Blog Frankowicza

Obecne orzecznictwo dla kredytów denominowanych – Webinar #4 Społeczności Życia Bez Kredytu

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Obecne orzecznictwo dla kredytów denominowanych – Webinar #4 Społeczności Życia Bez Kredytu

W ramach cyklu naszych co miesięcznych webinariów, przygotowaliśmy dla Państwa kolejne spotkanie. Poprzednio skupiliśmy uwagę na kredytach indeksowanych, tym razem podczas czwartego Webinarium dla Frankowiczów, będziemy omawiać obecne orzecznictwo kredytów denominowanych.

Już we wtorek, 18 lutego o godzinie 17:30

Czwarte webinarium dla Frankowiczów

Wielokrotnie dostajemy pytania o wygrane sprawy członków naszej społeczności, dlatego tak jak poprzednio przedstawimy Państwu przebieg procesu sądowego, jednego z naszych członków, od jego początku aż do wyroku unieważniającego umowę kredytu denominowanego.

W dalszej części chcielibyśmy skupić się na omówieniu obecnego orzecznictwa dla poszczególnych banków takich jak: Deutsche Bank, Nordea, PKO BP, BZWBK, Santander SA, Bank BPH, BGŻ, Fortis, oraz PEKAO S.A. Omówimy przykładowe wyroki wraz z ich uzasadnieniami, by każdy mógł znaleźć ważne dla siebie odpowiedzi ale również pokrewne tendencje obecnego orzecznictwa dla kredytów denominowanych.

Na zakończenie, chcielibyśmy poświecić czas na Państwa pytania. Są one ważne również dla nas W roli prowadzącego, już tradycyjnie – Pan Kamil Chwiedosik – główny Ekspert Kancelarii Centrum Prawa Finansowego i Ekonomii, analityk, ekonomista oraz założyciel Społeczności ŻBK. Będziemy mieli również przyjemność gościć Pana Adwokata Patryka Szpurę – głównego adwokata Kancelarii Centrum Prawa Finansowego i Ekonomii oraz Eksperta do kredytów frankowych zarówno indeksowanych jak i denominowanych.

Podobnie jak w części poświęconej kredytom indeksowanym, chcielibyśmy Państwu przedstawić najświeższe wyroki dla poszczególnych banków, jednocześnie pokazując jak dynamicznie sytuacja Frankowiczów się rozwija. Wiele osób nadal, mimo bardzo dużej ilości unieważnionych kredytów frankowych na przestrzeni ostatnich miesięcy, w dalszym ciągu powstrzymuje się przed złożeniem pozwu. Niektórzy mówią „jak nie chce znajdzie powód, jak chce znajdzie sposób” i w tej sytuacji się to sprawdza. Mamy jednak nadzieję że przy okazji naszego czwartego webinaru przekonamy kolejnych Frankowiczów, że warto.

Czwarty Webinar Społeczności ŻBK, odbędzie się już we wtorek 18 lutego 2020 roku o godzinie 17.30. Zapraszamy już dziś do zapisów i licznego udziału.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy