Blog Frankowicza

Pomoc Frankowiczom. Nie ma już wątpliwości. Rekordowa oglądalność programów Życie Bez Kredytu.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Programy takie jak Express Frankowiczów, Poradnik Frankowicza czy Okiem Byłej Frankowiczki są rozpoznawalne już niemalże przez każdego kredytobiorcę frankowego w Polsce. Wszystkim widzom, którzy nas oglądają, komentują i udostępniają nasze materiały, serdecznie dziękujemy – to Wam zawdzięczamy naszą ogromną popularność . Wasze wsparcie motywuje nas do wytężonej pracy i dostarczania Wam rzetelnych i wiarygodnych informacji.
Pomoc Frankowiczom. Nie ma już wątpliwości. Rekordowa oglądalność programów Życie Bez Kredytu.
  • Publikowane przez nas treści cieszą się ogromną popularnością. Tylko w czerwcu odnotowaliśmy aż 545 tys. wyświetleń naszych materiałów na YouTube, a drugie tyle na Facebooku! Oznacza to, że niemalże każdy frankowicz w Polsce ogląda wydawane przez nas programy takie jak Express Frankowiczów, Poradnik Frankowicza, Okiem Byłej Frankowiczki, a także webinary Życia Bez Kredytu oraz relacje Prawo-Mocnych Pomocnych i Well-Being ŻBK
  • W zeszłym miesiącu łączny czas oglądania publikowanych przez nas materiałów na YouTube wyniósł aż 11.050 godzin! Od początku naszej aktywności na YT odnotowaliśmy już 5 mln wyświetleń!
  • Dynamika wzrostu popularności naszych treści jest olbrzymia. Jeszcze 3 lata temu zaczynaliśmy od kilkunastu oglądających. Dziś notujemy wykładniczy wzrost widzów i możemy nieśmiało ogłosić, że jesteśmy największym oraz najlepszym kanałem informacyjnym dla frankowiczów w całej Polsce!
  • Od sierpnia zaczynamy transmisję z nowego studia mieszczącego się w tym samym budynku, w którym prowadzone są postępowania sądowe Wydziału Frankowego Sądu Okręgowego w Warszawie. Dzięki temu będziemy na żywo relacjonować dla Was jeszcze więcej wydarzeń bezpośrednio z budynku sądu!

 

Rewelacyjna oglądalność kanału YouTube #ŻycieBezKredytu:

Treści publikowane przez ekspertów Życie Bez kredytu cieszą się wciąż rosnącym uznaniem widzów. Cyklicznie obserwujemy wzrost wyświetleń na naszych kontach social media. Tylko w czerwcu odnotowaliśmy na YouTubie aż 545 tys. wyświetleń, a drugie tyle na naszej stronie na Facebooku! Tak duża oglądalność świadczy o tym, że niemalże każdy frankowicz w Polsce ogląda tworzone przez naszych ekspertów treści. Najbardziej popularnymi programami realizowanymi przez ŻBK są Express Frankowiczów oraz Okiem Byłej Frankowiczki. Nasi widzowie cenią również nasze tematyczne Webinary ŻBK oraz merytoryczny Poradnik Frankowicza.

Od początku naszej działalności na YouTubie nasz kanał zanotował 5 mln wyświetleń! Kiedy 3 lata temu rozpoczynaliśmy publikować nasze materiały wideo, które wówczas miały jedynie kilkunastu oglądający, nie sądziliśmy, że uda nam się zbudować takie zasięgi. Dzisiaj z niedowierzaniem musimy stwierdzić, że jesteśmy największym kanałem informacyjnym dla frankowiczów w całej Polsce! W czerwcu łączny czas oglądania naszych wszystkich treści na YT wyniósł aż 663 tys. minut, czyli 11.050 godzin, które z kolei przekładają się na 1 rok oraz 3 miesiące!

Jak pokazują statystyki kanału YouTube ŻBK, do powstania fali TSUEnami 2.0, czyli do ogromnego wzrostu liczby pozwów, który obserwujemy od początku lata, doprowadziły dwa nasze materiały. Pierwszy to oczywiście wyroki TSUE z 15.06.2023 r., a kolejny to otwarcie nowych Departamentów Życie Bez Kredytu. Zachęcamy do obejrzenia najnowszego odcinka Expressu Frankowiczów z głównym ekspertem naszej społeczności Kamilem Chwiedosikiem, gdzie dowiedzie się więcej szczegółów m.in. o sprawiedliwych ugodach sądowych przygotowywanych przez Departament Mediacji i Ugód ŻBK: Express Frankowiczów odc. 138.

Wszystkim naszym widzom serdecznie dziękujemy za to, że jesteście z nami! Udostępnienia i komentarze pod naszymi materiałami przyczyniają się do zwiększania naszych zasięgów, dzięki czemu coraz więcej osób oszukanych przez banki jest świadoma swoich praw. Wasze wsparcie motywuje nas do jeszcze bardziej intensywnej pracy polegającej na budowaniu świadomości prawnej wśród frankowiczów. Od sierpnia zaczynamy transmisje z nowego studia, które miesi się w tym samym budynku, w którym prowadzone są postępowania sądowe Wydziału Frankowego. To oznacza, że będziemy publikować jeszcze więcej relacji na żywo bezpośrednio z budynku sądu! Subskrybujcie nasz kanał, aby być na bieżąco: YouTube – Życie Bez Kredytu.

Express Frankowiczów to ulubiony program informacyjny dla kredytobiorców frankowych!

 Express Frankowiczów jest już bardzo znanym i cenionym programem. EF to cotygodniowe podsumowanie istotnych z perspektywy frankowiczów wydarzeń zarówno z kraju, jaki i ze świata. Program prowadzi Kamil Chwiedosik – główny ekspert i założyciel społeczności Życie Bez Kredytu wraz z Zbigniewem Urbańskim – członkiem społeczności ŻBK, który prawomocnie wygrał z bankiem.

Express Frankowiczów to rewelacyjne źródło informacji dla każdego, kto chce pozbyć się toksycznego kredytu. W każdym odcinku naszego coniedzielnego programu dokonujemy przeglądu wiadomości oraz komentujemy najnowsze doniesienia. Rzetelnie relacjonujemy najważniejsze wydarzenia z kraju oraz Europy związane ze sprawami frankowiczów. W EF omawiamy również ostatnie wyroki oraz najnowsze wydarzenia ze społeczności Życie Bez Kredytu. Stałym elementem Expressu Frankowiczów są pytania internatów. W tym bloku nasz główny ekspert Kamil Chwiedosik udziela wyczerpujących odpowiedzi na pytania naszych widzów. Zachęcamy do zadawania pytań, być może uda nam się na nie odpowiedzieć w najbliższych odcinkach. Pytania można wysyłać na adres e-mail: info@zyciebezkredytu.pl.

Każdy odcinek Expressu Frankowiczów publikujemy w niedzielę o godzinie 12:00. Do tej pory zrealizowaliśmy już prawie 140 odcinków EF, a wszystkie znajdziesz na naszym kanale YT: Express Frankowiczów – wszystkie odcinki

Ciekawe i inspirujące wywiady w programie Okiem Byłej Frankowiczki

Bardzo wartościowym źródłem informacji dla wielu osób uwikłanych we franka jest program Katarzyny Urbańskiej Okiem Byłej Frankowiczki. Katarzyna Urbańska we wrześniu 2020 r. uwolniła się od toksycznego kredytu we frankach, a dziś swoim przykładem aktywnie wspiera innych frankowiczów.

Jak setki tysięcy Polaków dałam się złapać w pułapkę toksycznego kredytu, a w zasadzie instrumentu finansowego opartego na nieuczciwej umowie, która rujnowała moje zdrowie i życie rodzinne – mówi o sobie Katarzyna Urbańska. – Kilka lat temu trafiłam na Kamila Chwiedosika i społeczność Życie Bez Kredytu. Zdecydowałam się pozwać bank i odmieniło to moje życie! Niemal rok temu sąd unieważnił moją umowę, nakazał bankowi zwrot wszystkich niesłusznie wpłaconych rat, a mieszkanie pozostało w naszych rękach. Dziś ja pomagam innym, inspirując rozmową do podjęcia działania – kontynuuje.

W programie Katarzyna Urbańska gości wielu znakomitych ekspertów zaangażowanych w pomoc frankowiczom. W Okiem Byłej Frankowiczki wypowiadali się już znani i cenieni profesjonaliści tacy jak Maria Rotkiel – psycholog, prof. Andrzej Jackiewicz – konstytucjonalista, Teresa Nowicka – ekspert ds. podatkowych. Każdy odcinek OBF to wyśmienita kopalnia wiedzy dla frankowiczów, którzy chcą rozwiązać problem nieuczciwej umowy waloryzowanej do CHF. W programie można zapoznać się również z cennymi ekspertyzami ekonomicznymi. Gośćmi programu OBF byli m.in. ekonomista, analityk rynków finansowych – Marek Zuber oraz dziennikarz ekonomiczny, bloger finansowy – Maciej Samcik. W swoim programie Katarzyna Urbańska rozmawia również ze zwykłymi ludźmi, którzy zostali uwikłani w nieuczciwą umowę kredytową.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego odcinka OBF: Okiem Byłej Frankowiczki odc. 117. Departament Mediacji i Ugód. Gość: Kamil Chwiedosik.

Poradnik Frankowicza – praktyczne wskazówki dla wszystkich oszukanych przez bank

W serii Poradnik Frankowicza zgłębiane są najważniejsze zagadnienia dotyczące umów kredytowych waloryzowanych do franka. Poradnik Frankowicza prowadzi najlepszy ekspert ds. frankowych w Polsce Kamil Chwiedosik. Kamil co miesiąc analizuje aktualną sytuację prawną kredytobiorców frankowych i przystępnie tłumaczy, w jaki sposób najnowsze zmiany prawne mogą wpłynąć na pozew o kredyt frankowy.

Założyciel ŻBK w Poradniku Frankowicza komentuje wydarzenia zarówno z kraju, jak i Europy. Gruntowanie omawia konsekwencje płynące z orzecznictwa TSUE, Sądu Najwyższego oraz sądów powszechnych, co pozwala kredytobiorcom poszerzyć świadomość własnych praw jako konsumentów. Kamil Chwiedosik rozprawia się również z nieprawdziwymi doniesieniami medialnymi, które wynikają z bankowej propagandy.

Poradnik Frankowicza to przede wszystkim cenne wskazówki dla kredytobiorców frankowych chcących uwolnić się od nieuczciwej umowy. Główny ekspert ŻBK szczegółowo omawia możliwości działania frankowiczów i podpowiada najlepsze rozwiązania.

Wszystkie odcinki Poradnika Frankowicza znajdziesz oczywiście na naszym kanale YouTube: Poradnik Frankowicza – lista odcinków.

Kanał Życie Bez Kredytu to rzetelne źródło wiedzy dla frankowiczów

Poza wymienionymi seriami na kanale YT ŻBK znajduje się wiele innych ciekawych i wartościowych treści. Polecamy szczególnie:

– Webinary na żywo ŻBK – to cykliczne spotkania online cieszące się ogromnym uznaniem widzów. Nasze webinary zazwyczaj są poświęcone konkretnemu zagadnieniu, które jest szczególnie istotne z perspektywy frankowiczów. Podczas takich spotkań omawialiśmy m.in. wyroki TSUE. Webinary ŻBK stanowią rewelacyjną okazję do zadania pytań naszym ekspertom. Niemalże zawsze znaczną część webinaru poświęcamy na sesję Q&A. Wszystkie webinary ŻBK znajdziesz tutaj: Webinary ŻBK.

– WF, czyli Wygrani Frankowicze – niezwykle radosna i pełna optymizmu seria, w której prawomocnie wygrani członkowie społeczności ŻBK opowiadają o swoich doświadczeniach związanych ze sporem sądowym z bankiem i wrażeniach po odzyskaniu wolności finansowej. Wygrane procesy frankowiczów w społeczności ŻBK to nasza codzienność, a seria WF, czyli Wygrani Frankowicze pokazuje, że również i Ty możesz cieszyć się życiem bez kredytu, jeśli tylko podejmiesz właściwe działania i pozwiesz bank. Play-listę WF znajdziesz tutaj: WF – czyli Wygrani Frankowicze!

– ŻBK Well-being – to bezpłatny program stworzony z myślą o poprawie komfortu życia frankowiczów społeczności Życie Bez Kredytu. Dbanie o własne zdrowie i regularne ćwiczenia fizyczne wpływają na poprawę samopoczucia oraz znacząco redukują stres. Dzięki odpowiedniej rekreacji ruchowej i zdrowym nawykom będziesz mieć znacznie więcej energii oraz wewnętrznej motywacji do działania. Zapoznaj się z materiałami zachęcającymi do wzięcia udziału w naszym programie: ŻBK Well-being.

Najlepsze odcinki wygranych Frankowiczów:

Kasia Urbańska

Izabella Puchajda

Michał Jasiński

Krzysztof Bujak

Bogdan Bajak

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy