Blog Frankowicza

-+ TAGI

jak zaskarżyć kredyt

Jak zaskarżyć kredyt we frankach

Zaskarżenie banku o kredyt we frankach to najskuteczniejsze rozwiązanie dla każdego frankowicza, który pragnie odzyskać nie tylko swoje pieniądze, ale przede wszystkim pozbyć się nieuczciwej umowy. O tym wie każdy. Niektórzy jednak nadal stoją na stanowisku, że nie jest to łatwe. Prosimy odrzucić ten czynnik hamujący właściwą decyzję. Zaskarżenie kredytu we frankach tak naprawdę nie sprawi Państwu trudności.

Powiedzieć sobie trzeba jasno: prawie każdy kredyt frankowy nadaje się do zaskarżenia. Przesądzają o tym abuzywne klauzule w umowach kredytowych, które umieściły w swoich wzorcach umownych  banki. Obecnie prawnicy (oraz sędziowie) zauważają w tych umowach wiele niedozwolonych zapisów, które dyskwalifikują prawnie te kredyty. Umowa wiąże Państwa, jeżeli nie jest zaskarżona, ale kiedy sąd wyda prawomocny  wyrok to kredyty może być odfrankowany lub całkowicie unieważniony. Prawnicy – szczególnie ci, którzy specjalizują się w sprawach frankowych jak nasz zespół Życie Bez Kredytu – natychmiast i intuicyjnie wyławiają wszystkie wadliwe postanowienia umowne i czynią z tego użytek na salach sądowych.

Umowy podpisywane z różnymi bankami w dużym stopniu nadają się do zaskarżenia. Praktycznie w każdym przypadku  to bank właśnie łamał prawo. Funkcją orzecznictwa jest przywracanie prawa, kiedy to zostało złamane. Oto jest powód, dla którego frankowicze po zaskarżeniu umowy o kredyt we frankach zwykle wygrywają. A w przypadku eksperckiego podejścia Życia Bez Kredytu – wygrywają niemalże zawsze.

Jak zaskarżyć kredyt we frankach – przygotowania

Nawet jeżeli jesteś genialnym prawnikiem, to sam nie podołasz aby zaskarżyć kredyt we frankach. Potrzebny jest cały zespół specjalistów z różnych dziedzin. Pozew można złożyć tylko raz, a my robimy wszystko żeby nie tylko wygrać, ale przede wszystkim unieważnić umowę. To jest bardzo pracochłonne zadanie. Stąd też mamy wyspecjalizowane Centrum Prawa Finansowego i Ekonomii oraz całą administrację, a w przyszłym roku w planach otwarcie dedykowanych zespołów pracującymi nad jeszcze bardziej dobitną argumentacją przeciwko poszczególnym bankom. Aby wykonać wzorowo postawione nam przez Klientów zadania, zorganizowaliśmy zespół najlepszych specjalistów w poszczególnych obszarach i wcale nie chodzi jedynie o prawników. Sami prawnicy absolutnie nie decydują o końcowym sukcesie. 

Tak więc najpierw musisz wybrać kancelarię, z którą zechcesz współpracować. To ona i jej adwokaci będą Ciebie reprezentować przed sądem. Prawnicy kancelarii muszą działać  skutecznie i w sposób przemyślany, zatem dostarcz im dokumenty, o które proszą. Przelicz także koszty, bo wszczęcie sprawy wiąże się z pewnymi wydatkami (które się zwrócą wielokrotnie, gdy wygrasz). Poczytaj trochę. Dowiedz się jak wyglądają sprawy – wygrane z Twoim bankiem, stan prawny, etapy postępowania. To rzeczy zupełnie podstawowe.

W Życie Bez Kredytu spotkasz wybornych prawników i ekonomistów, którzy nie jeden raz pokonali bank. To twierdzenie nie pozbawione podstaw,  dysponujemy najbardziej doświadczonym i przeszkolonym selektywnie zespołem specjalistycznym w Polsce. Podchodzimy do sprawy interdyscyplinarnie. To jeden z sekretów naszej skuteczności. Wybierz nieprzypadkową kancelarię, która może udokumentować swoje sukcesy. Taką, z którą współpraca będzie się układała gładko. W Życie Bez Kredytu przywiązujemy wielką wagę do komunikacji z Klientami, a nasze zasługi dla frankowiczów są znane i niepowątpiewalne. Poza tym optymalizujemy koszty postępowania (u nas za doprowadzenie do happy endu płacisz mniej) i zapewniamy wiedzę. Możesz na przykład zajrzeć do naszego e-booka: Sekrety Ekspertów od Spraw Frankowych lub skorzystać z konsultacji w Kancelarii.

Pozew do sądu o kredyt we frankach

Kiedy wreszcie decydujesz się złożyć pozew do sądu, zaskarżyć kredyt bankowy, to wiedz, że przez następne około dwa lata będzie trwać sprawa w sądzie. Musisz być na to przygotowany. Mamy wprawdzie pewne środki, aby bardzo sprawnie złożyć pozew, ale nie mamy możliwości, aby sąd zmusić do szybszej pracy, a wokandy są obecnie bardzo obłożone sprawami frankowiczów. Takie są realia, taki jest tryb postępowania. Na pewno z naszej strony możesz liczyć na całkowite przygotowanie do brania udziału w każdym etapie postępowania, wliczając w to stawiennictwo przed sądem i liczne analizy.

Jeśli zaskarżyłeś już kredyt we frankach, to możesz sobie pogratulować jednej z najlepszych decyzji w swoim życiu. Odrobina cierpliwości i za chwilę poznasz, że sprawiedliwość wymierzona przez sąd będzie po Twojej stronie. Uwolnisz się od toksycznego zobowiązania. Wiąże się to także z dużymi korzyściami finansowymi dla Ciebie, na co wszyscy liczymy. Pozew złożony do sądu naprawdę jest najskuteczniejszą, zwykle jedyną drogą by móc wrócić do spokojnego życia bez kredytu.

Na co zwracać uwagę, gdy skarżysz bank o kredyt CHF

Koniecznie zbadaj firmę lub kancelarię, z którą się wiążesz. Nie każda ma na swoim koncie tak wiele wygranych spraw jak Życie Bez Kredytu. Nie każda potrafi rozmawiać z Klientem tak jak my i nie każda oferuje tak znakomite warunki finansowania. Zwróć również uwagę na swoją determinację i gotowość. Te cechy będą potrzebne przy prowadzeniu sprawy. Choć dostaniesz od nas jasne wskazówki, to nadal jest Twoja sprawa, jednak to my jesteśmy odpowiedzialni za cały jej przebieg od początku do prawomocnego wyroku.

Jeżeli już działamy na rzecz frankowicza, to z olbrzymią precyzją i starannością. Gdy skarżysz bank wkraczasz na obszar prawa. Zwiąż się więc z prawdziwymi ekspertami prawnymi, najlepiej przeszkolonymi specjalnie do wygrywania z bankami. Nasz zespół to właśnie grupa tak wyspecjalizowanych ludzi. Krótko mówiąc: bierz to, co najlepsze na rynku. Zakup usług prawnych i ekonomicznych może kosztować – czy znajdziesz jakąkolwiek organizację walczącą z bankami, która oferuje tak dobre i przejrzyste zasady finansowania procesu jak Życie Bez Kredytu?

Kredyt we frankach zaskarżony – co dalej

Jeżeli już zaskarżysz kredyt we frankach, to zobaczysz, że w Twoim życiu  zagościła nadzieja. Nadzieja na zwycięstwo (odfrankowanie lub unieważnienie kredytu) może być bardziej lub mniej płonna w zależności od kwalifikacji osób zajmujących się Twoją sprawą. Ta nadzieja w przypadku Życia Bez Kredytu graniczy z pewnością. Dla Klientów wybieramy najkorzystniejsze rozwiązania, walczymy zaciekle.

Więc jak zaskarżyć kredyt we frankach? Mądrze, po namyśle, ale też z pełnym przekonaniem o słuszności tej decyzji. Zwróć się do nas frankowiczu. Zaczniemy od analizy Twojej umowy, zaproponujemy rozwiązania, pokażemy możliwe scenariusze, obniżymy koszty procesu. Prawie wszystkie czynności potrzebne do zaskarżenia kredyty we frankach bierzemy na siebie (po konsultacji i za pozwoleniem Klienta). Nie działamy bez strategii, nie strzelamy na ślepo. Działamy w sposób przemyślany, zgodnie z wiedzą i doświadczeniem, abyś mógł żyć bez kredytu, czego gorąco Ci życzymy.

O Życie Bez Kredytu

Skupiamy społeczność frankowiczów, którzy chcą uwolnić się od kredytu. Profesjonalnie obsługujemy sprawy osób posiadających kredyt we frankach szwajcarskich. Spotykamy się z wieloma sprawami frankowiczów. Doradzamy najlepsze rozwiązania. Doprowadzamy do pokonania banku przed sądem. Społeczność wokół Życia Bez Kredytu to ludzie, którzy wymieniają się doświadczeniami w działaniach podjętych na rzecz umorzenia swojego kredytu we frankach, społeczność, która dostaje od nas wsparcie, najnowsze informacje, prognozy, raporty i oferty współpracy w zakresie walki z bankiem.

Naszym celem jest budowanie społeczności frankowiczów, którzy chcą żyć bez kredytu. Wspieramy naszych członków niezbędną wiedzą, potrzebną do zaskarżenia obiektywnie nieuczciwych umów kredytowych waloryzowanych do walut obcych.

Łącznie nasze grupy na Facebooku liczą ponad 20 000 członków. Dołącz do dużej społeczności frankowiczów i wiedz, co można zrobić.

Jeśli potrzebujesz porady w sprawie konkretnej umowy – już teraz zachęcamy do kontaktu.

Kontakt:
📩info@zyciebezkredytu.pl
🎯575 337 667 lub 575 339 602

Polecamy

Życie Bez Kredytu - webinarium

Webinarium Życia Bez Kredytu – podsumowanie

Niezmiernie nam miło, że tak licznie zechcieli Państwo uczestniczyć w naszym czwartkowym webinarium, że byli Państwo tak aktywni. Cieszyliśmy się z każdego pytania. Państwa reakcje

Czytaj więcej
jak zaskarżyć kredyt

Jak zaskarżyć kredyt we frankach

Zaskarżenie banku o kredyt we frankach to najskuteczniejsze rozwiązanie dla każdego frankowicza, który pragnie odzyskać nie tylko swoje pieniądze, ale przede wszystkim pozbyć się nieuczciwej

Czytaj więcej
pozew o kredyt frankowy

Ile kosztuje pozew o kredyt frankowy

Złożenie pozwu o kredyt frankowy do sądu i skuteczna walka z bankiem nawet przed wyrokiem TSUE były najlepszymi rozwiązaniami dla frankowicza. Niektórzy frankowicze nadal trwają

Czytaj więcej
Close Menu