Blog Frankowicza

-+ TAGI

kredyty CHF - Wiktor Budzewski - Kawa z Ekspertem

Kawa z ekspertem odc. 5. Kredyty we frankach. Gościem jest adw. Wiktor Budzewski

Kawa z ekspertem powoli staje się legendarnym cyklem przedstawianym przez Życie Bez Kredytu. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że trafiliśmy w Państwa gusta i możemy wypełnić zapotrzebowanie frankowiczów na wiedzę o kredytach we frankach.

W piątym odcinku serii udało nam się zaprosić nie byle jakiego gościa, ponieważ jest nim sam pan adwokat Wiktor Budzewski, którego działania tak wiele już razy przyniosły korzystne dla naszych Klientów rozstrzygnięcia sądowe. Pan adwokat zawsze jest w najwyższej formie i tym razem również przekazuje Państwu wiele eksperckich rad dotyczących postępowania z kredytami frankowymi.

Wiktor Budzewski odnosi się do orzeczenia TSUE z października w praktycznym kontekście wygrywania z bankami w sądach. Mowa jest także o przypadku unieważnienia umowy (tego frankowicz pragnie najbardziej), najlepszych praktykach związanych z prowadzeniem spraw frankowych, przygotowaniem najlepszego z możliwych pozwów i wielu innych rzeczach, które stanowią najwyższy punkt zainteresowania frankowicza. Jasne i zrozumiałe objaśnienia, ekspercka wiedza, doświadczenie – to wszystko przemawia przez naszego gościa, pana adwokata Wiktora Budzewskiego. Myślimy również, że film będzie pomocny każdemu frankowiczowi, a to ze względu na poziom informatywności oraz dotykania spraw najbardziej istotnych dla kredytobiorców CHF.

O Życie Bez Kredytu

Skupiamy społeczność frankowiczów, którzy chcą uwolnić się od kredytu. Profesjonalnie obsługujemy sprawy osób posiadających kredyt we frankach szwajcarskich. Spotykamy się z wieloma sprawami frankowiczów. Doradzamy najlepsze rozwiązania. Doprowadzamy do pokonania banku przed sądem. Społeczność wokół Życia Bez Kredytu to ludzie, którzy wymieniają się doświadczeniami w działaniach podjętych na rzecz umorzenia swojego kredytu we frankach, społeczność, która dostaje od nas wsparcie, najnowsze informacje, prognozy, raporty i oferty współpracy w zakresie walki z bankiem.

Naszym celem jest budowanie społeczności frankowiczów, którzy chcą żyć bez kredytu. Wspieramy naszych członków niezbędną wiedzą, potrzebną do zaskarżenia obiektywnie nieuczciwych umów kredytowych waloryzowanych do walut obcych.

Łącznie nasze grupy na Facebooku liczą ponad 20 000 członków. Dołącz do dużej społeczności frankowiczów i wiedz, co można zrobić.

Jeśli potrzebujesz porady w sprawie konkretnej umowy – już teraz zachęcamy do kontaktu.

Kontakt:
📩info@zyciebezkredytu.pl
🎯575 337 667 lub 575 339 602

Polecamy

Życie Bez Kredytu - webinarium

Webinarium Życia Bez Kredytu – podsumowanie

Niezmiernie nam miło, że tak licznie zechcieli Państwo uczestniczyć w naszym czwartkowym webinarium, że byli Państwo tak aktywni. Cieszyliśmy się z każdego pytania. Państwa reakcje

Czytaj więcej
jak zaskarżyć kredyt

Jak zaskarżyć kredyt we frankach

Zaskarżenie banku o kredyt we frankach to najskuteczniejsze rozwiązanie dla każdego frankowicza, który pragnie odzyskać nie tylko swoje pieniądze, ale przede wszystkim pozbyć się nieuczciwej

Czytaj więcej
pozew o kredyt frankowy

Ile kosztuje pozew o kredyt frankowy

Złożenie pozwu o kredyt frankowy do sądu i skuteczna walka z bankiem nawet przed wyrokiem TSUE były najlepszymi rozwiązaniami dla frankowicza. Niektórzy frankowicze nadal trwają

Czytaj więcej
Close Menu