Blog Frankowicza

Trudno zmieniać świat w pojedynkę, ale na pewno warto się jednoczyć i nie przestawać walczyć o sprawiedliwość! Druga książka Kamila Chwiedosika. 25. Międzynarodowe Targi książki w Krakowie.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Już 27 października w Krakowie na Targach Książki odbędzie się spotkanie z wiodącym ekspertem ds. frankowych w Polsce Kamilem Chwiedosikiem, którego książka ukaże się już niebawem. Podczas spotkania poznasz m.in. wyniki badań dot. wpływu toksycznego kredytu na codzienne życie frankowiczów. Tego samego dnia wieczorem odbędzie się spotkanie autorskie dla członków społeczności ŻBK w restauracji Boccanera.
Trudno zmieniać świat w pojedynkę, ale na pewno warto się jednoczyć i nie przestawać walczyć o sprawiedliwość! Druga książka Kamila Chwiedosika. 25. Międzynarodowe Targi książki w Krakowie.
  • Już niedługo swoją premierę będzie miała druga książka założyciela społeczności Życie Bez Kredytu Kamila Chwiedosika
  • 27 października 2022 r. o godz. 15.00 na Targach Książki w Krakowie odbędzie się przedpremierowe spotkanie wokół nowej książki głównego eksperta ŻBK „Nasza walka o sprawiedliwość. Uwolnieni od banków”
  • Książka będzie ujawniać skutki życia w pętli toksycznego kredytu na przykładach historii życia prawomocnie wygranych frankowiczów społeczności ŻBK
  • Dla członków społeczności ŻBK przygotowany został specjalny wieczór autorski tego samego dnia o 19.00 w restauracji Boccanera

 

Druga książka założyciela największej społeczności frankowiczów już wkrótce. Zapraszamy na spotkanie przedpremierowe!

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w przedpremierowym spotkaniu autorskim wokół nowej książki głównego eksperta oraz założyciela społeczności Życie Bez Kredytu Kamila Chwiedosika. Zapraszamy na Targi Książki w Krakowie już w najbliższy czwartek (27 październik 2022 r.) o godzinie 15:00. Spotkanie poprowadzi Bogdan Zalewski (RMF). Kamil Chwiedosik z całą pewnością zdradzi kilka szczegółów na temat swojej książki, opowie o jej przygotowaniach, inspiracjach oraz prawdziwych historiach frankowiczów, którzy musieli zmagać się z jarzmem toksycznego kredytu. Dla wszystkich, którzy nie będą mogli fizycznie wziąć udziału w wydarzeniu, streaming na żywo będzie dostępny na naszych social media.

Targi Książki w Krakowie ul. Galicyjska 9
Czwartek, 27 października 2022
Salonik Literacki – Scena Hali Wisła
Godz. 15:00
Prowadzenie: Bogdan Zalewski (RMF)
Zapraszamy też na stoisko ŻBK: Wisła / C98

Następnie dla członków społeczności Życie Bez Kredytu odbędzie się przygotowany przez Prawo-Mocnych Pomocnych wieczór autorski o 19:00 (Czwartek, 27 październik 2022 r.) w restauracji Boccanera. Do zobaczenia!!

Link do rezerwacji miejsca na wieczór autorski Kamila Chwiedosika dla członków społeczności ŻBK: Wieczór autorski w Krakowie w restauracji Boccanera z Kamilem Chwiedosikiem, 27 październik 2022 r.

„Najważniejszym celem będzie dla mnie zawsze uwolnienie ludzi od toksycznych produktów oraz zrekompensowanie im tego, co przeżywali przez wszystkie lata strachu i niepewności. Tak naprawdę często chodzi jedynie o uzmysłowienie ludziom, że pozwanie banku to nie jest wstyd, a w zasadzie to nawet powinność tych, którzy nie są obojętni na los własnej rodziny” – mówi Kamil Chwiedosik.

„Trudno zmieniać świat w pojedynkę, ale na pewno warto się jednoczyć i nie przestawać walczyć o sprawiedliwość!” – myślą przewodnią nowej książki Kamila Chwiedosika

Nowa książka Kamila będzie nosić tytuł: „Nasza walka o sprawiedliwość. Uwolnieni od banków”. Książka jeszcze się nie ukazała, ale sektor bankowy już się boi, że ujawnia jak bardzo toksyczny jest wpływ kredytów frankowych na życie całego pokolenia Polaków! W książce zawarte zostaną rzetelne i wiarygodne wyniki badań wykonane przez niezależny instytut badawczy. Instytut sprawdził, jakie skutki dla Polskich rodzin miało zaciągnięcie toksycznego kredytu waloryzowanego do franka szwajcarskiego.

Autor książki opisał prawdziwe historie  frankowiczów, którzy pozwali bank i wygrali sprawę w sądzie. Choć dziś cieszą się odzyskanymi pieniędzmi i wolnością finansową, to ich historie są często bardzo trudne, wzruszające, a czasami wręcz szokujące. 

„10 różnych opowieści, 10 bohaterów i ich życiowych dróg, które krzyżują się w polskich sądach. Każdy z rozmówców podjął odważną decyzje, żeby zawalczyć o swoje prawo – i wygrał. Niech te opowieści i walka frankowiczów o podmiotowość oraz samostanowienie będą inspiracją do zmian, dodadzą poszkodowanym odwagi i pokażą, że pozwanie banku to słuszna decyzja”.

W swoim dziele Kamil Chwiedosik odsłoni również kulisy powstania społeczności Życie Bez Kredytu oraz opowie o początkach jej działalności.

Zaproszenie do Krakowa na wieczór autorski nowej książki Kamila Chwiedosika. Już w czwartek 27.10.2022 r.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy