Blog Frankowicza

-+ TAGI

Obecne orzecznictwo dla kredytów denominowanych – Webinar #4 Społeczności Życia Bez Kredytu

W ramach cyklu naszych co miesięcznych webinariów, przygotowaliśmy dla Państwa kolejne spotkanie. Poprzednio skupiliśmy uwagę na kredytach indeksowanych, tym razem podczas czwartego Webinarium dla Frankowiczów, będziemy omawiać obecne orzecznictwo kredytów denominowanych.

Już we wtorek, 18 lutego o godzinie 17:30

Czwarte webinarium dla Frankowiczów

Wielokrotnie dostajemy pytania o wygrane sprawy członków naszej społeczności, dlatego tak jak poprzednio przedstawimy Państwu przebieg procesu sądowego, jednego z naszych członków, od jego początku aż do wyroku unieważniającego umowę kredytu denominowanego.

W dalszej części chcielibyśmy skupić się na omówieniu obecnego orzecznictwa dla poszczególnych banków takich jak: Deutsche Bank, Nordea, PKO BP, BZWBK, Santander SA, Bank BPH, BGŻ, Fortis, oraz PEKAO S.A. Omówimy przykładowe wyroki wraz z ich uzasadnieniami, by każdy mógł znaleźć ważne dla siebie odpowiedzi ale również pokrewne tendencje obecnego orzecznictwa dla kredytów denominowanych.

Na zakończenie, chcielibyśmy poświecić czas na Państwa pytania. Są one ważne również dla nas W roli prowadzącego, już tradycyjnie – Pan Kamil Chwiedosik – główny Ekspert Kancelarii Centrum Prawa Finansowego i Ekonomii, analityk, ekonomista oraz założyciel Społeczności ŻBK. Będziemy mieli również przyjemność gościć Pana Adwokata Patryka Szpurę – głównego adwokata Kancelarii Centrum Prawa Finansowego i Ekonomii oraz Eksperta do kredytów frankowych zarówno indeksowanych jak i denominowanych.

Podobnie jak w części poświęconej kredytom indeksowanym, chcielibyśmy Państwu przedstawić najświeższe wyroki dla poszczególnych banków, jednocześnie pokazując jak dynamicznie sytuacja Frankowiczów się rozwija. Wiele osób nadal, mimo bardzo dużej ilości unieważnionych kredytów frankowych na przestrzeni ostatnich miesięcy, w dalszym ciągu powstrzymuje się przed złożeniem pozwu. Niektórzy mówią „jak nie chce znajdzie powód, jak chce znajdzie sposób” i w tej sytuacji się to sprawdza. Mamy jednak nadzieję że przy okazji naszego czwartego webinaru przekonamy kolejnych Frankowiczów, że warto.

Czwarty Webinar Społeczności ŻBK, odbędzie się już we wtorek 18 lutego 2020 roku o godzinie 17.30. Zapraszamy już dziś do zapisów i licznego udziału.

O Życie Bez Kredytu

Skupiamy społeczność frankowiczów, którzy chcą uwolnić się od kredytu. Profesjonalnie obsługujemy sprawy osób posiadających kredyt we frankach szwajcarskich. Spotykamy się z wieloma sprawami frankowiczów. Doradzamy najlepsze rozwiązania. Doprowadzamy do pokonania banku przed sądem. Społeczność wokół Życia Bez Kredytu to ludzie, którzy wymieniają się doświadczeniami w działaniach podjętych na rzecz umorzenia swojego kredytu we frankach, społeczność, która dostaje od nas wsparcie, najnowsze informacje, prognozy, raporty i oferty współpracy w zakresie walki z bankiem.

Naszym celem jest budowanie społeczności frankowiczów, którzy chcą żyć bez kredytu. Wspieramy naszych członków niezbędną wiedzą, potrzebną do zaskarżenia obiektywnie nieuczciwych umów kredytowych waloryzowanych do walut obcych.

Łącznie nasze grupy na Facebooku liczą ponad 20 000 członków. Dołącz do dużej społeczności frankowiczów i wiedz, co można zrobić.

Jeśli potrzebujesz porady w sprawie konkretnej umowy – już teraz zachęcamy do kontaktu.

Kontakt:
📩info@zyciebezkredytu.pl
🎯575 337 667 lub 575 339 602

Polecamy

Życie Bez Kredytu - webinarium

Webinarium Życia Bez Kredytu – podsumowanie

Niezmiernie nam miło, że tak licznie zechcieli Państwo uczestniczyć w naszym czwartkowym webinarium, że byli Państwo tak aktywni. Cieszyliśmy się z każdego pytania. Państwa reakcje

Czytaj więcej
jak zaskarżyć kredyt

Jak zaskarżyć kredyt we frankach

Zaskarżenie banku o kredyt we frankach to najskuteczniejsze rozwiązanie dla każdego frankowicza, który pragnie odzyskać nie tylko swoje pieniądze, ale przede wszystkim pozbyć się nieuczciwej

Czytaj więcej
pozew o kredyt frankowy

Ile kosztuje pozew o kredyt frankowy

Złożenie pozwu o kredyt frankowy do sądu i skuteczna walka z bankiem nawet przed wyrokiem TSUE były najlepszymi rozwiązaniami dla frankowicza. Niektórzy frankowicze nadal trwają

Czytaj więcej
Close Menu