Blog Frankowicza

Uwolnienie się od kredytu we frankach – czy jest możliwe?

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
uwolnienie się od kredytu
Uwolnienie się od kredytu we frankach – czy jest możliwe?

Na podstawie naszej wiedzy prawniczej, długoletniej praktyki w wygrywaniu z bankami, a także mając najlepsze informacje ze świata kredytów frankowych, znając orzecznictwo, codziennie przyczyniając się do wygranych frankowiczów, mówimy: tak, uwolnienie się od kredytu we frankach jest możliwe.

Zaczyna się od decyzji, a decyzję tę musi podjąć sam frankowicz. Decyzja dotyczy pozwania banku. Jeżeli tylko frankowicz zapoznał się z obecnym stanem wiedzy o swoich możliwościach w sądzie oraz spodziewanych korzyściach, to impuls do podjęcia tej decyzji zostaje wzmocniony. Wystarczy bowiem wiedzieć o tysiącach spraw prowadzonych w sądach, które rozstrzygały się zgodnie z wolą frankowicza, aby się zdecydować na pozwanie banku. Tak samo przekonuje bardzo wysoka skuteczność wyrywania z bankami, stabilne linie orzecznicze, spójna wizja orzekania sądów w sprawach o kredyty frankowe. Nie mamy przy tym na myśli precedensów, te w prawie polskim nie występują, lecz klarowny i w miarę przewidywalny sposób patrzenia przez sądy na umowy CHF.

Dość jasne jest też, jakie argumenty sąd zastosuje w rozstrzyganiu sprawy frankowicz vs. bank. Niemal wszystkie one będą korzystne dla frankowicza, na czele z wyrokiem TSUE Dziubak C-260/18. W świetle wytycznych dla stosowania przez sądy krajowe (co realnie ma miejsce) sprawa frankowicza ma olbrzymie szanse na zwycięstwo. Powolne tworzenie się linii orzeczniczej w latach 2016-2018 nabrało tempa w 2019 i wyrazistości po zapadnięciu wyroku TSUE. Odtąd każda sprawa od 2020 o kredyty frankowe jest rozpatrywana z tej perspektywy. A ten punkt widzenia mogą jedynie nieudolnie kwestionować banki, ponieważ przegrywają prawie wszystkie sprawy z frankowiczami.

Uwolnienie się od kredytu we frankach jest możliwe

A więc uwolnienie się od kredytu frankowego jest naprawdę możliwe. Przynosi same dobre rozstrzygnięcia. Bank oddaje nienależnie pobrane pieniądze, kredyt zostaje unieważniony, nieruchomość pozostaje w rękach kredytobiorcy. Masz dom, masz spokój, masz pieniądze. Dlaczego można wygrać – w nietrudny sposób – aż tak wiele? Ponieważ prawnicy prowadzący sprawę frankowicza będą argumentować o zapisach w umowie kredytowej, które sąd uzna za klauzule abuzywne. W tym przypadku banki, które nie mogą już uzupełniać miejsc, z który wykreślono wadliwe klauzule, będą zmuszone nawet do przyjęcia wyroku unieważnienia umowy.

Oczywiści cały czas potrzebna jest czujność i profesjonalizm. Pierwszym krokiem do wymarzonej sytuacji Życia Bez Kredytu jest analiza umowy o kredyt CHF. Potem przygotowanie strategii, konsultacje, następnie wniesienie pozwu. Sprawa trwa około 3 lata. Ale po tym czasie sytuacja z kredytem we frankach zostaje całkowicie rozwiązana. Przedstawiliśmy prawdopodobny scenariusz dla dobrych i utytułowanych kancelarii, jak Życie Bez Kredytu. Nie ręczymy za działania kancelarii z mniejszym niż nasze doświadczeniem.

Uwolnienie się od kredytu we frankach jest z całą pewnością możliwe, gdy podejmujemy współpracę ze specjalistami. Wybranie dobrej kancelarii jest koniecznością. Zwróć uwagę na doświadczenie całego zespołu ekspertów, z którym chcesz się związać. Patrz dokładnie jaki system obsługi Klienta kancelaria oferuje. Nie daj się złapać w pułapki cenowe. Życie Bez Kredytu podaje cenę ryczałtową, która wystarcza jako wynagrodzenie za prowadzenie całej sprawy do prawomocnego wyroku. Wydaje się nam to uczciwe. Zaniżanie cen polega natomiast na podaniu niższych stawek ale nie wymienieniu wszystkich kosztów. Niektóre kancelarie będą skłonne do negocjacji, inne nie. To również mówi coś o traktowaniu Klienta. Życie Bez Kredytu zawsze słucha i rozmawia w sprawie ustalenia uczciwych warunków współpracy dla obu stron.

Jak uwolnić się od kredytu we frankach

Gdy ustalimy te kilka drobnych spraw – do boju ruszają prawnicy. Zaopatrzeni w dobrze napisany pozew, przeszkolenie do wygrywania z bankami, zapał i aspiracje, ale przede wszystkich posiadający doświadczenie przywracania frankowicza do normalności po traumie kredytu frankowego (tylko takich prawników mamy w swoim zespole) – zwykle ogłaszają po zakończeniu sprawy zwycięstwo frankowicza. To ważne, aby wiedzieć z kim współpracujemy. Wyłącznie najlepsze zespoły specjalistów wykazują skuteczność na poziomie 90%.

Uwolnienie się od kredytu we frankach jest nie tylko możliwe, należy to po prostu zrobić. Zwykły rachunek ekonomiczny, bilans zysków i strat, wiedza o ilości wygranych spraw – to wszystko przemawia za wniesieniem sprawy o kredyt frankowy do sądu. Można zyskać bardzo wiele przy bardzo niewielkim ryzyku. To nie jest rosyjska ruletka. Tu karty rozdaje prawo i sąd, zatem frankowicz może być niemalże pewny sukcesu. Nasze artykuły na blogu o wygranych sprawach są aktualizowane w miarę na bieżąco. Można się tam zapoznać z prawomocnymi unieważnieniami kredytów we frankach oraz uzasadnieniami, jakie podawały sądy.

Czy jest możliwe uwolnienie się od kredytu we frankach dziś staje się pytaniem retorycznym. Nic nie przemawia przeciwko, wszystko właśnie za tym rozwiązaniem. Jest możliwe i nie jest trudne. Jak długo można jeszcze czekać na realne rozwiązanie problemu z kredytem CHF, kiedy droga została przetarta i można nią iść jak rozległym traktem. Wiedza zawsze pomaga, a wiedza o kredytach frankowych i unieważnianiu umów będzie dla Ciebie bardzo praktyczna, ponieważ szybko zapoznasz się z najlepszymi metodami potraktowania kredytu we frankach. Nasze “Sekrety ekspertów od spraw frankowych…” to jedna z tych nielicznych publikacji, która przynosi prawdziwą wiedzę i dostarcza pomysłów na lepsze życie, bez kredytu CHF.

Wolni od kredytu CHF

Chcielibyśmy powiadomić Ciebie drogi frankowiczu, że już teraz dysponujesz wszystkim, co jest potrzebne do zrzucenia jarzma toksycznego produktu bankowego – kredytu we frankach. Jesteśmy gotowi doprowadzić Twoją sprawę do najlepszego finału. Wystarczy, że się zdecydujesz. Warunki umowy nie są u nas całkowicie sztywne. Stawiamy na relację z Klientem, któremu przyznajemy decydującą rolę w każdym aspekcie prowadzenia sprawy, oczywiście po naszych wyjaśnieniach i dostarczeniu informacji.

Uwolnienie się od kredytu we frankach jest możliwe. Nie jest to sprawa wiary, ale wiedzy. Porozmawiaj z nami, przeczytaj nasze materiały, przekonaj się sam. Jedyny sensowny sposób postępowania z kredytem we frankach, to skasowanie tego kredytu. Wiedz o tym i Ty.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy