredyt frankowy

Ile kosztuje pozew o kredyt frankowy

Złożenie pozwu o kredyt frankowy do sądu i skuteczna walka z bankiem nawet przed wyrokiem TSUE były najlepszymi rozwiązaniami dla frankowicza. Niektórzy frankowicze nadal trwają

Czytaj więcej
Close Menu