Blog Frankowicza

Życie Bez Kredytu – Szósty webinar dla frankowiczów

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Życie Bez Kredytu – Szósty webinar dla frankowiczów

Życie Bez Kredytu ma przyjemność zaprosić w poniedziałek 27.04.2020 o godz. 17.00 na webinar dla frankowiczów:

Będzie to już nasz szósty webinar, podczas którego skupimy się między innymi na sytuacji frankowiczów w obliczu globalnej epidemii COVID-19, możliwościach zawieszenia płatności rat oraz sposobach na zwalczenie stresu towarzyszącego kredytom we frankach poprzez odpowiednią strategię walki z bankami. Tak jak nasze poprzednie webinary, ten również zakończy się sesją pytań i odpowiedzi. 

Webinar dla Frankowiczów

Kwestie kredytu, a zwłaszcza kredytu waloryzowanego w zagranicznej walucie, takiej jak chociażby frank szwajcarski, to kwestie wyjątkowo delikatne, a zarazem niezmiernie zagmatwane. Niewiele osób orientuje się w skomplikowanych umowach, przepisach prawnych i regulacjach. Natomiast my jesteśmy  z tymi zagadnieniami od 5 lat na bieżąco i monitorujemy zmiany, które  zachodzą w sprawach frankowiczów. Niezwykle pomocne w tej kwestii może okazać się zwrócenie do specjalisty, który zajmuje się stricte tematyką kredytu we frankach oraz tego jak można się tego kredytu pozbyć, w dodatku osiągając  przyzwoitą korzyść finansową. Niestety wciąż nie wszyscy frankowicze wiedzą o możliwości skutecznego pozwania banku z gwarancjami, a nawet jeśli wiedzą, to oceniają swoje szanse dość nisko. Tymczasem zdecydowana większość procesów sądowych, które  członkowie społeczności ŻBK wytaczają bankom kończy się zwycięstwem (ponad 92% obecnie) i procent ten ciągle rośnie! Głęboko wierzymy, że jesteśmy za to po części odpowiedzialni, ponieważ od lat edukujemy frankowiczów, wyjaśniając im nieprawidłowości podpisywanych przez nich umów kredytowych, ujawniając sposoby, w jakie banki starają się uniemożliwiać im (na szczęście coraz mniej skutecznie) dochodzenie swoich praw oraz doradzając w jaki sposób tych praw skutecznie dochodzić w sądzie. Zdecydowanie jednym z najlepszych medium do edukowania jest webinar. Dotychczasowe sesje cieszyły się ogromnym – i rosnącym – zainteresowaniem. Liczymy, że podobnie będzie na naszym, szóstym już, poniedziałkowym webinarze dla frankowiczów.

Czego dowiesz się na szóstym webinarze Życie Bez Kredytu?

Nasze, cieszące się wciąż rosnącą popularnością (za co niezmiernie dziękujemy!), webinary, to doskonała okazja do zrozumienia chociażby okoliczności związanych z zaprzestaniem spłacania rat kredytu waloryzowanego we frankach szwajcarskich. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży i pomogliśmy tysiącom członkom społeczności Życie Bez Kredytu w pozwaniu banku i w skutecznym dochodzeniu swoich praw na drodze sądowej. W przypadku niektórych banków cieszymy się skutecznością równą 100% wygranych. Dołączając do naszego webinaru dla frankowiczów dowiesz się jakie realne szanse odroczenie spłaty rat kredytowych ma na Twoją sytuację kredytową i zrozumiesz dokładniej czy warto zaprzestać spłacania rat oraz z jakimi konsekwencjami może się to wiązać. Poznanie tych dwóch kwestii jest wyjątkowo istotne z punktu widzenia kredytobiorców, zwłaszcza w obecnych czasach ogólnoświatowego kryzysu, który niesie za sobą wiele niepewności związanej z możliwościami finansowymi oraz źródłem stałego dochodu. Zaprzestanie spłacana rat kredytu jest równoznaczne z większą finansową stabilnością. Jak ta sytuacja wygląda w rzeczywistości, przybliżymy podczas poniedziałkowego webinaru. Poruszymy też aktualne kwestie, które są kluczowe dla frankowiczów – między innymi wzrost kursu franka oraz to, jak ogólnoświatowa pandemia koronawirusa wpływa na próbę odroczenia spłacania rat kredytu. Nie będziemy jednak skupiać się wyłącznie na kwestiach, na które można natrafić w internecie – czytając niezliczone ilości długich i zawiłych artykułów prawniczych.

Webinar pierwszym krokiem

Droga do pozbycia się kredytu indeksowanego lub denominowanego wiąże się to z wytoczeniem powództwa przeciw bankowi oraz z towarzyszącymi temu działaniami, a także, o czego nie można tracic z pola widzenia – z indywidualnymi emocjami, na jakie frankowicze muszą być przygotowani. Na przestrzeni lat przeprowadziliśmy rozmowy z tysiącami frankowiczów i doskonale zdajemy sobie sprawę z jakim stresem wiąże się cała ścieżka – od podpisania umowy z bankiem (często niezgodnej z prawem!), stopniowy wzorst comiesięcznych rat kredytu, poprzez chęć zmian swojej, najczęściej trudnej sytuacji, aż po podjęcie pierwszych kroków, wytoczenie procesu bankowi i dochodzenie swoich racji podczas rozpraw sądowych z pomocą ekspertów ŻBK. Chcemy pomóc Ci uwolnić się od ciężaru jakim jest kredyt frankowy. Nasz webinar jest tylko jednym ze sposobów, w jakie informujemy szerokie grono frankowiczów o tym jak skutecznie mogą dojść do Życia Bez Kredytu.

Na naszym blogu wielokrotnie poruszaliśmy kwestię stresu, który towarzyszy frankowiczom w dzisiejszych czasach oraz przybliżyliśmy nieco, z psychologicznego punktu widzenia, mechanizmy, które pomagają sobie z tym stresem radzić. Przede wszystkim: należy mieć plan i działać. Dlatego też na naszym poniedziałkowym webinarze dla członków społeczności ŻBK przedstawimy Wam konkretny plan działania i doradzimy co można zrobić, by nie tylko zniwelować poziom stresu, ale też by ten stres konstruktywnie wykorzystać jako siłę napędową do działania.

Problemy, z którymi się borykasz, dotykają tysięcy ludzi w Polsce. Przerabialiśmy te problemy i pomagaliśmy ludziom się ich pozbyć. Poza przedstawieniem planu działania, mającego na celu odzyskanie pieniędzy od banku, wyjaśnimy każdy aspekt związany z pozwem przeciw bankowi. Już samo uczestnictwo w naszym webinarze, jeśli jesteś przed podjęciem jakichkolwiek kroków związanych z walka z bankiem, pomoże Ci zwalczyć ten olbrzymi stres, jaki na Tobie ciąży.

Q&A - zapytaj eksperta!

Mówiliśmy o setkach ludzi, którym pomogliśmy. Nie zapominamy jednak o tym, że w gruncie rzeczy za każdym kredytem waloryzowanym we frankach, za każdym stresem i za każdą decyzją o pozwaniu banku, stoi prawdziwa osoba. Każdy problem, mimo, że pozytywne rozwiązanie go jest tak samo prawdopodobne dla wszystkich, jest indywidualny. Dlatego też po merytorycznej części edukacyjnej nasz webinar zmieni się w sesję pytań i odpowiedzi. jest to idealny moment, by uzyskać dodatkowe informacje, na kwestie, których nie poruszyliśmy w czasie webinaru, bądź odpowiedzi, których nie znaleźliście dotychczas w internecie. Sesja pytań i odpowiedzi jest o tyle istotna, że jest to w gruncie rzeczy dalsza część edukacyjna, podczas której nasi eksperci dzielić się będą swoją wiedzą, radami oraz sugestiami z uczestniczącymi w webinarze frankowiczami. Jest to doskonała okazja do zderzenia swoich wątpliwości z osobami, które zajmują się ich rozwiązywaniem na co dzień! Każdy użytkownik będzie mieć możliwość zadawania swoich pytań na czacie w czasie webinaru i postaramy się, by żadne z tych pytań nie pozostało bez odpowiedzi. Dotychczasowe webinary pokazały nam, jak żywo ich uczestnicy interesują się tematem. Dlatego też ta część naszego webinaru wydaje się nam najistotniejsza – to podczas niej rozwiewamy indywidualne wątpliwości frankowiczów, którzy zdecydowali się dowiedzieć więcej. Dla wielu z nich jest to pierwszy krok, zapoznanie się z możliwościami, jakie mają w walce z bankiem. Niektórzy z nich mają już ten pierwszy krok za sobą. Jedno jest pewne, choć to utarte powiedzenie – nie ma głupich pytań. Wierzymy też, co poparte jest dotychczasowymi webinarami, że każda odpowiedź na pytanie wnosi coś nie tylko dla pytającego, lecz i dla innych słuchaczy. Gorąco zachęcamy więc do aktywnego udziału w naszym webinarze – nie jako słuchacze, lecz jako współtwórcy, właśnie poprzez zadawane przez Was pytania!

Zacznij działać!

W jednym z wywiadów opublikowanych na łamach naszego blogu, wybitna psychoterapeutka Marią Rotkiel, wskazała, jak wyjątkowo ważne jest działanie oraz dokładne zrozumienie sytuacji, w której się znajdujesz oraz mechanizmów, które pozwolą Ci się z niej uwolnić.

Pozbycie się kredytu i odzyskanie pieniędzy od banku pozwoli na zrzucenie ciężaru nie tylko z Ciebie, lecz także z Twojej rodziny. Nasz webinar może być pierwszym krokiem w Twojej drodze do wygrania pozwu przeciwko bankowi, a co za tym idzie – do odzyskania pełni wolności.

Prawomocne wyroki sądu, ogromne zainteresowanie, jakim cieszą się nasze informacyjno-edukacyjne materiały oraz setki osób, które nam zaufały, potwierdzają jak wysoce prawdopodobna jest wygrana sądowej batalii z bankiem oraz jakim zainteresowaniem cieszy się Życie Bez Kredytu, będące liderem walki z bankami i ich nielegalnymi umowami kredytowymi. To zainteresowanie cieszy nas wyjątkowo o tyle, iż świadczy to o tym, że skutecznie edukujemy frankowiczów w naszych materiałach video, poprzez grupy na social mediach i filmiki edukacyjne. A grupa naszych odbiorców rośnie, gdyż coraz więcej ludzi zrozumiało, że z potencjalnie beznadziejnej sytuacji, w której się znaleźli, jest wyjście. Dlatego tak gorąco zachęcamy wszystkich frankowiczów do wzięcia udziału w naszym szóstym webinarze. Pamiętajcie, że w tej niesprawiedliwej sytuacji nie jesteście osamotnieni. Chcemy pomóc Wam dochodzić Waszych praw. Ten webinar pomoże Wam zrozumieć dokładniej, w jaki sposób i dlaczego możecie to zrobić.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy