Blog Frankowicza

-+ TAGI

Polska Wolna od Franka

Polska Wolna od Franka

Jeżeli jesteś w trudnej sytuacji finansowej to w ramach akcji społecznej POLSKA WOLNA OD FRANKA możesz teraz skorzystać z bezpłatnej porady prawnej w Warszawie przy ulicy Pięknej, nieopodal Placu Konstytucji. Rzecznik Klienta CPFiE pomoże, wyjaśni i odpowie na pytania.

Te indywidualne spotkania będą odbywały się codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 11.00. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu pod numerem 575 332 230. Decyduje kolejność zgłoszeń. Porady prawne dotyczą kredytu w CHF i sposobów rozwiązania sytuacji.

Koniecznie zapoznaj się z naszą akcją społeczno-informacyjną POLSKA WOLNA OD FRANKA. Pobierz darmowy e-book “Sekrety ekspertów od spraw frankowych”, który powinien przeczytać każdy frankowicz i uzyskaj najlepszą wiedzę na temat skutecznej walki z bankami od A do Z. E-book został przygotowany przez grono ekspertów i wydany w profesjonalny sposób. Przeczytaj już dziś.

Zajmiemy się Twoją sprawą od A do Ż – Życia bez kredytu. Skutecznie pomagamy już od 4 lat.

#ZycieBezKredytu

Bezpłatne porady w Warszawie godz.11:00 - Polska wolna od franka: https://www.facebook.com/events/571438720056676/

Wkrótce przygotujemy więcej materiałów, aby każdy mógł uzyskać odpowiedź na najczęściej frapujące Państwa zagadnienia:

Sądzę, że nie stać mnie na prowadzenie postępowania sądowego, mimo że nie wiem ile to kosztuje.

oraz

Chcę to zrobić, ale jeszcze nie wiem jak się do tego zabrać.

Jeżeli chcesz sprawdzić czy stać Cię na prowadzenie postępowania sądowego lub nie wiesz jak się zabrać do tego to zgłoś się do nas poprzez formularz kontaktowy.

Bezpłatnie otrzymasz wycenę i informacje jak zacząć dochodzenie swoich roszczeń dotyczących abuzywnych postanowień umownych. W ramach akcji adwokatury wykonujemy oceny postanowień umownych pod względem prawnym i ekonomicznym.

O Życie Bez Kredytu

Skupiamy społeczność frankowiczów, którzy chcą uwolnić się od kredytu. Profesjonalnie obsługujemy sprawy osób posiadających kredyt we frankach szwajcarskich. Spotykamy się z wieloma sprawami frankowiczów. Doradzamy najlepsze rozwiązania. Doprowadzamy do pokonania banku przed sądem. Społeczność wokół Życia Bez Kredytu to ludzie, którzy wymieniają się doświadczeniami w działaniach podjętych na rzecz umorzenia swojego kredytu we frankach, społeczność, która dostaje od nas wsparcie, najnowsze informacje, prognozy, raporty i oferty współpracy w zakresie walki z bankiem.

Naszym celem jest budowanie społeczności frankowiczów, którzy chcą żyć bez kredytu. Wspieramy naszych członków niezbędną wiedzą, potrzebną do zaskarżenia obiektywnie nieuczciwych umów kredytowych waloryzowanych do walut obcych.

Łącznie nasze grupy na Facebooku liczą ponad 17 000 członków. Dołącz do dużej społeczności frankowiczów i wiedz, co można zrobić.

Jeśli potrzebujesz porady w sprawie konkretnej umowy – już teraz zachęcamy do kontaktu.

Polecamy

Życie Bez Kredytu - webinarium

Webinarium Życia Bez Kredytu – podsumowanie

Niezmiernie nam miło, że tak licznie zechcieli Państwo uczestniczyć w naszym czwartkowym webinarium, że byli Państwo tak aktywni. Cieszyliśmy się z każdego pytania. Państwa reakcje

Czytaj więcej
jak zaskarżyć kredyt

Jak zaskarżyć kredyt we frankach

Zaskarżenie banku o kredyt we frankach to najskuteczniejsze rozwiązanie dla każdego frankowicza, który pragnie odzyskać nie tylko swoje pieniądze, ale przede wszystkim pozbyć się nieuczciwej

Czytaj więcej
pozew o kredyt frankowy

Ile kosztuje pozew o kredyt frankowy

Złożenie pozwu o kredyt frankowy do sądu i skuteczna walka z bankiem nawet przed wyrokiem TSUE były najlepszymi rozwiązaniami dla frankowicza. Niektórzy frankowicze nadal trwają

Czytaj więcej
Close Menu