Blog Frankowicza

Vlog #loveżbk Kamil Chwiedosik odcinek 8

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Vlog #loveżbk Kamil Chwiedosik odcinek 8

Odc. 8  Vlog #loveŻBK – odpowiadamy na pytania frankowiczów

Jak zapowiadaliśmy w poprzednich odcinkach, tym razem przyjrzymy się bliżej zagadnieniom dotyczącym strategii zawieszaniu bądź odroczeniu rat kredytowych. Nasz główny ekspert i prowadzący Pan Kamil Chwiedosik, odpowie na najczęściej zadawane przez Państwa pytania dotyczące nadpłat z tytułu stosowania przez banki abuzywnych postanowień umownych.

Jak mogę odroczyć raty kredytu? Czy to bezpieczne? Czy można zaprzestać spłatę bez zgody banku, przed rozpoczęciem drogi sądowej ? Nasz ekspert bliżej omówi i wytłumaczy wszelkie aspekty towarzyszące tym zagadnieniom w naszym najnowszym już ósmym odcinku z serii vloga #loveżbk.

Zarówno wiele środków przekazu czy instytucji codziennie zasypuje nas różnymi informacjami. W obecnym czasie, gdy sytuacja związana z panującą epidemią jest tak dynamiczna, wiele osób podejmuje pochopne decyzje. Ilość wiadomości, która do nas dociera każdego dnia często powoduje impulsywne działanie. Warto się jednak zatrzymać i postarać się dobrze zgłębić temat i zaufać doświadczeniu i wiedzy ekspertów. Banki nastawione na zysk zasypują swoich klientów różnymi ofertami, które mają im ułatwić burzliwy okres epidemii. Czy warto i czy można im wierzyć ?

#loveżbk – Pokochaj z nami życie bez kredytu !

Zachęcamy do aktywnego działania w walce o swoje prawa i swoją przyszłość. Szczególnie teraz w niespokojnym okresie jaki panuje w Polsce. Musimy dobrze wykorzystać nasz wolny czas i zapobiegać przyszłym ryzykom. Na dzień dzisiejszy w niektórych bankach, trzeba czekać nawet kilka tygodni na wydanie zaświadczenia dotyczącego historii spłat. Pragniemy Państwu w tym pomóc i zachęcić do walki z toksycznym kredytem, dlatego też przygotowaliśmy gotowe do wypełnienia dokumenty. W jednym z naszych artykułów, opublikowaliśmy zbiór wniosków oraz dane kontaktowe dla każdego banku. Można zrobić to bez wychodzenia z domu !

zawieszenie rat kredytu
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy