Blog Frankowicza

Kawa z ekspertem odc. 5. Kredyty we frankach. Gościem jest adw. Wiktor Budzewski

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
kredyty CHF - Wiktor Budzewski - Kawa z Ekspertem
Kawa z ekspertem odc. 5. Kredyty we frankach. Gościem jest adw. Wiktor Budzewski

Kawa z ekspertem powoli staje się legendarnym cyklem przedstawianym przez Życie Bez Kredytu. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że trafiliśmy w Państwa gusta i możemy wypełnić zapotrzebowanie frankowiczów na wiedzę o kredytach we frankach.

W piątym odcinku serii udało nam się zaprosić nie byle jakiego gościa, ponieważ jest nim sam pan adwokat Wiktor Budzewski, którego działania tak wiele już razy przyniosły korzystne dla naszych Klientów rozstrzygnięcia sądowe. Pan adwokat zawsze jest w najwyższej formie i tym razem również przekazuje Państwu wiele eksperckich rad dotyczących postępowania z kredytami frankowymi.

Wiktor Budzewski odnosi się do orzeczenia TSUE z października w praktycznym kontekście wygrywania z bankami w sądach. Mowa jest także o przypadku unieważnienia umowy (tego frankowicz pragnie najbardziej), najlepszych praktykach związanych z prowadzeniem spraw frankowych, przygotowaniem najlepszego z możliwych pozwów i wielu innych rzeczach, które stanowią najwyższy punkt zainteresowania frankowicza. Jasne i zrozumiałe objaśnienia, ekspercka wiedza, doświadczenie – to wszystko przemawia przez naszego gościa, pana adwokata Wiktora Budzewskiego. Myślimy również, że film będzie pomocny każdemu frankowiczowi, a to ze względu na poziom informatywności oraz dotykania spraw najbardziej istotnych dla kredytobiorców CHF.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy