Blog Frankowicza

Vlog #loveżbk Kamil Chwiedosik odcinek 6

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Vlog #loveżbk Kamil Chwiedosik odcinek 6

Czego dowiemy się w odc.6 Vlog #loveŻBK ?

Banki znane są z wykorzystywania trudności kredytobiorców w spłacaniu rat. Podobnie dzieje się w dobie epidemii. Zasypują one swoich klientów nowymi ofertami, zachęcają do podpisywania różnych aneksów czy proponują  kosztowne tzw. „wakacje kredytowe”.

Zamiast tego banki powinny zwrócić frankowiczom nienależnie pobrane kwoty z uwagi na stosowanie abuzywnych postanowień umownych. Jak wynika z analiz wykonywanych dla członków społeczności ŻBK, średnie zwrot z banku powinien wynosić ok 80000 zł – 200000 zł, w zależności od wysokości kredytu. Tych pieniędzy wystarczyłoby przecież na wiele lat spłat rat kredytowych !!

Wielu z członków naszej społeczności ŻBK zwraca się do nas z pytaniami jakie podjąć kroki w obecnym czasie i na co zwracać uwagę. Nasz główny ekspert Pan Kamil Chwiedosik, w szóstym odcinku vloga, przygląda się bliżej zagadnieniom takim jak temat odroczenie rat i wakacje kredytowe. Ponadto przestrzega o ryzyku związanym z pochopnie podpisywanymi dokumentami z bankiem. W nowym odcinku poruszone są bardzo ważne kwestie, które mogą Państwa przestrzec przed podjęciem niekorzystnej decyzji, dlatego zachęcamy do obejrzenia nowego odcinka już dziś !

#loveżbk – Pokochaj z nami życie bez kredytu !

Zachęcamy do aktywnego działania w walce o swoje prawa i swoją przyszłość. Szczególnie teraz w niespokojnym okresie jaki panuje w Polsce. Musimy dobrze wykorzystać nasz wolny czas i zapobiegać przyszłym ryzykom. Na dzień dzisiejszy w niektórych bankach, trzeba czekać nawet kilka tygodni na wydanie zaświadczenia dotyczącego historii spłat. Pragniemy Państwu w tym pomóc i zachęcić do walki z toksycznym kredytem, dlatego też przygotowaliśmy gotowe do wypełnienia dokumenty. W jednym z naszych artykułów, opublikowaliśmy zbiór wniosków oraz dane kontaktowe dla każdego banku. Można zrobić to bez wychodzenia z domu !

zawieszenie rat kredytu
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy