Blog Frankowicza

Webinarium Życia Bez Kredytu. Niezbędna dawka wiedzy dla każdego frankowicza

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Webinarium - Życie Bez Kredytu
Webinarium Życia Bez Kredytu. Niezbędna dawka wiedzy dla każdego frankowicza

Życie Bez Kredytu nie tylko może pochwalić się znakomitymi wynikami na salach rozpraw i wieloma sprawami wygranymi dla frankowiczów w sądach. Jesteśmy również społecznością, która dzieli się wiedzą i doświadczeniem. Dlatego zapraszamy Państwa na nasz bezpłatny cykl webinariów.

Dla wszystkich, którzy nie znają nowego słowa “webinar” – to połączenie technik transmisji przez łącza internetowe z treściami prezentacyjnymi, edukacyjnymi. Nasze webinarium ma więc wymiar informacyjny. Życie Bez Kredytu dba o poziom edukacji stowarzyszonych w grupach frankowiczów, moderuje dyskusje, proponuje nowe tematy, udostępnia materiały. Wszystko po to, aby możliwości dochodzenia swoich praw i inne ważne dla frankowiczów zagadnienia uczynić jasnymi i zrozumiałymi.

Tym razem nową inicjatywą jest rozpoczynający się 21 listopada webinar. Prowadzących sympatykom Życia Bez Kredytu nie trzeba przedstawiać. To pan Kamil Chwiedosik, założyciel społeczności (obecnie jednej z największych w kraju, ponad 15 000 członków na Facebooku) oraz pan adwokat Wiktor Budzewski, postać jedna z najbardziej zasłużonych dla spraw frankowiczów. Webinar jest bezpłatny, a zapisy na udział są przyjmowane tutaj:

Frankowicze muszą wiedzieć jak walczyć o swoje prawa

Nasz webinar jest otwarty dla wszystkich. Korzyściami, jakie wyniosą Państwo z udziału w tej interaktywnej prezentacji będą:

  • Możliwość zadawania własnych pytań w trakcie webinaru.
  • Odpowiedź na pytanie o zmienioną dla frankowiczów sytuację prawną po wyroku TSUE.
  • Oddalenie, na podstawie prawnej i orzeczniczej, gróźb banków o dochodzenie roszczeń.
  • Lepsza znajomość własnych praw i sposobów zajęcia się swoją sytuacją ekonomiczną jako kredytobiorcy CHF.

Webinaria przynoszą wiedzę oraz kompetencje potrzebne do polepszenia swojej sytuacji finansowej, która jest związana z nieuczciwym kredytem we frankach. Podczas ich przeprowadzania przyświeca nam idea tego, że frankowicz naprawdę może dokonać jakościowego skoku i zażądać od banku pieniędzy, wygrać sprawę w sądzie i przestać być frankowiczem.

Poziom webinariów gwarantują ich prowadzący oraz nasze starania o jak najlepszą produkcję. Przedstawiamy materiał informacyjny najwyższej próby, który sprosta Państwa oczekiwaniom. Dzięki webinariom Życia Bez Kredytu zostaną Państwo powiadomieni o możliwych rozwiązaniach oraz obecnych trendach występujących przy sprawach o kredyty we frankach.

Kredyty we frankach w centrum uwagi

Po zapisaniu się na webinaria otrzymają Państwo dostęp do wypowiedzi ekspertów, ich prezentacji, a także zadawania pytań. Na część z tych pytań odpowiemy już w trakcie webinarium, inne doczekają się odpowiedzi prywatnych. Prosimy zatem o aktywność, ponieważ właśnie stwarzamy okazję do uzyskania odpowiedzi na najbardziej istotne dla Państwa pytania.

Prześledzimy całą drogę: od motywacji do zgłoszenia pozwu, aż do szczęśliwego zakończenia postępowania sądowego. Na każdym z tych etapów będziemy służyć fachową wiedzą i doświadczeniem. Webinaria powstały jako wypełnienie naszej misji informacyjnej. Nie jest tak, że Życie Bez Kredytu zajmuje się jedynie wygrywaniem spraw dla frankowiczów. Udzielamy się również jako kompetentny podmiot w sprawach frankowych, który potrafi przekazać wiedzę i powiadomić każdego frankowicza o istotnych dla niego zagadnieniach z obszaru kredytów waloryzowanych do CHF.

Webinaria mają charakter otwarty. Już teraz zapraszamy do wykonania zapisu i odkrycia dostępu do nich. Dowiedz się, dlaczego dziś banki tak często przegrywają w sądach, co zmieniło się po wyroku TSUE, jak wygląda rzeczywista linia orzecznicza polskich sądów i co Ty możesz uzyskać dzięki wstąpieniu na drogę sądową przeciwko bankowi. Akcja ogranicza się do zapisanych uczestników webinariów, ale ma charakter otwarty. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w wydarzeniu, które być może zmieni Państwa nastawienie do pozywania banków lub potwierdzi zasadność dochodzenia swoich roszczeń.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy