Blog Frankowicza

Vlog #loveżbk Kamil Chwiedosik odcinek 7

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Vlog #loveżbk Kamil Chwiedosik odcinek 7

Nowy odc.7 Vlog #loveŻBK już online !

W związku z panującym obecnie stanem epidemii w Polsce, wiele firm i instytucji zamknęło lub wstrzymało swoją działalność. Również dotyczy to instytucji publicznych. W jaki sposób obecna sytuacja wpłynęła na pracę sądów ?

W nowym odcinku, nasz główny ekspert i założyciel społeczności Życie Bez Kredytu Pan Kamil Chwiedosik, przedstawi nam jak wygląda w obecnym czasie praca sądów w Polsce. Wielu z Państwa ma również obawy co zrobić w obecnej sytuacji ze swoim kredytem przeczekać „najgorsze” czy być może reagować od razu, bo nie wiadomo co będzie za jakiś czas. Czy jest to dobry moment na pozwanie banku? Od czego zacząć i o czym pamiętać ? Jak najlepiej wykorzystać ten czas pod kątem przygotowania się do rozpoczęcia postępowania sądowego? Na te wszystkie pytania znajdą Państwo odpowiedzi w naszym najnowszym artykule.

#loveżbk – Pokochaj z nami życie bez kredytu !

Zachęcamy do aktywnego działania w walce o swoje prawa i swoją przyszłość. Szczególnie teraz w niespokojnym okresie jaki panuje w Polsce. Musimy dobrze wykorzystać nasz wolny czas i zapobiegać przyszłym ryzykom. Na dzień dzisiejszy w niektórych bankach, trzeba czekać nawet kilka tygodni na wydanie zaświadczenia dotyczącego historii spłat. Pragniemy Państwu w tym pomóc i zachęcić do walki z toksycznym kredytem, dlatego też przygotowaliśmy gotowe do wypełnienia dokumenty. W jednym z naszych artykułów, opublikowaliśmy zbiór wniosków oraz dane kontaktowe dla każdego banku. Można zrobić to bez wychodzenia z domu !

zawieszenie rat kredytu
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy