Blog Frankowicza

-+ TAGI

Live Q&A pytania i odpowiedzi istotne dla frankowiczów na żywo

Jednym z celów statutowych społeczności Życie Bez Kredytu jest budowanie świadomości wśród kredytobiorców i dzielenie się wiedzą oraz 5-letnim doświadczeniem. Zdajemy sobie sprawę, że wejście w spór sądowy z bankiem może budzić wiele pytań i wątpliwości. Ponadto sytuacja posiadaczy kredytów waloryzowanych we franku dynamicznie się zmienia wraz z bieżącym orzecznictwem sądów krajowych oraz TSUE. Nie bez znaczenia jest również obecny kryzys spowodowany pandemią koronawirusa. Dlatego specjalnie dla frankowiczów przygotowujemy cykliczne sesje Live Q&A, w której możecie zadawać nam wszystkie nurtujące Państwa pytania w sprawach kredytowych!

Spotkania online Live Q&A dla frankowiczów

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości w związku z kredytem odnoszącym się do szwajcarskiej waluty, to koniecznie dołącz do naszego cyklicznego spotkania Live Q&A dla frankowiczów. Na Państwa pytania będzie odpowiadał nasz ekspert w sprawach frankowych oraz założyciel społeczności Życie Bez Kredytu – Kamil Chwiedosik. Na spotkaniu online Live Q&A pojawią się wszystkie najważniejsze odpowiedzi na pytania związane z aktualną sytuacją posiadaczy kredytów indeksowanych oraz denominowanych.

Jest to idealne miejsce, abyście mogli zadać Państwo pytania dotyczące możliwości zawieszenia spłaty rat kredytu we frankach, gdy bank ze swojej strony nie proponuje żadnej korzystnej możliwości zawieszenia comiesięcznych płatności, pomimo kryzysu gospodarczego wywołanego pandemią koronawirusa. Będą mogli Państwo dowiedzieć się, czy banki w takiej okoliczności mogą wytoczyć pozew przeciwko kredytobiorcy i na jakich zasadach. Nasz ekspert z chęcią udzieli wszelkich informacji dotyczących możliwości pozbycia się uciążliwego kredytu, a także przybliży proces postępowania w przypadku, gdy zdecydują się już Państwo na pozew banku. Będzie można również zadawać szczegółowe pytania o możliwości i rodzaje współpracy z naszym zespołem ekspertów, a także, jeżeli pojawi się taka prośba, udzielmy informacji dotyczących naszego doświadczenia w dotychczas prowadzonych przez nas sprawach. Chętnie opowiemy też o najnowszym orzecznictwie sądowym w sprawach frankowiczów (a tutaj mamy dużo dobrych informacji). Z całą pewnością ten Live Q&A będzie dla Państwa wartościową pomocą i solidną dawką wiedzy w zakresie umów kredytowych we frankach.

Spotkanie odbędzie się na grupie naszej społeczności na Facebooku. Tutaj możecie dołączyć do grupy: Frankowicze – Życie Bez Kredytu

Serdecznie zapraszamy, bo naprawdę warto!

Frankowiczu, odpowiedzi na najważniejsze pytania znajdziesz w jednym miejscu!

Jeżeli nie będą mogli Państwo uczestniczyć w sobotnim Live Q&A (do czego gorąco zachęcamy, bo często w trakcie dyskusji rodzą się ciekawe pytania), to nic straconego. Istnieje możliwość obejrzenia wcześniejszych nagrań poświęconych odpowiedzi na pytania frankowiczów. Wideo będzie znajdować się na grupie naszej społeczności  ŻBK: Dołącz do naszej grupy Frankowicze – Życie Bez Kredytu.

Nasza grupa na Facebooku zrzesza tysiące frankowiczów, którzy stanowią wzajemne dla siebie wsparcie oraz dzielą się cennym doświadczeniem w walce z bankami. Z pewnością na naszej grupie znajdziesz najważniejsze odpowiedzi na pytania związane z sprawami frankowymi. Członkowie naszej grupy mają również możliwość zadawania nam pytań w komentarzach, a nasi eksperci udzielają wyczerpujących informacji. Zamieszczamy tam również cenne informacje dla frankowiczów oraz zgodnie z naszą misją dzielimy się wiedzą czerpaną z wiarygodnych źródeł, zawiadamiamy o aktualnym stanie prawnym, który ma istotny wpływ na sprawy związane z kredytami walutowymi. Dzięki tej grupie wsparcia członkowie naszej społeczności Życie Bez Kredytu czują się dużo bardziej kompetentni, pewni i przygotowani na walkę z bankami o nienależnie pobrane przez banki pieniądze.

Jeżeli już dziś wiedzą Państwo, że nie będą mogli być na naszym Live Q&A, istnieje możliwość wysłania nam pytań w komentarzach pod postem na naszej grupie na Facebooku. Z całą pewnością na nie odpowiemy, a nagranie ze spotkania odsłuchają Państwo w dogodnym dla Was momencie.

Sukcesy społeczności Życie Bez Kredytu

Zaufaj naszemu dorobkowi w dziedzinie spraw finansowych. Dla członków społeczności Życie Bez Kredytu prowadzimy już ponad 500 spraw sądowych, na łączną kwotę ponad 320 000 000 zł. Odznaczmy się wyjątkowo wysokim procentem wygranych spraw, ponad 90% z nich zakończyło się sukcesem. Jeżeli nadal się zastanawiasz, czy podjąć tę ważną decyzję, jakim jest pozwanie banku, zapraszamy do posłuchania ekspertyzy naszych specjalistów na kanale You Tube ŻBK: https://www.youtube.com/channel/UCXtNr83IhCMW3JZkV_4YUfw/playlists Od banku można odzyskać faktyczny zwrot dużych pieniędzy, średnia kwota dla kredytów z lat 2005-2010 to około 80 000 zł – 200 000 zł, a rekordowa wygrana członka naszej społeczności Życie Bez Kredytu to 806 663 CHF, czyli ponad 3 400 000 zł. Więcej informacji o naszych sukcesach znajdziesz tutaj: Aktualne wyroki w sprawach frankowych. Poza zwrotem pieniędzy można uzyskać nieważność całej umowy oraz wykreślenie banku z hipoteki lub „odfrankowanie” kredytu, czyli wyeliminowanie CHF z umowy, tj. pozbycie się ryzyka wzrostu kursu, a także zmniejszenie zadłużenia wobec banku i raty miesięcznej o ok. 33%. To co nas wyróżnia na rynku do kompleksowe podejście do klienta. W zakresie jednej umowy zagwarantujemy tarczę ochronną ŻBK, więcej informacji znajdziesz tutaj: Tarcza ochronna Życie bez Kredytu. To co oferujemy poprzez tarczę ochronną ŻBK to:
  1. Przeprowadzenie skutecznego postępowania sądowego przeciwko bankowi z gwarancjami.
  2. Ochronę przed bankiem w przypadku pozwania przez bank, np. w sprawie zawieszenia płatności rat.
  3. Pomoc w zakresie z działalności gospodarczej oraz spraw pracowniczych.
Celem tarczy jest wyprzedzenie działań banku, w tym ewentualnie zabezpieczenie majątku, zwłaszcza w tym trudnym obecnie czasie spowodowanym pandemią koronawirusa. W czasie trwania procesu sądowego z bankiem będziemy dbać o to, aby minimalizować negatywne skutki finansowe koronawirusa, poprzez działania anty-windykacyjne, takie jak mediacje z wierzycielami, odroczenie płatności oraz wnioski o pomoc państwową. #zostańwdomu Zapraszamy do zapoznania się z naszą obszerną biblioteką materiałów wideo na YouTube przygotowanych z myślą o frankowiczach ♥

Najnowszy odcinek Vloga Życie bez Kredytu:

 

O Życie Bez Kredytu

Skupiamy społeczność frankowiczów, którzy chcą uwolnić się od kredytu. Profesjonalnie obsługujemy sprawy osób posiadających kredyt we frankach szwajcarskich. Spotykamy się z wieloma sprawami frankowiczów. Doradzamy najlepsze rozwiązania. Doprowadzamy do pokonania banku przed sądem. Społeczność wokół Życia Bez Kredytu to ludzie, którzy wymieniają się doświadczeniami w działaniach podjętych na rzecz umorzenia swojego kredytu we frankach, społeczność, która dostaje od nas wsparcie, najnowsze informacje, prognozy, raporty i oferty współpracy w zakresie walki z bankiem.

Naszym celem jest budowanie społeczności frankowiczów, którzy chcą żyć bez kredytu. Wspieramy naszych członków niezbędną wiedzą, potrzebną do zaskarżenia obiektywnie nieuczciwych umów kredytowych waloryzowanych do walut obcych.

Łącznie nasze grupy na Facebooku liczą ponad 20 000 członków. Dołącz do dużej społeczności frankowiczów i wiedz, co można zrobić.

Jeśli potrzebujesz porady w sprawie konkretnej umowy – już teraz zachęcamy do kontaktu.

Kontakt:
📩info@zyciebezkredytu.pl
🎯575 337 667 lub 575 339 602

Polecamy

Życie Bez Kredytu - webinarium

Webinarium Życia Bez Kredytu – podsumowanie

Niezmiernie nam miło, że tak licznie zechcieli Państwo uczestniczyć w naszym czwartkowym webinarium, że byli Państwo tak aktywni. Cieszyliśmy się z każdego pytania. Państwa reakcje

Czytaj więcej
jak zaskarżyć kredyt

Jak zaskarżyć kredyt we frankach

Zaskarżenie banku o kredyt we frankach to najskuteczniejsze rozwiązanie dla każdego frankowicza, który pragnie odzyskać nie tylko swoje pieniądze, ale przede wszystkim pozbyć się nieuczciwej

Czytaj więcej
pozew o kredyt frankowy

Ile kosztuje pozew o kredyt frankowy

Złożenie pozwu o kredyt frankowy do sądu i skuteczna walka z bankiem nawet przed wyrokiem TSUE były najlepszymi rozwiązaniami dla frankowicza. Niektórzy frankowicze nadal trwają

Czytaj więcej
Close Menu