Blog Frankowicza

-+ TAGI

unieważnienie kredytów

Unieważnienie kredytów – Deutsche Bank – kolejne zwycięstwo nad bankiem

Kolejne  unieważnienie umów o kredyt CHF.  W dniu 13.12.2019 SSO Marcin Polakowski (sygn. akt.  II C 659/17) przyznał rację frankowiczom ze społeczności ZBK w sprawie dwóch kredytów Deutsche Bank. Obie umowy zostały  unieważnione. Ponadto frankowicz uzyskał od banku ponad 107 490 złotych plus ustawowe odsetki.

Obie przedmiotowe umowy kredytów denominowanych są nieważne.  Dzięki temu salda obu kredytów spadły z ok. 772 701,23 zł do zera. Łączna korzyść osiągnięta wskutek wytoczonego postępowania to 880 191,23 zł.  Są to olbrzymie korzyści finansowe, ale przede wszystkim bezcenny spokój – Życie Bez Kredytu.

Nie byłoby to możliwe bez znakomitego zespołu analityków, prawników i ekonomistów w naszej drużynie. My również możemy sobie pogratulować. Siła tkwi w zespole. Ale to należy do naszych zwyczajów i priorytetów – zwyciężać z bankami.

Nasza Klientka jest  oczywiście bardzo zadowolona. Dzięki wyrokowi jej sytuacja znacznie się poprawia i normalizuje. Nie będzie już musiała spłacać toksycznego zobowiązania. Odtąd może cieszyć się wolnością i pieniędzmi odzyskanymi z nieuczciwego kredytu.

Tak dziękowała nam pani Justyna w grupie Życie Bez Kredytu ma Facebooku:
unieważnienie kredytu CHF

Sędzia Marcin Polakowski zgodził się właściwie z większością naszych uwag, chociaż nie z wszystkimi. Niemniej roszczenie główne zostało uznane i przyjęta została przez Sąd zasada dwóch kondykcji, a nie teoria salda. Dla nas było to standardowe postępowanie o kredyt frankowy, jakich wiele jeszcze mamy w toku i codziennie inicjujemy nowe. W tym przypadku Sąd bardzo wnikliwe rozpatrzył wszystkie okoliczności związane z każdym roszczeniem oraz bardzo rozsądnie i uczciwie wymierzył sprawiedliwość. Choć żądaliśmy więcej, to Klientka jest bardzo zadowolona z wyroku SSO Marcina Polakowskiego. Dla nas natomiast radość naszych Klientów jest najważniejsza.  

Rok 2019 w Życie Bez Kredytu przejdzie do historii jako rok  orzeczenia TSUE oraz  naszej bardzo wysokiej skuteczności na salach rozpraw. Naprawdę czujemy się dobrze, ponieważ udało nam się wykonać dla Klientów plan maksimum. Ale to maksimum, to właśnie nasz poziom. Większość powierzanych nam spraw tak się kończy. Czy Państwo również pragną pozbyć się kredytu frankowego? Zapraszamy do kontaktu.

Sąd Okręgowy w Warszawie, wokanda z 13 grudnia 2019:
unieważnienie umowy - wokanda

O Życie Bez Kredytu

Skupiamy społeczność frankowiczów, którzy chcą uwolnić się od kredytu. Profesjonalnie obsługujemy sprawy osób posiadających kredyt we frankach szwajcarskich. Spotykamy się z wieloma sprawami frankowiczów. Doradzamy najlepsze rozwiązania. Doprowadzamy do pokonania banku przed sądem. Społeczność wokół Życia Bez Kredytu to ludzie, którzy wymieniają się doświadczeniami w działaniach podjętych na rzecz umorzenia swojego kredytu we frankach, społeczność, która dostaje od nas wsparcie, najnowsze informacje, prognozy, raporty i oferty współpracy w zakresie walki z bankiem.

Naszym celem jest budowanie społeczności frankowiczów, którzy chcą żyć bez kredytu. Wspieramy naszych członków niezbędną wiedzą, potrzebną do zaskarżenia obiektywnie nieuczciwych umów kredytowych waloryzowanych do walut obcych.

Łącznie nasze grupy na Facebooku liczą ponad 20 000 członków. Dołącz do dużej społeczności frankowiczów i wiedz, co można zrobić.

Jeśli potrzebujesz porady w sprawie konkretnej umowy – już teraz zachęcamy do kontaktu.

Kontakt:
📩info@zyciebezkredytu.pl
🎯575 337 667 lub 575 339 602

Polecamy

Życie Bez Kredytu - webinarium

Webinarium Życia Bez Kredytu – podsumowanie

Niezmiernie nam miło, że tak licznie zechcieli Państwo uczestniczyć w naszym czwartkowym webinarium, że byli Państwo tak aktywni. Cieszyliśmy się z każdego pytania. Państwa reakcje

Czytaj więcej
jak zaskarżyć kredyt

Jak zaskarżyć kredyt we frankach

Zaskarżenie banku o kredyt we frankach to najskuteczniejsze rozwiązanie dla każdego frankowicza, który pragnie odzyskać nie tylko swoje pieniądze, ale przede wszystkim pozbyć się nieuczciwej

Czytaj więcej
pozew o kredyt frankowy

Ile kosztuje pozew o kredyt frankowy

Złożenie pozwu o kredyt frankowy do sądu i skuteczna walka z bankiem nawet przed wyrokiem TSUE były najlepszymi rozwiązaniami dla frankowicza. Niektórzy frankowicze nadal trwają

Czytaj więcej
Close Menu