Blog Frankowicza

Teraz frankowicze – Wojciech Łański | Życie Bez Kredytu

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Teraz frankowicze – Wojciech Łański | Życie Bez Kredytu

Teraz frankowicze. Live stream z Wojciechem Łańskim

„Teraz frankowicze” to cykliczny live stream, podczas którego na żywo udzielamy konsultacji i wyjaśnimy, jak wygrać ze swoim bankiem. Spotkania na żywo rozpoczynać się będą zawsze punktualnie – w każdą środę o godzinie 12:00. Na Wasze pytania będzie odpowiadał członek zespołu Życie Bez Kredytu – Wojciech Łański.

Nowy program dla frankowiczów na żywo – bezpłatne konsultacje online

„Teraz frankowicze” to cykliczny program na żywo dla osób, które zostały pokrzywdzone przez bank i szukają informacji, jak skutecznie uwolnić się od toksycznego kredytu. Program ten powstał, aby pomóc frankowiczom w ich trudnej sytuacji związanej z nieuczciwym kredytem. Nasz live stream umożliwia kredytobiorcom zupełnie darmową konsultację z ekspertem. Podczas programu „Teraz frankowicze” widzowie mają możliwość zadawania pytań, na które zawsze staramy się wyczerpująco odpowiedzieć. Ponadto odpowiadamy również na te pytania, które są do nas przesyłane na skrzynkę elektroniczną. Toteż, jeżeli z jakiś względów nie możecie uczestniczyć w naszym spotkaniu online, istnieje możliwość wysłania pytania na adres e-mail: info@zyciebezkredytu.pl

Nowy format live-streamów „Teraz frankowicze” w każdą środę o godzinie 12:00 prowadzi ekspert naszej społeczności – Wojciech Łański.

Live stream będzie dostępny:

– na naszym profilu Facebook- Życie bez kredytu

– na naszym kanale YouTube – ŻycieBezKredytu YT

Zachęcamy też do obejrzenia naszego pierwszego streamu z serii „Teraz Frankoiwcze”: #TerazFrankowicze! LIVE Stream – Gorący News – Sąd Najwyższy Uchwała Izby Cywilnej 25 marca 2021

Banki kontra frankowicze. Co nowego?

Sytuacja frankowiczów zmienia się w niesamowicie dynamicznym tempie. Choć banki wiedzą, że są na straconej pozycji, to wszelkimi możliwymi sposobami i manipulacjami próbują uniknąć odpowiedzialności za wprowadzenie w błąd setek tysięcy Polaków. Efektem tego jest m.in. przesunięcie uchwały Izby Cywilnej Sądu Najwyższego, która miała rozstrzygnąć zagadnienia prawne dotyczące kredytów frankowych i rozliczeń między bankami a kredytobiorcami. Wiadomo bowiem, że orzeczenie Izby Cywilnej SN będzie bardzo niekorzystne dla banków i spowoduje kolejną falę pozwów przeciwko kredytodawcom. Obecnie Sąd Najwyższy poinformował, że uchwała będzie podjęta dopiero w kwietniu.

Na konsultacjach online „Teraz frankowicze” można zapytać o wszelkie ostatnie prawne zmiany dla frankowiczów, a my postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości. Podczas naszych live-streamów możesz dowiedzieć się również, jak duże korzyści możesz uzyskać w wyniku pozwania banku. Wystarczy, że przygotujesz parametry swojego kredytu tj. datę zawarcia umowy, marżę, okres kredytowania oraz kwotę udzielonego kredytu. 

Naszym ekspertom zaufało już ponad 900 osób, a wielu z nich już cieszy się życiem bez kredytu. Z przyjemnością wspieramy frankowiczów, gdyż wierzymy w słuszność naszej sprawy. Uważamy, że osobom oszukanym przez nieuczciwe instytucje finansowe należy się pomoc. Ogromnie nas cieszy fakt, że kredytobiorcy coraz częściej są zmotywowani do walki z bankiem. Wzrost zapytań na naszej skrzynce w sprawach abuzywnych kredytów stale rośnie. Dlatego, aby móc nadążyć z odpowiedziami dla wszystkich zainteresowanych, stworzyliśmy nowy sposób, który uskuteczni nam komunikację z frankowiczami. Nasz ekspert Wojciech Łański w każdą środę będzie czekał na Wasze pytania. 

Życie Bez Kredytu to jeden z najpopularniejszych kanałów YouTube dla frankowiczów 

Kanał Życie Bez Kredytu na YouTube jest jednym z najchętniej oglądanych kanałów dedykowanych dla frankowiczów. Nasi widzowie doceniają merytoryczną wartość prezentowanych przez nas materiałów oraz kompetencje i doświadczenie naszych ekspertów. Staramy się zawsze na bieżąco informować o ważnych dla kredytobiorców wydarzeniach i faktach. Powszechnie wiadomo, że od ostatnich miesięcy sytuacja frankowiczów ulega ciągłym intensywnym zmianom. Zapada coraz więcej wyroków w sprawach abuzywnych umów kredytowych. Magazyn dla frankowiczów, jakim jest nasz kanał YT, pozwala kredytobiorcom trzymać rękę na pulsie i śledzić wszystkie istotne z perspektywy  bezpieczeństwa finansowego zmiany. 

Serdecznie polecamy zasubskrybować nasz kanał, aby nie ominął Was żaden materiał: Życie Bez Kredytu YouTube.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy