Blog Frankowicza

-+ TAGI

Kawa z Ekspertem odc. 9 – Pan Kamil Chwiedosik o rezerwach bankowych i akcji #loveżbk

Kawa z Ekspertem odc. 9 - gość Pan Kamil Chwiedosik

Program “Kawa z Ekspertem” cieszy się niesłabnącą popularnością. Ostatni odcinek z Panem Kamilem Chwiedosikiem pobił kolejne rekordy popularności. Dostaliśmy od Państwa wiele pytań oraz próśb o rozwinięcie tematyki jaką jest tworzenie rezerw przez banki na sprawy sądowe związane z portfelem kredytów frankowych. 

W tym odcinku dowiedzą się Państwo o powodach, dlaczego banku masowo tworzą rezerwy i powiększają je kilkukrotnie kwartał do kwartału. Odpowiemy na pytanie, czy ten moment jest odpowiedni aby udać się po sprawiedliwość do sądu, omówimy najnowsze orzecznictwo.

Dodatkowo Pan Kamil przedstawi najświeższe statystki, które mówią o 90% szansie na wygraną frankowiczów i dowiedzą się Państwo więcej o akcji #loveżbk, czyli pokochaj Życie Bez Kredytu. 

Więcej o akcji #loveżbk dowiedzą się Państwo pod tym linkiem:

O Życie Bez Kredytu

Skupiamy społeczność frankowiczów, którzy chcą uwolnić się od kredytu. Profesjonalnie obsługujemy sprawy osób posiadających kredyt we frankach szwajcarskich. Spotykamy się z wieloma sprawami frankowiczów. Doradzamy najlepsze rozwiązania. Doprowadzamy do pokonania banku przed sądem. Społeczność wokół Życia Bez Kredytu to ludzie, którzy wymieniają się doświadczeniami w działaniach podjętych na rzecz umorzenia swojego kredytu we frankach, społeczność, która dostaje od nas wsparcie, najnowsze informacje, prognozy, raporty i oferty współpracy w zakresie walki z bankiem.

Naszym celem jest budowanie społeczności frankowiczów, którzy chcą żyć bez kredytu. Wspieramy naszych członków niezbędną wiedzą, potrzebną do zaskarżenia obiektywnie nieuczciwych umów kredytowych waloryzowanych do walut obcych.

Łącznie nasze grupy na Facebooku liczą ponad 20 000 członków. Dołącz do dużej społeczności frankowiczów i wiedz, co można zrobić.

Jeśli potrzebujesz porady w sprawie konkretnej umowy – już teraz zachęcamy do kontaktu.

Kontakt:
📩info@zyciebezkredytu.pl
🎯575 337 667 lub 575 339 602

Polecamy

Życie Bez Kredytu - webinarium

Webinarium Życia Bez Kredytu – podsumowanie

Niezmiernie nam miło, że tak licznie zechcieli Państwo uczestniczyć w naszym czwartkowym webinarium, że byli Państwo tak aktywni. Cieszyliśmy się z każdego pytania. Państwa reakcje

Czytaj więcej
jak zaskarżyć kredyt

Jak zaskarżyć kredyt we frankach

Zaskarżenie banku o kredyt we frankach to najskuteczniejsze rozwiązanie dla każdego frankowicza, który pragnie odzyskać nie tylko swoje pieniądze, ale przede wszystkim pozbyć się nieuczciwej

Czytaj więcej
pozew o kredyt frankowy

Ile kosztuje pozew o kredyt frankowy

Złożenie pozwu o kredyt frankowy do sądu i skuteczna walka z bankiem nawet przed wyrokiem TSUE były najlepszymi rozwiązaniami dla frankowicza. Niektórzy frankowicze nadal trwają

Czytaj więcej
Close Menu