Blog Frankowicza

Frankowicze masowo pozywają banki. Ogromna w tym rola społeczności Życie Bez Kredytu. Statystyki.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Frankowicze dobrze już wiedzą, że aby pozbyć się toksycznej umowy należy pozwać bank i skorzystać z pomocy wyspecjalizowanej kancelarii prawnej ds. frankowych. Dowodzą tego liczne sukcesy kredytobiorców w sądach. W Życie Bez Kredytu oferujemy usługi na najwyższym poziomie i jako jedyni na rynku udzielamy kompleksowy pakiet ochrony przed bankiem.
Frankowicze masowo pozywają banki. Ogromna w tym rola społeczności Życie Bez Kredytu. Statystyki.
  • Frankowicze wiedzą już, że składając pozew w sądzie z pomocą specjalistycznej kancelarii, mogą na zawsze uwolnić się od jarzma nieuczciwego kredytu, a jednocześnie odzyskać nienależnie pobrane przez bank pieniądze
  • Kredyty frankowe są nieważne. Dołączając do społeczności Życie Bez Kredytu, nie tylko unieważnisz kredyt, ale również zyskasz holistyczną opiekę na najwyższym poziomie – poziomie premium. Znamy potrzeby frankowiczów i gwarantujemy pełny pakiet bezpieczeństwa
  • Pomoc frankowiczom, którą niesie Życie Bez Kredytu, istotnie wpływa na liczbę składanych w sądach pozwów zarówno przez konsumentów, jak i coraz częściej przedsiębiorców
  • Franki szwajcarskie to nie jest już tematem tabu. Kredyt we frankach został przez nas rozłożony na części pierwsze w materiałach publikowanych przez nas na YouTubie, Facebooku oraz blogu ŻBK

 

Tylko wyspecjalizowane i doświadczone kancelarie prawne skutecznie uwolnią frankowiczów od toksycznego kredytu i zmaksymalizują ich korzyść finansową.

Kredyt we frankach jest niezgodny z prawem i można go unieważnić na bardzo korzystnych warunkach. Kolejne wygrane przez kredytobiorców procesy sądowe potwierdzają, że pozew banku to najlepszy sposób na pozbycie się toksycznej umowy. Dzięki uzyskaniu prawomocnego wyroku stwierdzającego nieważność kredytu frankowicz już nigdy więcej nie musi spłacać rat kredytu, a jego saldo kredytu spada do zera. Ponadto, bank zostaje zobowiązany do usunięcia wpisu hipotecznego z księgi wieczystej kredytowanej nieruchomości oraz zwrócenia kredytobiorcy wszystkich nieprzedawnionych raty kredytu. W efekcie to banki wypłacają frankowiczom pieniądze i to są naprawdę imponujące sumy – nierzadko kwoty rzędu 500.000 zł trafiają na konta kredytobiorców. Natomiast łączne benefity finansowe związane z pozwem banków często przekraczają 1.000.000 zł (1 mln zł)! Oczywiście, korzyści wynikające z unieważnienia kredytu takie jak wolność finansowa czy odzyskany spokój ducha to są rzeczy, których nie można wycenić żadnymi kwotami, bo są po prostu bezcenne.

Kluczem do sukcesy każdego frankowicza jest powierzenie swojej sprawy zaufanej i doświadczonej kancelarii. Tylko eksperci, którzy „zjedli zęby” na sprawach frankowych, będą w stanie zminimalizować ryzyko przegranej praktycznie do zera, a także wywalczą dla swojego klienta jak najwyższą korzyść finansową. Choć, jak już same banki przyznają, zdecydowaną większość pozwów o nieuczciwy kredyt we frankach wygrywają frankowicze, to sprawy o abuzywny kredyt waloryzowany do CHF należą do najprostszych. Praktycznie każdy proces frankowy jest inny, ponieważ banki zawierały na przestrzeni kilku lat umowy w oparciu o różne wzorce umowne, a w dodatku bardzo często do umów zawierane były indywidualnie ustalane aneksy. Warto też pamiętać, że bank na swoim wyposażeniu ma świetnie opłacanych prawników, którzy będą próbowali wszelkich sztuczek, aby tylko nieuczciwy kredytodawca uniknął odpowiedzialności za sprzedaż toksycznych instrumentów finansowych. Z tych powodów nie warto tracić swojej jedynej szansy na pozwanie banku oraz unieważnienie kredytu i należy od razu zgłosić się do najlepszych na rynku ekspertów ds. frankowych.

Życie Bez Kredytu to nie tylko unieważnienie kredytu, to również obsługa na poziomie premium.

W Życie Bez Kredytu już od siedmiu lat pomagamy osobom, które zostały oszukane przez banki. Znamy od podszewki problemy i potrzeby frankowiczów. Potrafimy zagwarantować opiekę na najwyższym poziomie – poziomie premium. Życie Bez Kredytu wyróżnia holistyczne i indywidualne podejście do problemów frankowiczów. W przypadku osób oszukanych przez nieuczciwe banki pomoc nie może ograniczyć się tylko do porady prawnej i napisania pozwu, co oferuje wiele kancelarii. W Życie Bez Kredytu podchodzimy kompleksowo do spraw członków naszej społeczności. Na każdym etapie czuwamy nad całym procesem i jesteśmy do Waszej dyspozycji w zasadzie 24 godziny na dobę.

Poważnie podchodzimy do naszych obowiązków i jako jedyni na rynku udzielamy frankowiczom pełną ochronę od wszelkich ryzyk związanych z pozwem banku. Jesteśmy pewni naszych działań, dlatego gwarantujemy zwrot poniesionych kosztów w przypadku oddalenia powództwa przez sąd. W ramach naszych usług przygotowujemy wszelkie niezbędne do skutecznej walki z bankiem dokumenty i pisma, w tym wniosek o zabezpieczenie roszczenia, który zawsze składamy od razu łącznie z pozwem. Nie jest istotne, jak wiele rozpraw będzie wymagać dany pozew – nie pobieramy od tego dodatkowych opłat i zawsze możesz liczyć na reprezentacje naszych adwokatów. Doprowadzamy sprawy aż do uzyskania satysfakcjonującego prawomocnego unieważnienia kredytu. Jeżeli sprawa nie skończy się na sądzie I instancji, to również wspieramy członków naszej społeczności w sądzie apelacyjnym, czy nawet Sądzie Najwyższym.

Udzielamy ochrony przed odwetowymi pozwami banku oraz od roszczeń o tzw. wynagrodzenie za udzielnie kapitału. Nasi eksperci skutecznie potrafią oddalić tego typu roszczenia. Dodatkowo czuwamy nad członkami społeczności ŻBK aż trzy lata po uprawomocnieniu się wyroku, czyli do momentu przedawnienia się wszystkich potencjalnych roszczeń ze strony banku.

Jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku. Nasza kancelaria dla frankowiczów z ogromnymi sukcesami pomaga kredytobiorcom z całej Polski, a także tym przebywającym obecnie poza granicami kraju. Zespół ŻBK składa się ze świetnie wykwalifikowanych ekonomistów i prawników. Już ponad 1400 osób pozwało z nami bank. Jesteśmy niezawodni – 100% prawomocnych wyroków członków społeczności ŻBK to zwycięstwa frankowiczów. Co więcej, od maja 2021 roku wszystkie nasze wygrane to unieważnienia umów kredytu w oparciu o zasadę dwóch kondykcji (T2K).

Życie Bez Kredytu to najliczniejsza grupa frankowiczów w Polsce, obecnie liczy ona aż 30.000 członków. Dołączając do grona naszych klientów, zyskujesz bezpłatne wsparcie Prawo-Mocnych Pomocnych, czyli frankowiczów społeczności ŻBK, którzy już wygrali proces sądowy z bankiem. Do Prawo-Mocnych możesz zadzwonić lub umówić indywidualne spotkanie w każdej sprawie związanej z Twoim postępowaniem sądowym. Więcej o naszym innowacyjnym projekcie Prawo-Mocni Pomocni dowiesz się z artykułu: Prawo-Mocni Pomocni. Poznaj ich sylwetki i zobacz, jak wykorzystali swoje zwycięstwo w życiu codziennym.

Działalność Życie Bez Kredytu motywuje frankowiczów do walki o swoje prawa.

Sukcesy członków społeczności Życie Bez Kredytu skłaniają pozostałych frankowiczów do pozwania banku. Nieprzerwana passa naszych zwycięstw na zasadzie teorii dwóch kondykcji (T2K) trwa w najlepsze. Ostatnio cieszyliśmy się takim uzyskanym wyrokiem dla naszego członka społeczności 140 raz z rzędu! Prawie codziennie padają kolejne orzeczenia sądów unieważniające toksyczny kredytów w społeczności ŻBK – wokandy są wyznaczane jedna za drugą i danego dnia potrafimy unieważnić nawet kilka nieuczciwych umów z bankami. Z badań wynika, że już prawie 22% wszystkich frankowiczów pozwało swój bank, a prawie 40% ma zamiar wejść na drogę sądową w sprawie abuzywnego kredytu waloryzowanego do CHF.

Aktualnie prowadzimy w toku ponad 1000 spraw, więc kolejna fala nowych prawomocnych unieważnień kredytów dopiero nadchodzi. W związku z ostatnim korzystnym wyrokiem Sądu Najwyższego (sygn. akt III CZP 40/22) możemy się spodziewać, że również frankowicze-przedsiębiorcy zdecydują się pozwać nieuczciwego kredytodawcę. Sąd Najwyższy jednoznacznie stwierdził, że pozostawienie w rękach tylko jednej stronie umowy możliwości wyznaczania kursu stosowanego do przeliczeń zobowiązania jest sprzeczne z naturą stosunku umowy kredytu indeksowanego do waluty obcej i w konsekwencji musi prowadzić to do bezwzględnej nieważności umowy z mocy prawa. W Życie Bez Kredytu zbieramy już owoce powyższej uchwały SN i niedawno unieważniliśmy w oparciu o zasadę dwóch kondykcji kredyt członka naszej społeczności, który wziął kredyt jako przedsiębiorca.

Polecamy nasz artykuł: Wygrywamy z bankiem dla przedsiębiorcy unieważniając kredyt frankowy. Życie Bez Kredytu również możliwe dla firm dzięki uchwale SN III CZP 40/22.

Przełamujemy tabu związane z kredytami we frankach i edukujemy frankowiczów. Nasze serwisy cieszą się ogromną popularnością.

Wychodzimy z założenia, że pierwszym krokiem w kierunku uwolnienia się od toksycznego kredytu to obiektywny ogląd własnej sytuacji prawno-ekonomicznej oraz znajomość narzędzi prawnych niezbędnych do skutecznego pozwania banku. Nasza społeczność dokłada wszelkich starań, aby szerzyć świadomość konsumencką wśród frankowiczów. Lobby bankowe wykłada spore pieniądze na medialną propagandą i oczernianie osób, którym bank sprzedał toksyczny kredyt we frankach. Banki próbują całą winę za franka przerzucić na konsumentów i nastawiają ludzi negatywnie do frankowiczów. W naszych artykułach oraz materiałach wideo wnikliwie dementujemy fałszywe informacje powstałe wokół tematów frankowych. Eksperci ŻBK udzielają dla frankowiczów obszernych komentarzy o wszystkich najświeższych doniesieniach medialnych dotyczących spraw kredytów we frankach. Rozprawiamy się z mitami i odsłaniamy prawdę, którą powinni znać frankowicze.

Ogromnie cieszy nas fakt, że dzięki naszej działalności temat toksycznych kredytów nie jest już tematem tabu, a frankowicze nie muszą się już wstydzić tego, że zostali oszukani przez bank. To banki powinny czuć się zażenowane swoimi nieuczciwymi praktykami, choć wiadomo powszechnie, że bankersi w Polsce nie mają żadnego poszanowania dla zasad współżycia społecznego. Pomimo, że banki robią wszystko, co mogą, aby wprowadzić zamęt informacyjny, to fakty wskazują jednoznacznie – prawo stoi po stronie oszukanych kredytobiorców!

Uznanie widzów oraz czytelników dla naszej pracy edukacyjno-informacyjnej potwierdzają liczne pozytywne komentarze, które do nas docierają, a także ogromny wzrost naszych zasięgów. W ciągu ostatnich tygodniach wzrosły one aż o +417%, a wskaźnik aktywności członków społeczności #ŻBK urósł o +134%. Do tego liczba wyświetleń naszych produkcji wideo dla frankowiczów na YouTube przekroczyła już 1,78 mln! Największe zainteresowanie zanotowaliśmy w ostatnim roku – to aż 1,1 mln wyświetleń materiałów na YouTube i wzrost wejść na naszego bloga o 54%.

Dowiedz się więcej o tym, jakie materiały tworzymy dla naszych widzów oraz czytelników: Życie Bez Kredytu: Świat Edukacji i Informacj.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy