Blog Frankowicza

#loveżbk – życie bez kredytu CHF i radość niesiona frankowiczom

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Życie Bez Kredytu - #loveżbk
#loveżbk – życie bez kredytu CHF i radość niesiona frankowiczom

Kancelaria prawna Centrum Prawa Finansowego i Ekonomii (CPFiE) zapewnia bez wątpienia najlepsze warunki dochodzenia swoich praw przez frankowiczów w sądach. Różnimy się od innych podmiotów zajmujących się kredytami we frankach przede wszystkim dynamiką i wysoką specjalizacją, a także gwarancjami. Nasza skuteczność  wszelako jest już znana. Wyjaśnijmy czym jest szczęśliwe życie bez kredytu.

Życie Bez Kredytu od ponad 4 lat dokłada wszelkich starań, aby frankowicze, w przyjaznej atmosferze wzajemnego zrozumienia, mogli dowiedzieć się jak unieważnić lub odfrankować swój kredyt we frankach. Pomogliśmy wielu rodzinom, zyskując ich wdzięczność i sympatię. Cztery lata to wystarczająco wiele czasu, który wykorzystaliśmy dobrze. Jakość naszych materiałów i porad może służyć za wzorzec innym.

Gwarancje, które daje CPFIE to nie tylko bezpieczeństwo ale i najlepsza obsługa. Konkurencyjne warunki finansowe oraz możliwość rozłożenia płatności na raty, tak niskie jak 999 zł miesięcznie netto plus 23% VAT, pozwalają na dogodne i bezstresowe finansowanie sprawy w sądzie. Porównując naszą ofertę z innymi łatwo stwierdzić, że jest po prostu bezkonkurencyjna. Do tego dobre relacje, które budujemy, wyzwalają dużą dawkę optymizmu i pozwalają w krótkim okresie czasu pokochać życie bez kredytu.

Zacznijmy od spraw finansowych. W CPFiE obowiązuje jedynie opłata wstępna oraz tzw. success fee, jeżeli sprawa jest wygrana. Nie pobieramy opłat dodatkowych. Frankowicz ma więc od początku do końca jasną sytuację, wie za co płaci oraz czego może wymagać. Statystyczna kancelaria – dla porównania – zachowuje się inaczej. Oprócz wymienionych wyżej opłat często pobiera także pieniądze za dodatkowe analizy, każdą rozprawę, składanie pism procesowych, postępowanie w drugiej instancji. W przypadku wyboru CPFiE frankowicz płaci mniej, jego portfel nie zostaje uszczuplony poprzez ukryte koszty. Te opłaty dodatkowe, których u nas nie ma, w standardowej kancelarii mogą wynosić nawet do 15 000 PLN. Ponadto korzystanie z naszych profesjonalnych usług można opłacić w bardzo elastyczny sposób. Oferujemy nawet 10 rat, podczas gdy zwykłe kancelarie zazwyczaj ograniczają się do 3 rat.

CPFIE oferuje następujące warunki w tym zakresie:

Frankowicze społeczności Życie Bez Kredytu są zaopiekowani

Działamy szybko i sprawnie. Wiemy, że większość z Państwa nie ma wykształcenia prawniczego, dlatego istotną częścią naszej pracy jest spokojne tłumaczenie zawiłych zagadnień. Kredyt frankowy, który Państwo posiadają traktujemy zawsze jako osobną, indywidualną sprawę. Jesteśmy w stanie złożyć pozew (warunkiem jest dostarczenie dokumentów z banku, ale w tym też pomagamy) już ciągu 1-2 tygodni. Co innego zwykłe kancelarie, które składają pozwy nawet w czasie pół roku. Wyprzedzamy tym samym innych, nasze pozwy są przygotowywane szybciej, sprawa wcześniej się rozpoczyna i szybciej kończy. Sprawne złożenie pozwu to także oszczędności dla Państwa. Jeżeli ktoś składa pozew w terminie 6 miesięcy (tak postępują zazwyczaj kancelarie) od rozpoczęcia współpracy, to można zapomnieć o oszczędnościach. Oczywiście mamy tu na myśli sukcesywne przedawnianie się rat, a czas przecież pędzi. Myślimy o Państwa przyszłości, chcemy aby rysowała się ona w jasnych kolorach i była bezpieczna. Dbamy o Państwa pieniądze i o jak najwcześniejsze przerwanie biegu przedawnienia.

Szybkie złożenie pozwu:

W cenie naszych usług mieści się również przygotowanie specjalistycznych analiz finansowych do pozwu oraz replika do opinii biegłego sądowego. Zwykłe kancelarie przeprowadzają zazwyczaj tylko podstawową analizę. Z naszych pogłębionych analiz wiele więcej argumentów do unieważnienia umowy, niż sztampowych wyliczeń. Jako Centrum Prawa Finansowego i Ekonomii posiadamy ekspertów wspierających postępowanie także od strony ekonomicznej, czego próżno szukać w statystycznej kancelarii.  Aby taką analizę wykonać, należy dysponować interdyscyplinarnym zespołem, nie tylko specjalizujących się w prawie bankowym prawników, ale również analityków finansowych. U nas znajdą Państwo także specjalistów od logistyki procesowej. Prowadzimy postępowania dynamicznie. Dzięki temu zawsze we właściwym momencie rozszerzamy powództwo o dodatkowe roszczenie. Nasza dewiza to: na czas, na miejsce, na pewno.

Naturalnie w cenie usługi znajduje się też całościowe przygotowanie silnego pozwu oraz odpowiedzi na pisma składane przez pozwany bank. Wnioski z prowadzonego postępowania oraz naszych autorskich analiz przedstawiamy na osobistych spotkaniach, na których zapoznajemy Państwa z sytuacją i możliwościami. Spotkanie trwa tak długo jak jest to konieczne dla zrozumienia przez Państwa wszystkich uwarunkowań – dbamy o prosty przekaz i nie pozostawiamy naszych Klientów z wątpliwościami.

Pozew – darmowe złożenie pism:

Kredyty CHF usunięty w łatwy i przyjemny sposób

Oferujemy także prowadzenie rozszerzonego postępowania sądowego. Po wykonaniu wnikliwej analizy zwykle rozszerzamy zakres roszczeń powództwa. To bardzo ważne działanie, które ma wpływ na ostateczny sukces. Pragniemy bowiem, aby nasi frankowicz zyskał możliwie wiele. Zwykłe kancelarie nie oferują tego w ogóle lub tylko za dodatkową, słoną opłatą. Rozszerzone powództwo oznacza, że nasz Klient może ubiegać się o więcej korzyści w sądzie. Znaczy to również, że po wygranej sprawie rodzina cieszy się bardziej, ponieważ zyskała wartości materialne, ale także te, które nie mogą być wycenione. To największa radość wynikająca z uwolnienia się od nieuczciwego kredytu. Życie bez kredytu pełne szczęścia.

Bardzo ważna jest komunikacja z Klientami. Ze zwykłą kancelarią można się kontaktować wyłącznie w godzinach jej pracy. To duże utrudnienie dla frankowicza. Inaczej u nas. Posiadamy wiele kanałów otwartych przez całą dobę. Po prostu jesteśmy dostępni przez cały czas, nie przerywamy kontaktu. Nawet rozmowa telefoniczna z przedstawicielami CPFiE jest zapewniona o każdej porze. Jest to ważne ze względu na potrzeby Klienta, który – mając do dyspozycji otwarty przez 24 godziny na dobę kanał komunikacji – nie musi przygotowywać się do kontaktu w wyznaczonej godzinie, ale może ten kontakt podjąć o każdej porze dnia i nocy. Nieustanny i dostępny zawsze kontakt z nami może mieć charakter mailowy lub telefoniczny. Informujemy o każdej porze o statusie postępowania sądowego. To się nazywa dobra współpraca i zaufanie. Nasi Klienci otrzymują informacje natychmiast, dzięki czemu mogą bardzo szybko podejmować decyzje. Interakcja na wysokim poziomie wynika z bardzo dobrej znajomości meandrów postępowania sądowego. Na każde pytanie odpowiadamy bez jakichkolwiek wątpliwości, co wynika z ogromnego doświadczenia.

Dostępność:

Kredyty we frankach – walka z bankiem z gwarancjami

Nikt też nie zapewnia tak jak CPFiE gwarancji zwrotu kosztów drugiej strony w przypadku przegranej. Gwarancje jakie Państwo u nas dostają to zarówno wyraz dbałości o dobre relacje, bezpieczeństwo oraz wymierne korzyści. Bardzo rzadko frankowicze społeczności Życie Bez Kredytu przegrywają w sądach, dlatego możemy sobie pozwolić na propozycję takiej gwarancji. Gwarancja ta jest specjalnością CPFiE i nigdzie indziej nie znajdą jej Państwo. To nie wszystko. Dalsze gwarancje przewidują prowadzenie postępowania w trybie darmowym, jeżeli tylko bank pozwie Klienta za korzystanie z kapitału. To również szczególna oferta, wyjątkowa na tle innych podmiotów obsługujących kredyt we frankach. A jeżeli postępowanie zakończy się już w pierwszej instancji, do zaoferowania mamy trzecią gwarancję – obniżamy w takim przypadku relatywnie success fee. Skoro będziemy pracowali mniej, to nie wskazane byłoby pobierać wyższego wynagrodzenia. Dlatego uważamy, że to uczciwe rozwiązane, aż dziw bierze, że inne kancelarie nie stosują tego wobec swoich Klientów.  

Gwarancje:

Warto współpracować z CPFiE. Zapewniamy bowiem także całkowity zwrot kosztów zastępstwa procesowego w pierwszej instancji, a w warunkach promocyjnych nawet w drugiej instancji. Prosimy o nie traktowanie tej postawy w kategoriach „hojności”. My po prostu wprowadzamy nowe standardy, które mają służyć naszym Klientom.

Wszystko to oferujemy przy wielkiej skuteczności i z najlepszą na rynku obsługą Klienta. Wymienione przewagi nad innymi są przyczyną tego, że codziennie podpisujemy nowe umowy. Widzimy w naszym biurze zadowolone twarze, rozmownych ludzi, z którymi łączy nas wspólny cel.

Zróbmy to więc razem, doprowadźmy sprawę kredytu frankowego do pomyślnego końca, cieszmy się wspólnie ze zwycięstwa nad bankiem. Wszystko, o czym napisaliśmy powyżej jest wyjątkowe na rynku usług dla frankowiczów. Luksus spokoju oraz braku stresu na drodze do sprawiedliwości – na takie warunki mogą liczyć osoby podpisujące z nami umowę. Czy to nie dostateczne powody, aby zakochać się w Życiu Bez Kredytu?

#LOVEŻBK

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy