Blog Frankowicza

Wspólne grillowanie, konkursy sportowe, spotkania z ekspertami #ŻBK i wiele innych atrakcji. Piknik rodzinny z okazji 7. urodzin już wkrótce.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Mija już siódmy rok działalności społeczności Życie Bez Kredytu. W tym czasie odnieśliśmy naprawdę spektakularne zwycięstwa, a sytuacja frankowiczów zmieniła się o 180 stopni – teraz to frankowicze są górą, a banki muszą zwrócić im pieniądze. Wszystko dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości każdego z członków społeczności Życie Bez Kredytu. Z tej wspaniałej okazji już wkrótce odbędzie się rodzinny piknik społeczność ŻBK z wieloma ciekawymi konkursami i atrakcyjnymi nagrodami.
Wspólne grillowanie, konkursy sportowe, spotkania z ekspertami #ŻBK i wiele innych atrakcji. Piknik rodzinny z okazji 7. urodzin już wkrótce.
 • Społeczność Życie Bez Kredytu już wkrótce będzie obchodzić swoje 7 urodziny – 7 lat wspólnej walki o sprawiedliwość, która już dzisiaj zaowocowała wspaniałymi sukcesami, czyli setkami prawomocnych unieważnień kredytu we frankach
 • W ŻBK najważniejsi są ludzie, relacje oraz solidarne wsparcie. Dlatego z okazji 7 jubileuszu organizujemy rodzinny piknik dla członków społeczności Życie Bez Kredytu
 • Podczas rodzinnego pikniku społeczności ŻBK odbędzie się mnóstwo fantastycznych atrakcji. Oprócz pysznego jedzenia zaplanowane są konkursy sportowe, na których będzie można wygrać wspaniałe nagrody

 

Z sukcesami walczymy z nieuczciwymi kredami już 7 lat! Jubileusz społeczności Życie Bez Kredytu

Życie Bez Kredytu to największa społeczność frankowiczów w Polsce, a nasi eksperci już od siedmiu lat pomagają osobom poszkodowanym przez banki. Dziś, kiedy orzecznictwo w sprawach abuzywnych kredytów we frankach jest już w zasadzie ugruntowane, sytuacja frankowiczów jest bardzo dobra. Praktycznie każdy kredyt waloryzowany do CHF można skutecznie pozwać, o ile skorzystamy z pomocy profesjonalnej kancelarii prawnej. Jednak nie zawsze tak było. Kiedy zaczynaliśmy wspierać frankowiczów i składać pierwsze pozwy przeciwko bankom, wiele osób twierdziło, że chcemy dokonać czegoś niemożliwego. Jeszcze siedem lat temu dominował pogląd, że z bankiem nie można wygrać. Nasi eksperci jednak dostrzegli, że umowa o kredyt we frankach nie jest zgodna z prawem i zawiera niedozwolone przepisy. Nasza determinacja, wiara w sprawiedliwość i solidarność z osobami bezwzględnie wykorzystanymi przez instytucje finansowe przyczyniły się do zmiany sytuacji prawnej frankowiczów w zasadzie o 180 stopni. Takiego sukcesu praktycznie nikt się nie spodziewał. Ogromna zasługa leży również po stronie tych osób, które jako jedne z pierwszych zdecydowały się wytoczyć proces nieuczciwemu kredytodawcy i tym samym przetrzeć szlaki pozostałym frankowiczom. Siedem lat temu pozew banku wymagał ogromnej odwagi, ponieważ nie było jeszcze żadnych wygranych spraw tego typu w Polsce. Dzisiaj te osoby, które wówczas pozwały z nami bank, po kilkuletniej walce w sądzie, cieszą się życiem bez kredytu. Wielu z nich wciąż aktywnie działa w społeczności ŻBK i wspiera pozostałych frankowiczów w walce o sprawiedliwość.

 Życie Bez Kredytu to przede wszystkim ludzie dający sobie wzajemne wsparcie, które jest tak potrzebne w sytuacji, gdy zostaliśmy oszukani przez bank. Przez wiele lat dominował niezwykle krzywdzący pogląd, że cały problem frankowy to tylko i wyłącznie wina kredytobiorców. Dzisiaj głośno o tym mówimy, że to nie prawda, ponieważ to banki nadużyły swojej znacznie silniejszej pozycji wobec konsumenta. Fakt ten został już wielokrotnie potwierdzony w orzecznictwie sądów wszystkich instancji. Siedmioletnia działalność na rzecz frankowiczów nauczyła nas, że możliwość rozmowy z ludźmi, którzy znaleźli się w takiej samej trudnej sytuacji, jest niezwykle pokrzepiająca. W szczególności, że istnieje bardzo skuteczne wyjście z frankowego impasu, należy tylko wziąć sprawy w swoje ręce. Dlatego nasza działalność ma przede wszystkim charakter społeczności, w której wszyscy jej członkowie mają okazję do wymiany doświadczeń. Każda historia jest inna i każda historia jest ważna.

Ponad 1600 osób zaufało nam i pozwało z nami bank. Łącznie przypieczętowaliśmy ponad 600 prawomocnych wyroków i zabezpieczeń roszczeń. A już wkrótce nadejdzie kolejna lawina prawomocnych unieważnień umów o kredyt we frankach. Dziękujemy Wam wszystkim za te wspaniałe 7 lat i za to, że wybraliście Życie Bez Kredytu.

Rodzinny piknik społeczności Życie Bez Kredytu z okazji 7. urodzin

Siódmy jubileusz naszej działalności będziemy celebrować podczas rodzinnego pikniku społeczności Życie Bez Kredytu. Na naszym pikniku planujemy aktywnie spędzać czas i rozpocząć wakacje w zaprzyjaźnionym gronie. Zorganizowaliśmy wiele ciekawych atrakcji, w tym sportowe gry i zabawy oraz konkursy, na których będzie można wygrać wspaniałe nagrody: vouchery na treningi personalne z profesjonalnym trenerem, vouchery na masaże, vouchery na zabiegi tlenoterapii w komorze hiperbarycznej.

Ponadto, nie zabraknie pysznego jedzenia oraz wspólnego grillowania , na którym każdy będzie mógł przyrządzić swój ulubiony przysmak wg uznania. Podczas pikniku odbędą się również ciekawe spotkania i rozmowy z wyjątkowymi gośćmi, m.in. z autorem książki „Banksterzy” – Adamem Guzem oraz Kamilem Chwiedosikiem – założycielem społeczności ŻBK oraz autorem bestselleru „Droga do życia bez kredytu”.

Planowane atrakcje rodzinnego pikniku społeczności Życie Bez Kredytu:

 • Spotkanie z Prawo – Mocnymi Pomocnymi
 • Wspólne grillowanie z ekspertami społeczności Życia Bez Kredytu
 • Konsultacje z trenerem personalnym i dietetykiem
 • Konsultacje masażystki
 • Spotkanie z autorami książek: „Banksterzy” Adamem Guzem i „Droga do życia bez kredytu” Kamilem Chwiedosikiem
 • Animacje dla dzieci
 • Gry i zabawy sportowe dla całych rodzin z rewelacyjnymi nagrodami
 • Smaczne przekąski i napoje

A także wiele innych rozrywek dla przyjaciół i rodzin.

Zacznijcie wakacje razem z nami! Widzimy się już wkrótce!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy