Blog Frankowicza

-+ TAGI

kredyt we frankach

Kredyt we frankach – co robić z toksycznym kredytem we frankach?

Kredyt waloryzowany we frankach ciąży i bardzo często jest niechcianym produktem bankowym, który został sprytnie sprzedany przez bank z pominięciem wszelkich zasad i reguł uczciwości. Są tylko dwie drogi, na których możesz postępować z kredytem waloryzowanym do franka szwajcarskiego.

Przypuśćmy, że ktoś udał się do pewnej instytucji i dokonał tam zakupu. Otrzymał nie to, co chciał. Nie wiedział, że owa instytucja postępuje nieuczciwie. Nie wiedział, że zamiast spodziewanego produktu otrzymał tykającą bombę zegarową.  Taki produkt, rażąco naruszający zasady współżycia społecznego, co miesiąc będzie pochłaniał jego zasoby finansowe, niszczyła mu zdrowie psychiczne, aż w końcu któregoś dnia wybuchnie – “Nie mogę już dłużej spłacać mojego kredytu we frankach! Regularnie płacę raty, a moje zadłużenie narasta!”.

W takiej właśnie sytuacji są frankowicze w całej Polsce (i Europie). Konieczność comiesięcznego “dokładania do interesu”, bycie wystawionym na nieprzewidywalne ryzyko walutowe, odwlekanie swoich planów życiowych, groźba utraty nieruchomości… Bierność w tej sprawie nic nie załatwi. Czekanie na to, że rząd albo ktoś inny zajmie się sprawą – nic nie pomoże. Perspektywa posiadania tykającej bomby jest nie do zniesienia, kiedy nie możesz pojechać na wakacje, kiedy musisz na wszystkim oszczędzać, ponieważ rosnące raty kredytu nie pozwalają spokojnie spać.

Kredyt we frankach? Odrzuć to zniewolenie!

Wystarczy jednak odrobina wiedzy. Jeżeli wiesz, że zostałeś oszukany (klauzule abuzywne w umowach, rażące łamanie zasad współżycia społecznego przez banki, wadliwe przeliczanie wirtualnych CHF na złotówki), to może powstać myśl: “Przecież musi być jakaś sprawiedliwość!”. Dwie drogi postępowania z kredytem we frankach, o których wspomnieliśmy, są następujące. Albo godzisz się z sytuacją i nadal spłacasz kredyt, albo postanawiasz działać i oddajesz sprawę w ręce ekspertów od kredytów frankowych, bo wiesz, że masz olbrzymie szanse (szczególnie po wyroku TSUE) na zwycięstwo i normalne życie.

Jeżeli nie zechcesz nic zrobić, to oczywiście Twoja decyzja. Nadal będziesz tkwił w nieznośnej sytuacji. Lecz jeżeli złożysz pozew przeciwko bankowi, to prawie na pewno wygrasz. Niewielkie koszty w porównaniu do gratyfikacji końcowej nie powinny spowalniać Twojej decyzji. W Życie Bez Kredytu pomagamy frankowiczom na najwyższym możliwym poziomie obsługi prawnej i ekonomicznej. Wygraliśmy wiele spraw: jesteśmy wyjątkowo skuteczni, a zastępy naszych Klientów, których kredyty zostały unieważnione lub odfrankowane świadczą o naszym profesjonalizmie.

Co robić z toksycznym kredytem we frankach? Odpowiedź jest tylko jedna. Należy się go pozbyć jak najszybciej. „Wyrzucić przez okno” i zapomnieć. Jeżeli myślisz, że to trudne, to jesteś w błędzie. Jeżeli myślisz, że nie stać Cię na to – również jesteś w błędzie. Wygrana z bankiem, kiedy nad Twoją sprawą pracuje sztab doświadczonych i przeszkolonych prawników i ekonomistów wcale nie jest trudne. Kwestie finansowe związane z opłaceniem postępowania też nie powinny być przeszkodą. Możemy je negocjować, a już teraz zachęcamy do skorzystania z naszego Konfiguratora Ofert, który obniży i zoptymalizuje koszty pozwania banku.

Pozwanie banku o kredyt we frankach

Dlaczego warto pozwać bank razem z Życie Bez Kredytu? Przede wszystkim dlatego, że wiemy jak wygrać. Nie bez znaczenia jest również nasza wspaniała obsługa Klienta. Możesz liczyć na analizę umowy, konsultacje przygotowujące do każdego wydarzenia procesowego, osobne kanały komunikacji, gdzie będziemy  powiadamiać Cię o każdym kroku i uzgadniać z Tobą kroki postępowania. Tak naprawdę nie mamy pojęcia dlaczego sto procent frankowiczów nie złożyło jeszcze pozwów. Być może to lenistwo, być może tylko niewiedza. W każdym razie zapewniamy, że indywidualne poprowadzenie Twojej sprawy przyniesie najpewniej oczekiwany skutek. Nie jesteśmy gołosłowni. Jesteśmy po prostu bardzo doświadczeni. Naszą wiedzę i zapał oferujemy także Tobie.

Co dzień spotykamy się z frankowiczami. Znamy ich problemy. Znamy także rozwiązania tych kłopotów. Prawo jest po naszej stronie i potrafimy wykorzystać ten fakt. Wiemy, że nasze działanie ma sens. Potwierdzić to mogą liczni kredytobiorcy. Życie Bez Kredytu odwraca niezdrową sytuację i walczy o prawa frankowiczów, których banki potraktowały tak bardzo źle. Mamy wysoką renomę, jesteśmy znani. Gdy bank dowiaduje się, że to my będziemy prowadzić sprawę w sądzie i to z nami będą musieli zetrzeć się bankowi prawnicy z przypadku, wtedy możemy powiedzieć, że nasza przewaga rysuje się już na samym początku. Prosimy jedynie o dobre wykorzystanie okoliczności, bowiem obecnie sądy prawie zawsze (efekt TSUEnami) opowiedzą się po stronie frankowicza. Naprawdę nie warto czekać. Sprawa może potrwać nawet dwa-trzy lata. Czy stać Państwa na brak aktywności teraz?

O Życie Bez Kredytu

Skupiamy społeczność frankowiczów, którzy chcą uwolnić się od kredytu. Profesjonalnie obsługujemy sprawy osób posiadających kredyt we frankach szwajcarskich. Spotykamy się z wieloma sprawami frankowiczów. Doradzamy najlepsze rozwiązania. Doprowadzamy do pokonania banku przed sądem. Społeczność wokół Życia Bez Kredytu to ludzie, którzy wymieniają się doświadczeniami w działaniach podjętych na rzecz umorzenia swojego kredytu we frankach, społeczność, która dostaje od nas wsparcie, najnowsze informacje, prognozy, raporty i oferty współpracy w zakresie walki z bankiem.

Naszym celem jest budowanie społeczności frankowiczów, którzy chcą żyć bez kredytu. Wspieramy naszych członków niezbędną wiedzą, potrzebną do zaskarżenia obiektywnie nieuczciwych umów kredytowych waloryzowanych do walut obcych.

Łącznie nasze grupy na Facebooku liczą ponad 20 000 członków. Dołącz do dużej społeczności frankowiczów i wiedz, co można zrobić.

Jeśli potrzebujesz porady w sprawie konkretnej umowy – już teraz zachęcamy do kontaktu.

Kontakt:
📩info@zyciebezkredytu.pl
🎯575 337 667 lub 575 339 602

Polecamy

Życie Bez Kredytu - webinarium

Webinarium Życia Bez Kredytu – podsumowanie

Niezmiernie nam miło, że tak licznie zechcieli Państwo uczestniczyć w naszym czwartkowym webinarium, że byli Państwo tak aktywni. Cieszyliśmy się z każdego pytania. Państwa reakcje

Czytaj więcej
jak zaskarżyć kredyt

Jak zaskarżyć kredyt we frankach

Zaskarżenie banku o kredyt we frankach to najskuteczniejsze rozwiązanie dla każdego frankowicza, który pragnie odzyskać nie tylko swoje pieniądze, ale przede wszystkim pozbyć się nieuczciwej

Czytaj więcej
pozew o kredyt frankowy

Ile kosztuje pozew o kredyt frankowy

Złożenie pozwu o kredyt frankowy do sądu i skuteczna walka z bankiem nawet przed wyrokiem TSUE były najlepszymi rozwiązaniami dla frankowicza. Niektórzy frankowicze nadal trwają

Czytaj więcej
Close Menu