Blog Frankowicza

Prawo-Mocni Pomocni. Bezpłatny webinar dla frankowiczów

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Prawo-Mocni Pomocni. Bezpłatny webinar dla frankowiczów

W naszym najbliższym webinarze Życie Bez Kredytu mamy rewelacyjne wiadomości dla frankowiczów! Kredyt waloryzowany do franka można unieważnić, o czym opowiedzą byli już frankowicze, którzy zwyciężyli spór sądowy z bankiem. Oglądaj nasz webinar w najbliższy piątek – 21 stycznia 2022 r. – o godzinie 17.00 i dowiedz się, jak smakuje wygrana z bankiem. Sprawdź, co dalej z frankowiczami, którzy prawomocnie unieważnili abuzywny kredyt.

Co dalej z kredytami we frankach? Dołącz do naszego bezpłatnego webianru dla frankowiczów i przekonaj się, jak smakuje wygrana z bankiem

To jest już fakt – frankowicze społeczności Życie Bez Kredytu są bezkonkurencyjni w walce sądowej z bankami! Od momentu uchwały Sądu Najwyższego z dnia 7 maja 2021 roku nie dajemy bankom odetchnąć i nieprzerwanie unieważniamy abuzywne kredyty naszych klientów na zasadzie teorii dwóch kondykcji. W najbliższym webinarze Życie Bez Kredytu będziemy rozmawiać z członkami naszej społeczności, którzy prawomocnie unieważnili toksyczny kredyt. Korzystający już w pełni z życia bez kredytu frankowicze opowiedzą o swoich doświadczeniach i przeżyciach związanych z walką o sprawiedliwy wyrok.

Jeżeli rozważasz pozwanie banku lub Twoja sprawa aktualnie toczy się w sądzie, koniecznie dołącz do naszego bezpłatnego webinaru dla frankowiczów. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest sprawą prostą podjąć decyzję o pozwie banku. Wielu frankowiczów wciąż odkłada tę decyzję na później, ponieważ obawiają się, że nie mają żadnych szans w sporze z taką omnipotentną instytucją, jaką jest bank, bądź też są przekonani, że pozwanie banku przekracza ich możliwości finansowe, a także chcą uniknąć całego stresu związanego z prowadzeniem sprawy sądowej i po cichu liczą na to, że to bank zaproponuje ugodę. Takie przekonanie jest błędne, bo po pierwsze, to prawda, że bank jest bardzo bogatą instytucją i stać ich na najdroższych prawników, jednak należy pamiętać, iż prawo jest po stronie frankowiczów, czego dowodzą sukcesy w sądach członków naszej społeczności. Po drugie, pozwanie banku wcale nie musi być kosztownym przedsięwzięciem. Ponadto, spłacanie zawyżonych rat kredytu finalnie będzie nieporównywalnie droższe, a w ostateczności wygrana z bankiem to ogromna ulga finansowa i ratunek dla domowego budżetu. Po trzecie, niestety, nie można liczyć na korzystną ugodę z inicjatywy banku. Tylko pozew jest jedyna opcją, która pozwoli definitywnie uwolnić się od całego stresu związanego z toksycznym kredytem.

Oto jak Kinga Walicka, członki społeczności Życie Bez kredytu, która po trzech latach walki z bankiem prawomocnie unieważniła kredyt, relacjonuje swoje uczucie po wygranym procesie.

„Po pierwsze – niedowierzanie, bo jednak bank to ogromna instytucja z workiem pieniędzy do dyspozycji, więc pierwsze uczucie to była ogromna ulga. Drugie uczucie to było: „Wow! Moje dzieci nie będą obciążone tym kredytem, nie zostawię im w spadku ogromnego długu”. Czułam też ogromną radość, że będąc szarym, zwykłym człowiekiem z pomocą prawników, z pomocą naprawdę dobrych ludzi jesteśmy w stanie wygrać z bankiem. I to nie musi być bitwa, która kosztuje jakieś miliony, bo tak nie jest. Trzecim uczuciem była wolność. Mogę robić to, co chcę, mogę żyć jak chcę, mam większą dyspozycję swoimi środkami finansowymi. Mogę w końcu zabrać moje dzieci na wakacje – to była pierwsza myśl, jaką miałam w głowie. Zapytałam swojego 9-letniego syna „Synu, gdzie chciałbyś pojechać na wakacje?” I to, że ja go mogę po prostu w końcu tam zabrać, czyni mnie jako matkę przeszczęśliwą.”

Jeżeli chcesz więcej dowiedzieć się od frankowiczów, którzy prawomocnie unieważnili kredyt, jak to jest prowadzić spór z bankiem, bądź z nami w piatęk (21.01.2022 r.) o godzinie 17:00. Webinar będzie dostępny na naszej stronie na Facebook: Webinar Prawo-Mocni Pomocni Facebook oraz na naszym kanale YouTube: PRAWO-MOCNI Pomocni. Webinar dla Frankowiczów!

Frankowicze – nowości na kanale YouTube Życie Bez Kredytu

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak unieważnić kredyt we frankach, to również serdecznie zapraszamy do oglądania naszej nowej serii „WF – wygrani frankowicze”.

Wygrane procesy frankowiczów w społeczności ŻBK to już nasza codzienność. Teraz frankowicze, którzy wygrali z bankiem sprawę w sądzie, dzielą się swoim doświadczeniem, aby zmobilizować innych do walki o sprawiedliwość. W nowej, niezwykle radosnej serii na kanale YouTube – Życie Bez Kredytu przedstawiamy historie naszych wygranych frankowiczów! Członkowie społeczności ŻBK opowiadają w kilku zdaniach o swoich odczuciach związanych z wygraną z bankiem.

„28 grudnia – Najwspanialszy dzień, długo wyczekiwany przez całą naszą rodzinę – ogłoszenie wyroku na naszą korzyść na zasadzie dwóch kondykcji, wygrana z mBankiem. Trudno opisać, jak się czuje człowiek, który przez trzynaście lat był uwiązany do rat, do codziennego sprawdzania, jakie są kursy walut i do myślenia „a czy mi jeszcze starczy?”. Po 28 grudnia już wiem, że wreszcie to się skończyło. Teraz możemy myśleć o przyszłości i to jest najwspanialsze” – mówi Bogdan Bajak, członek społeczności Życie Bez Kredytu.

Mamy nadzieję, że nasza nowa i pełna optymizmu seria „WF – wygrani frankowicze” zainspiruje innych do działania i przekona ich, że wygrana w sprawie kredytu we frankach jest na wyciągnięcie ręki. Jak smakuje unieważnienie umowy frankowej? Jak się czują rozkuci z kajdan toksycznego kredytu frankowego? Ciekaw jesteś, co Ciebie czeka, kiedy dołączysz do nich? Zasubskrybuj nasz kanał na YouTube, aby nie ominęły Cię nasze najnowsze odcinki: Życie Bez Kredytu – kanał YouTube

Frank szwajcarski – najnowsze wiadomości. Co nowego z kredytami frankowymi?

Sprawy frankowiczów już od kilku lat nie zwalniają tempa. Wręcz przeciwnie – liczba pozytywnych wyroków na rzecz konsumenta wciąż gwałtownie rośnie. W strachu i wendecie nieuczciwe banki sieją medialną dezinformację, dlatego nasi eksperci tworzą rzetelne źródło informacji, które jest odpowiedzią na propagandę bankowego lobby. Jeżeli jeszcze nie widzieliście filmu „Przekręt na franka”, to gorąco zachęcam do zapoznania się z nim, ponieważ jest to jeden z pierwszych tego typu dokumentów, który w bezstronny sposób ujawnia mechanizmy tzw. kredytów frankowych. W filmie wypowiadają się wszystkie strony konfliktu: frankowicze, bankowcy, akademicy i eksperci. „Przekręt na franka” w ciągu 2 pierwszych tygodni od premiery obejrzało na Facebooku i YT już ponad 80.000 widzów. To wynik na poziomie najlepszych polskich hitów kinowych BOX Office. Zainteresowanie produkcją przeszło najśmielsze oczekiwania twórców, którzy otrzymali bardzo dużo wiadomości od widzów. Oto niektóre wypowiedzi widzów po seansie „Przekręt na franka”:

„Świetny reportaż. Cała prawda na ten temat”;

„Obejrzałem cały i jestem w szoku!”;

„Wypowiedzi tych osób to, tak jakbym cofnęła się w czasie i widziała siebie w momencie, jak starałam się o kredyt. Ta sama śpiewka: brak zdolności w złotych, za to we franku – rewelacja, a kredyt najbezpieczniejszy, jaki można było wziąć!”;

Film można obejrzeć bezpłatnie na naszym kanale YouTube, bowiem uważamy, że ma on niezwykle ważny przekaz społeczny. Naszym zdaniem każdy powinien mieć do niego dostęp i móc go zobaczyć: Przekręt Na Franka – długo oczekiwany film dokumentalny obrazujący problem tzw. kredytów frankowych.

Aby być na bieżąco w sprawach frankowiczów, polecamy również program prowadzony przez Katarzynę Urbańską „Okiem Byłej Frankowiczki”, w którym goszczeni są znakomite osobistości zaangażowane w sprawę frankowiczów, a także analizowane są najnowsze doniesienia medialne związane ze sprawą abuzywnych kredytów waloryzowanych do CHF.

Niezmiennie polecamy znany i ceniony program „Ekspress Frankowiczów”. „EF” to cotygodniowe podsumowanie istotnych z perspektywy frankowiczów wydarzeń zarówno z kraju, jaki i ze świata. Program prowadzi Kamil Chwiedosik – główny ekspert i założyciel społeczności Życie Bez Kredytu wraz z Zbigniewem Urbańskim – członkiem społeczności ŻBK, który wygrał z bankiem.

Warto również zaglądać na naszego bloga, na którym publikujemy merytoryczne artykuły stanowiące prawdziwy skarbiec wiedzy dla osób oszukanych przez banki. Z całą pewnością każdy frankowicz znajdzie tam mnóstwo cennych informacji: Życie Bez Kredytu – blog.

OBEJRZYJ WEBINAR PRAWO-MOCNI

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy