Blog Frankowicza

-+ TAGI

Vlog #loveżbk Kamil Chwiedosik odcinek 8

Odc. 8  Vlog #loveŻBK – odpowiadamy na pytania frankowiczów

Jak zapowiadaliśmy w poprzednich odcinkach, tym razem przyjrzymy się bliżej zagadnieniom dotyczącym strategii zawieszaniu bądź odroczeniu rat kredytowych. Nasz główny ekspert i prowadzący Pan Kamil Chwiedosik, odpowie na najczęściej zadawane przez Państwa pytania dotyczące nadpłat z tytułu stosowania przez banki abuzywnych postanowień umownych.

Jak mogę odroczyć raty kredytu? Czy to bezpieczne? Czy można zaprzestać spłatę bez zgody banku, przed rozpoczęciem drogi sądowej ? Nasz ekspert bliżej omówi i wytłumaczy wszelkie aspekty towarzyszące tym zagadnieniom w naszym najnowszym już ósmym odcinku z serii vloga #loveżbk.

Zarówno wiele środków przekazu czy instytucji codziennie zasypuje nas różnymi informacjami. W obecnym czasie, gdy sytuacja związana z panującą epidemią jest tak dynamiczna, wiele osób podejmuje pochopne decyzje. Ilość wiadomości, która do nas dociera każdego dnia często powoduje impulsywne działanie. Warto się jednak zatrzymać i postarać się dobrze zgłębić temat i zaufać doświadczeniu i wiedzy ekspertów. Banki nastawione na zysk zasypują swoich klientów różnymi ofertami, które mają im ułatwić burzliwy okres epidemii. Czy warto i czy można im wierzyć ?

#loveżbk – Pokochaj z nami życie bez kredytu !

Zachęcamy do aktywnego działania w walce o swoje prawa i swoją przyszłość. Szczególnie teraz w niespokojnym okresie jaki panuje w Polsce. Musimy dobrze wykorzystać nasz wolny czas i zapobiegać przyszłym ryzykom. Na dzień dzisiejszy w niektórych bankach, trzeba czekać nawet kilka tygodni na wydanie zaświadczenia dotyczącego historii spłat. Pragniemy Państwu w tym pomóc i zachęcić do walki z toksycznym kredytem, dlatego też przygotowaliśmy gotowe do wypełnienia dokumenty. W jednym z naszych artykułów, opublikowaliśmy zbiór wniosków oraz dane kontaktowe dla każdego banku. Można zrobić to bez wychodzenia z domu !

zawieszenie rat kredytu

O Życie Bez Kredytu

Skupiamy społeczność frankowiczów, którzy chcą uwolnić się od kredytu. Profesjonalnie obsługujemy sprawy osób posiadających kredyt we frankach szwajcarskich. Spotykamy się z wieloma sprawami frankowiczów. Doradzamy najlepsze rozwiązania. Doprowadzamy do pokonania banku przed sądem. Społeczność wokół Życia Bez Kredytu to ludzie, którzy wymieniają się doświadczeniami w działaniach podjętych na rzecz umorzenia swojego kredytu we frankach, społeczność, która dostaje od nas wsparcie, najnowsze informacje, prognozy, raporty i oferty współpracy w zakresie walki z bankiem.

Naszym celem jest budowanie społeczności frankowiczów, którzy chcą żyć bez kredytu. Wspieramy naszych członków niezbędną wiedzą, potrzebną do zaskarżenia obiektywnie nieuczciwych umów kredytowych waloryzowanych do walut obcych.

Łącznie nasze grupy na Facebooku liczą ponad 20 000 członków. Dołącz do dużej społeczności frankowiczów i wiedz, co można zrobić.

Jeśli potrzebujesz porady w sprawie konkretnej umowy – już teraz zachęcamy do kontaktu.

Kontakt:
📩info@zyciebezkredytu.pl
🎯575 337 667 lub 575 339 602

Polecamy

Życie Bez Kredytu - webinarium

Webinarium Życia Bez Kredytu – podsumowanie

Niezmiernie nam miło, że tak licznie zechcieli Państwo uczestniczyć w naszym czwartkowym webinarium, że byli Państwo tak aktywni. Cieszyliśmy się z każdego pytania. Państwa reakcje

Czytaj więcej
jak zaskarżyć kredyt

Jak zaskarżyć kredyt we frankach

Zaskarżenie banku o kredyt we frankach to najskuteczniejsze rozwiązanie dla każdego frankowicza, który pragnie odzyskać nie tylko swoje pieniądze, ale przede wszystkim pozbyć się nieuczciwej

Czytaj więcej
pozew o kredyt frankowy

Ile kosztuje pozew o kredyt frankowy

Złożenie pozwu o kredyt frankowy do sądu i skuteczna walka z bankiem nawet przed wyrokiem TSUE były najlepszymi rozwiązaniami dla frankowicza. Niektórzy frankowicze nadal trwają

Czytaj więcej
Close Menu