Blog Frankowicza

Najważniejsza książka tego roku dla frankowiczów już w Empiku!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Najważniejsza książka tego roku dla frankowiczów już w Empiku!

Najlepszy poradnik frankowicza „Droga do życia bez kredytu. Historie prawdzie” już dostępny w sieci księgarni Empik. Kamil Chwiedosik, ekspert ds. frankowych tłumaczy, dlaczego frankowicze nie powinni obawiać się pozwania banku. Promocja tylko do 9 czerwca. Tymczasem członkowie społeczności Życie Bez Kredytu w zawrotnym tempie odnoszą spektakularne sukcesy w sądach.

Książka „Droga do życia bez kredytu. Historie prawdziwe” dostępna w Empiku z rabatem 25 %

Wygrana frankowiczów z bankiem jest prostsza do osiągnięcia niż wydaje się to większości kredytobiorców! Kamil Chwiedosik w książce swojego autorstwa „Droga do życia bez kredytu. Historie prawdziwe” na podstawie swoich wieloletnich sukcesów w pracy z frankowiczami udowadnia, że szanse na wygranie powództwa przeciwko bankowi są ogromne. Masz kredyt frankowy i zastanawiasz się, jak przestać spłacać zawyżone raty? Chcesz poznać sposób na uwolnienie się od nieuczciwej umowy kredytowej? A może chcesz być na bieżąco w kwestiach prawa rynku finansowego? Jeżeli tak, to „Droga do życia bez kredytu. Historie prawdziwe” jest właśnie dla Ciebie. Po lekturze tej książki skutecznie pozwiesz swój bank! 

Jeżeli znasz osobę uwikłaną w kredyt we frankach, to ta książka będzie rewelacyjnym prezentem, bowiem stanowi ona pierwszą pomoc frankowiczom i wskazuje drogę do wyzwolenia się spod jarzma nieuczciwej umowy. Kamil Chwiedosik odsłania meandry spraw frankowych, opowiada wiele historii sukcesów polskich kredytobiorców, a także przedstawia kulisy procesów sądowych przeciwko bankom. Autor rzetelnie wykazuje, że wygrany proces o kredyt we frankach leży w zasięgu praktycznie każdego frankowicza.

Kamil Chwiedosik w ramach zespołu ekspertów prawa finansowego i ekonomii prowadzi już ponad 1000 spraw przeciwko bankom o łącznej wartości przedmiotu sporu niemal 1 mld zł. Jest założycielem, mentorem i od sześciu lat niekwestionowanym liderem społeczności Życie Bez Kredytu, liczącej już ponad 28 000 frankowiczów. Od wielu lat zaangażowany w działalność edukacyjną, która ma na celu zwiększenie poziomu świadomości społeczeństwa w zakresie możliwości i narzędzi prawnych przydatnych w walce sądowej z nieuczciwymi praktykami instytucji finansowych.

Zachęcamy do zakupu najważniejszej tego roku książki dla frankowiczów – teraz w Empiku z rabatem 25% – promocja „Droga do życia bez kredytu. Historie prawdziwe” Kamil Chwiedosik.

Wygrane sprawy frankowiczów ŻBK przyrastają w lawinowym tempie!

Najlepszym dowodem na to, że bank można pozwać skutecznie i odnieść z tego tytułu ogromną korzyść finansową, są sukcesy członków społeczności Życie Bez Kredytu. W ciągu dwóch tygodni nasi klienci wygrali aż 8 pozwów. Wszystkie sprawy zakończyły się wyrokiem najbardziej korzystnym dla konsumenta, czyli unieważnieniem kredytu z zastosowaniem teorii dwóch kondykcji. Poniżej prezentujemy dwa z tych niezwykle korzystnych dla frankowiczów orzeczeń.

Kredyt hipoteczny Raiffeisen Bank – wygrany wyrok sygn. akt. XXV C 1678/19

Raiffeisen Bank International AG (RBI), dawny Polbank nie ma żadnych szans z ekspertami społeczności Życie Bez Kredytu. Wciąż nasza skuteczność z tym bankiem to 100% wygranych. Tym razem sprawa dotyczyła kredytu indeksowanego.

Korzyści frankowicza:

– Zasądzone wszystkie kwoty dochodzone pozwem oraz odsetki ustawowe i koszty procesowe – łącznie ok 1 110 000 zł;

– Po uprawomocnieniu się wyroku bank zostanie wykreślony z kredytowanej nieruchomości;

– Saldo kredytu spadło z ok 450 000 zł do zera. 

Łączna korzyść ok. 1 560 000 zł!!

W dodatku nie ma żadnego roszczenia restytucyjnego – jest to wynik perfekcyjnej strategii procesowej. Więcej informacji po uzasadnieniu pisemnym. 

Kredyt hipoteczny Millennium Bank – wygrany wyrok sygn. akt XXVIII C 873/21

Kolejną wygraną w sprawie kredytu we frankach jest proces z Millennium Bank. Sprawę prowadziła SSO Katarzyna Dawid-Birska pretendująca do miana sędzi “błyskawicy”, ponieważ postępowania frankowe prowadzi w mistrzowskim tempie.

Korzyści frankowicza:

– Zasądzone wszystkie kwoty dochodzone pozwem oraz odsetki ustawowe i koszty procesowe – łącznie ok 650 000 zł;

– Po uprawomocnieniu się wyroku bank zostanie wykreślony z kredytowanej nieruchomości;

– Saldo kredytu spadło z ok 580 000 zł do zera. 

Łączna korzyść ok. 1 230 000 zł!!

Również w sporach z Bankiem Millenium nasza skuteczność wynosi 100% wygranych. Co ważne, sąd podzielił naszą argumentację, że bank ma 3 lata od złożenia pozwu na dochodzenie roszczeń restytucyjnych, a nie od prawomocnego wyroku, jak głosi propaganda banków. Więcej informacji po pisemnym uzasadnieniu.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy