Blog Frankowicza

Webinar Życia Bez Kredytu piątek 28.07.2023 o 19:00. Sprawiedliwe ugody sądowe z bankami? Ile trzeba zapłacić za walkę z bankiem? Sesja pytań i odpowiedzi eksperta.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane sprawami frankowymi w Polsce na bezpłatny webinar ŻBK! Sytuacja kredytobiorców frankowych z miesiąca na miesiąc dynamicznie się zmienia, dlatego warto być na bieżąco z aktualnym stanem prawnym. Nasi eksperci wytłumaczą m.in. następstwa prawne związane z lipcowym wyrokiem TSUE, a także możliwości zawarcia satysfakcjonującej ugody sądowej z bankiem. Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne i wszyscy (nawet przedstawiciele banków ) są na nim mile widziani.
Webinar Życia Bez Kredytu piątek 28.07.2023 o 19:00. Sprawiedliwe ugody sądowe z bankami? Ile trzeba zapłacić za walkę z bankiem? Sesja pytań i odpowiedzi eksperta.
  • Zapraszamy na kolejny webinar ŻBK dla frankowiczów, który odbędzie się 28 lipca 2023 r. o godzinie 19:00. Uczestnictwo w wydarzeniu jest jak zawsze bezpłatne!
  • Podczas webinaru eksperci ŻBK szczegółowo wytłumaczą, na czym polegają sprawiedliwe ugody sądowe z bankami i czym się różnią od ugód, które oferują banki (ugód opartych na absurdalnym wzorcu ogłoszonym przez KNF)
  • Poruszony zostanie również temat, ile tak naprawdę kosztuje pozew banku. Czy rzeczywiście jest to tak kosztowne, jak demonizuje to propaganda bankowa?
  • Omówione zostaną szczegóły dotyczące egzekucji prawomocnego wyroku, a także konsekwencje prawne najnowszego wyroku TSUE w sprawie C-265/22 z dnia 13.07.2023 r. Ponadto tradycyjnie odbędzie się sesja Q&A z najlepszym ekspertem w Polsce ds. frankowych Kamilem Chwiedosikiem

 

Co frankowicze muszą wiedzieć? Ugody z bankiem i wyrok TSUE

Pierwszym krokiem do efektywnego rozwiązania problemu z frankiem jest poznanie możliwości i narzędzi prawnych. W sprawach frankowiczów cały czas bardzo dużo się dzieje. Liczba wygranych wyroków w sądach powszechnych wciąż ustawicznie rośnie. Jednocześnie w TSUE zapadają kolejne orzeczenia, które mają wpływ na sądownictwo w Polsce. Ostatni taki wyrok został wydany 13 lipca. To orzeczenie Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości może okazać się przełomowe dla spraw związanych z nieuczciwymi umowami kredytowymi, dlatego warto poznać szczegóły tej sprawy. O tym wydarzeniu pisaliśmy w artykule: Przełomowy wyrok TSUE dla wszystkich kredytobiorców!

Ponadto warto pamiętać o wyrokach TSUE z czerwca tego roku. Wszystkie trzy orzeczenia, które zostały wydane miesiąc temu, radykalnie umocniły pozycję kredytobiorców frankowych względem banków. Pozew banku w zasadzie nie wiąże się już dla frankowiczów z jakimkolwiek ryzykiem. To natomiast powoduje, że banki najprawdopodobniej będą skłonne do szybszego zakończenia sporu o kredyt CHF, bo przeciąganie procesu sądowego będzie dla nich się wiązać tylko i wyłącznie z coraz to większymi kosztami. Nowo powstały Departament Mediacji i Ugód ŻBK opracowuje właśnie strategię ugód sądowych dla frankowiczów. Taka ugoda – w przeciwieństwie do niekorzystnych ugód oferowanych obecnie przez banki – w skutkach będzie zbliżona do dominującego orzecznictwa, które zapada w sprawach członków społeczności ŻBK. Jej niekwestionowaną zaletą jest to, że pozwoli zakończyć spór sądowy o wiele szybciej. O ugodach sądowych mówił Kamil Chwiedosik w ostatnim odcinku Expressu Frankowiczów: Express Frankowiczów odc. 138.

Webinar ŻBK dla frankowiczów. Zapisz się już teraz!

Aby pomóc frankowiczom zrozumieć wszystkie ostatnie zmiany prawne, które wpływają na ich sytuację w relacji z bankiem, organizujemy bezpłatny webinar z naszymi ekspertami ds. frankowych. Webinar odbędzie się 28 lipca 2023 r. o godzinie 19:00. Tematy, które m.in. poruszymy, to:

  • Jak zawrzeć sprawiedliwą ugodę z bankiem?
  • Ile tak naprawdę kosztuje spór sądowy z bankiem?
  • Jak wygląda egzekucja prawomocnego wyroku?
  • Najnowszy wyrok Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej w sprawie C-265/22 z 13.07.2023 r. Jak wpływa na sytuację kredytobiorców?
  • Nowe Departamenty ŻBK. Jak Departament Mediacji i Ugód może pomóc frankowiczom szybko zakończyć problem toksycznego kredytu?

Tradycyjnie odbędzie się również sesja pytań i odpowiedzi. Nasi eksperci z dużą przyjemnością odpowiedzą na nurtujące Was pytania. Zdajemy sobie sprawę, że wiedza to klucz do sukcesu, a wątpliwości, które trawią frankowiczów, często są powodem niepodejmowania decyzji o pozwaniu banku. Dlatego naszym celem jest informowanie kredytobiorców i uświadomienie ich w zakresie praw, jakie im przysługują.

Webinary ŻBK zawsze cieszą się ogromną oglądalnością i frankowicze bardzo cenią ich wartość merytoryczną. Wzięcie udziału w webinarze może być Twoim pierwszym krokiem do ustabilizowania Twoich finansów oraz poprawienia Twojej ogólnej sytuacji życiowej. Nie warto wciąż zamartwiać się o niestabilny kurs franka i rosnące raty, skoro kredyt frankowy można skutecznie unieważnić. Nie czekaj i już teraz zapisz się na webinar klikając w link lub zdjęcie: https://zyciebezkredytu.pl/webinar-zycie-bez-kredytu-28072023/

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy