Blog Frankowicza

-+ TAGI

Webinarium - Życie Bez Kredytu

Webinarium Życia Bez Kredytu. Niezbędna dawka wiedzy dla każdego frankowicza

Życie Bez Kredytu nie tylko może pochwalić się znakomitymi wynikami na salach rozpraw i wieloma sprawami wygranymi dla frankowiczów w sądach. Jesteśmy również społecznością, która dzieli się wiedzą i doświadczeniem. Dlatego zapraszamy Państwa na nasz bezpłatny cykl webinariów.

Dla wszystkich, którzy nie znają nowego słowa “webinar” – to połączenie technik transmisji przez łącza internetowe z treściami prezentacyjnymi, edukacyjnymi. Nasze webinarium ma więc wymiar informacyjny. Życie Bez Kredytu dba o poziom edukacji stowarzyszonych w grupach frankowiczów, moderuje dyskusje, proponuje nowe tematy, udostępnia materiały. Wszystko po to, aby możliwości dochodzenia swoich praw i inne ważne dla frankowiczów zagadnienia uczynić jasnymi i zrozumiałymi.

Tym razem nową inicjatywą jest rozpoczynający się 21 listopada webinar. Prowadzących sympatykom Życia Bez Kredytu nie trzeba przedstawiać. To pan Kamil Chwiedosik, założyciel społeczności (obecnie jednej z największych w kraju, ponad 15 000 członków na Facebooku) oraz pan adwokat Wiktor Budzewski, postać jedna z najbardziej zasłużonych dla spraw frankowiczów. Webinar jest bezpłatny, a zapisy na udział są przyjmowane tutaj:

Frankowicze muszą wiedzieć jak walczyć o swoje prawa

Nasz webinar jest otwarty dla wszystkich. Korzyściami, jakie wyniosą Państwo z udziału w tej interaktywnej prezentacji będą:

  • Możliwość zadawania własnych pytań w trakcie webinaru.
  • Odpowiedź na pytanie o zmienioną dla frankowiczów sytuację prawną po wyroku TSUE.
  • Oddalenie, na podstawie prawnej i orzeczniczej, gróźb banków o dochodzenie roszczeń.
  • Lepsza znajomość własnych praw i sposobów zajęcia się swoją sytuacją ekonomiczną jako kredytobiorcy CHF.

Webinaria przynoszą wiedzę oraz kompetencje potrzebne do polepszenia swojej sytuacji finansowej, która jest związana z nieuczciwym kredytem we frankach. Podczas ich przeprowadzania przyświeca nam idea tego, że frankowicz naprawdę może dokonać jakościowego skoku i zażądać od banku pieniędzy, wygrać sprawę w sądzie i przestać być frankowiczem.

Poziom webinariów gwarantują ich prowadzący oraz nasze starania o jak najlepszą produkcję. Przedstawiamy materiał informacyjny najwyższej próby, który sprosta Państwa oczekiwaniom. Dzięki webinariom Życia Bez Kredytu zostaną Państwo powiadomieni o możliwych rozwiązaniach oraz obecnych trendach występujących przy sprawach o kredyty we frankach.

Kredyty we frankach w centrum uwagi

Po zapisaniu się na webinaria otrzymają Państwo dostęp do wypowiedzi ekspertów, ich prezentacji, a także zadawania pytań. Na część z tych pytań odpowiemy już w trakcie webinarium, inne doczekają się odpowiedzi prywatnych. Prosimy zatem o aktywność, ponieważ właśnie stwarzamy okazję do uzyskania odpowiedzi na najbardziej istotne dla Państwa pytania.

Prześledzimy całą drogę: od motywacji do zgłoszenia pozwu, aż do szczęśliwego zakończenia postępowania sądowego. Na każdym z tych etapów będziemy służyć fachową wiedzą i doświadczeniem. Webinaria powstały jako wypełnienie naszej misji informacyjnej. Nie jest tak, że Życie Bez Kredytu zajmuje się jedynie wygrywaniem spraw dla frankowiczów. Udzielamy się również jako kompetentny podmiot w sprawach frankowych, który potrafi przekazać wiedzę i powiadomić każdego frankowicza o istotnych dla niego zagadnieniach z obszaru kredytów waloryzowanych do CHF.

Webinaria mają charakter otwarty. Już teraz zapraszamy do wykonania zapisu i odkrycia dostępu do nich. Dowiedz się, dlaczego dziś banki tak często przegrywają w sądach, co zmieniło się po wyroku TSUE, jak wygląda rzeczywista linia orzecznicza polskich sądów i co Ty możesz uzyskać dzięki wstąpieniu na drogę sądową przeciwko bankowi. Akcja ogranicza się do zapisanych uczestników webinariów, ale ma charakter otwarty. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w wydarzeniu, które być może zmieni Państwa nastawienie do pozywania banków lub potwierdzi zasadność dochodzenia swoich roszczeń.

O Życie Bez Kredytu

Skupiamy społeczność frankowiczów, którzy chcą uwolnić się od kredytu. Profesjonalnie obsługujemy sprawy osób posiadających kredyt we frankach szwajcarskich. Spotykamy się z wieloma sprawami frankowiczów. Doradzamy najlepsze rozwiązania. Doprowadzamy do pokonania banku przed sądem. Społeczność wokół Życia Bez Kredytu to ludzie, którzy wymieniają się doświadczeniami w działaniach podjętych na rzecz umorzenia swojego kredytu we frankach, społeczność, która dostaje od nas wsparcie, najnowsze informacje, prognozy, raporty i oferty współpracy w zakresie walki z bankiem.

Naszym celem jest budowanie społeczności frankowiczów, którzy chcą żyć bez kredytu. Wspieramy naszych członków niezbędną wiedzą, potrzebną do zaskarżenia obiektywnie nieuczciwych umów kredytowych waloryzowanych do walut obcych.

Łącznie nasze grupy na Facebooku liczą ponad 17 000 członków. Dołącz do dużej społeczności frankowiczów i wiedz, co można zrobić.

Jeśli potrzebujesz porady w sprawie konkretnej umowy – już teraz zachęcamy do kontaktu.

Polecamy

Życie Bez Kredytu - webinarium

Webinarium Życia Bez Kredytu – podsumowanie

Niezmiernie nam miło, że tak licznie zechcieli Państwo uczestniczyć w naszym czwartkowym webinarium, że byli Państwo tak aktywni. Cieszyliśmy się z każdego pytania. Państwa reakcje

Czytaj więcej
jak zaskarżyć kredyt

Jak zaskarżyć kredyt we frankach

Zaskarżenie banku o kredyt we frankach to najskuteczniejsze rozwiązanie dla każdego frankowicza, który pragnie odzyskać nie tylko swoje pieniądze, ale przede wszystkim pozbyć się nieuczciwej

Czytaj więcej
pozew o kredyt frankowy

Ile kosztuje pozew o kredyt frankowy

Złożenie pozwu o kredyt frankowy do sądu i skuteczna walka z bankiem nawet przed wyrokiem TSUE były najlepszymi rozwiązaniami dla frankowicza. Niektórzy frankowicze nadal trwają

Czytaj więcej
Close Menu