Blog Frankowicza

Wakacje czy pozew? Unieważnij kredyt i odzyskaj pieniądze

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Wakacje czy pozew? Unieważnij kredyt i odzyskaj pieniądze

Lato to wspaniały czas relaksu i rodzinnych wczasów. Z rodzinnym urlopem wiążą się jednak pewne koszta, a niestety większości frankowiczów nie przysługują już wakacje w spłacie kredytu. Jak zatem pozwolić sobie na urlop, gdy co miesiąc bank pobiera nam zawyżoną ratę kredytu? Najlepszym rozwiązaniem jest pozew banku i unieważnienie kredytu we frankach. Dzięki temu odzyskasz swoje pieniądze, za które na wakacje z rodziną pojedziesz średnio aż 68 razy!

Ratunek dla frankowiczów. Kredyt we frankach – pozew czy wakacje – co wybrać?

Słoneczne, upalne lato zachęca do planowania rodzinnego urlopu. Jednak nieuczciwy kredyt nie daje o sobie zapomnieć i zawyżone raty negatywnie odbijają się na domowym budżecie. Rządowe wakacje kredytowe przysługują tylko w określonych okolicznościach i większość frankowiczów nie może już z nich skorzystać. Jak zatem pogodzić plany urlopowe ze spłatą lichwiarskiego kredytu? Należy powiedzieć to wprost – najlepszym sposobem na wyjście z frankowego impasu jest unieważnienie umowy frankowej poprzez pozew banku. A właśnie teraz jest idealny czas na walkę o wolność finansową na drodze sądowej, bowiem statystyki frankowiczów w sądach są wyśmienite. Poniżej przedstawiamy kalkulację naszych ekspertów, którzy tłumaczą, dlaczego warto odłożyć plany rodzinnego urlopu, a teraz poświęcić trochę czasu i pieniędzy na rozwiązanie raz na zawsze swoich problemów z nieuczciwą umową.

Pozew banku czy wakacje – co wybrać?

Średni koszt wakacji dla czteroosobowej rodziny to ok. 10 000 zł.

Koszt kancelarii prawnej, która pomoże skutecznie pozwać bank zaczyna się od 999 zł miesięcznie (kwota ustalana indywidualnie w zależności od potrzeb klienta).

Średnio, jeżeli kredyt wziąłeś na 30 lat w 2008 roku na kwotę ok. 340 000 zł, to Twoje obecne saldo, pomimo regularnych spłat wynosi 406 000 zł.

W przypadku unieważnienia umowy o kredyt, oprócz wyzerowania salda kredytu, bank zwróci Ci kwotę w wysokości ok. 282 000 zł

Zatem frankowicz rezygnując obecnie z wakacji, a inwestując te pieniądze w pozew banku, średnio osiągnie korzyść o łącznej wartości 688 000 zł!!

Za takie pieniądze można pojechać na rodzinne wczasy aż 68 razy!!

Należy podkreślić, że frankowicze społeczności ŻBK w pierwszym półroczu 2021 osiągnęli miażdżącą przewagę nad bankami. Na naszym koncie pojawiło się aż 67 wygranych wyroków. Statystycznie rozstrzygnięcia sądów przedstawiają się następująco:

2 razy odfrankowanie 2,94%

6 razy unieważnienie teoria salda 8,82%

59 razy unieważnienie teoria dwóch kondykcji 86,76 %

A co ważne od 07.05.2021, tj. od uchwały Sądu Najwyższego o sygn. akt III CZP 6/21, 100% spraw zakończyło się UNIEWAŻNIENIEM na zasadzie teorii dwóch kondykcji.

Więcej szczegółów na naszym vlogu: Chcesz uwolnić się od franków czy lecieć na wakacje ? Polska wolna od franka – akcja społeczna

Jak unieważnić kredyt we frankach? Złóż pozew do sądu o kredyt we frankach

Nasza kancelaria posiada już portfel 1000 spraw frankowych. Nasze doświadczenie pozwala wywalczyć w sądzie najkorzystniejsze zakończenie sporu z bankiem i zwrot jak największej sumy pieniędzy od banku. Niewątpliwie najlepszym sposobem na pozbycie się toksycznego długu we frankach jest sprawne pozwanie banku. Należy jednak podkreślić, że w Polsce nie ma prawa precedensu i odpowiednie kwalifikacje kancelarii prawnej stanowią podstawę dla pozytywnego rozstrzygnięcia danej sprawy. 

W Życie Bez Kredytu nasi klienci zawsze mogą liczyć na darmowe konsultacje w naszej kancelarii lub telefonicznie. Z członkami naszej społeczności pozostajemy w kontakcie praktycznie przez 24 godziny na dobę. W razie wątpliwości lub pytań naszych klientów zawsze pozostajemy do ich dyspozycji. Również przed posiedzeniem na ławie sądowej pomagamy naszym klientom przygotować się do wzięcia udziału w rozprawie. Przez cały proces sądowy holistycznie sprawujemy pieczę nad sprawą frankowicza, aż do samego końca, którym niemalże zawsze jest wspólnie wypracowany sukces, czyli prawomocny wyrok uwalniający od nieuczciwego kredytu!

Frankowiczu, wybierz bezpieczeństwo finansowe oraz odzyskaj swoje pieniądze od banku. Wybierz Życie Bez Kredytu! Za pieniądze, które wygrasz w procesie z bankiem, będziesz mógł ufundować swojej rodzinie fantastyczne wczasy aż 68 razy! 

🎥 Obejrzyj najnowszy odcinek #TerazFrankowicze!

Odtwórz wideo
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy