Blog Frankowicza

-+ TAGI

Vlog #loveżbk Kamil Chwiedosik odcinek 5

Vlog #loveŻBK odc.5 już online!

Obecna sytuacja w Polsce i na świecie jest bardzo dynamiczna Pojawił się projekt ustawy, w której UOKiK zaproponował, aby na wniosek kredytobiorcy bank zawieszał wykonanie umowy o kredyt na okres 12 miesięcy. W okresie zawieszenia nie będzie obowiązku spłaty ani odsetek, ani innych opłat. Okres kredytowania w umowie ulegałyby wówczas przedłużeniu o okres zawieszenia wykonywania umowy. Zespół Życia Bez Kredytu nie zwalnia tempa i prezentuje aktywną postawę. Duża ilość członków społeczności ŻBK, przesyła nam wiele różnych zapytań dotyczących obecnej sytuacji i jak w jej obliczu walczyć z bankiem. W ostatnich dniach wielu frankowiczów zdecydowało się również w końcu podjąć realną walkę na drodze sądowej, zwracając uwagę na przyszłe ryzyka i wzrastający kurs CHF. Dlatego też, najnowszy odcinek naszej vlogowej serii tym razem ukazał się w nieco innej niż zazwyczaj odsłonie. Nasz ekspert do spraw kredytów frankowych i prowadzący Vlog #loveŻBK – Kamil Chwiedosik, postanowił wyjść naprzeciw obawom frankowiczów w obecnym trudnym czasie i ja dla Państwa omówić.

W piątym odcinku vloga, dowiedzą się Państwo co można zrobić we własnym zakresie, by rozpocząć walkę z toksycznym kredytem. Obecnie wiele osób czy instytucji – w tym także banki – mogą próbować korzystać na dynamice panującej sytuacji i wprowadzać w błąd. Nasz ekspert zwraca również uwagę na jakie potencjalne zagrożenia zwracać uwagę w tym chaotycznym okresie.

Zapraszamy do kontaktu, aby pozwać bank oraz zadać pytania, na które odpowiemy w kolejnym vlogu #loveżbk

Akcja #1000godzin – czyli darmowe porady prawne ŻBK

W piątym odcinku znajdą Państwo również zapowiedź akcji #1000godzin. Jest to inicjatywa darmowych porad prawnych Życia Bez Kredytu. Akcja powstaje ze względu na problemy, które dotknęły już wielu osób w ostatnim czasie w związku z panującą epidemią. Wielu z członków naszej społeczności oprócz kredytów frankowych, posiada np. swoją działalność gospodarczą, straciło pracę, czy napotkało inne problemy przez sytuację panującą w kraju. Rozumiemy że to może powodować dużą dawkę dodatkowego stresu i dezorientację w dalszych działaniach. Dlatego chcemy wprowadzić formę darmowych porad prawnych. Szczegóły akcji #1000godzin przedstawimy Państwu już wkrótce.

#loveżbk – Pokochaj z nami życie bez kredytu !

Zachęcamy do aktywnego działania w walce o swoje prawa i swoją przyszłość. Szczególnie teraz w niespokojnym okresie jaki panuje w Polsce. Musimy dobrze wykorzystać nasz wolny czas i zapobiegać przyszłym ryzykom. Na dzień dzisiejszy w niektórych bankach, trzeba czekać nawet kilka tygodni na wydanie zaświadczenia dotyczącego historii spłat. Pragniemy Państwu w tym pomóc i zachęcić do walki z toksycznym kredytem, dlatego też przygotowaliśmy gotowe do wypełnienia dokumenty. W jednym z naszych artykułów, opublikowaliśmy zbiór wniosków oraz dane kontaktowe dla każdego banku. Można zrobić to bez wychodzenia z domu !

zawieszenie rat kredytu

O Życie Bez Kredytu

Skupiamy społeczność frankowiczów, którzy chcą uwolnić się od kredytu. Profesjonalnie obsługujemy sprawy osób posiadających kredyt we frankach szwajcarskich. Spotykamy się z wieloma sprawami frankowiczów. Doradzamy najlepsze rozwiązania. Doprowadzamy do pokonania banku przed sądem. Społeczność wokół Życia Bez Kredytu to ludzie, którzy wymieniają się doświadczeniami w działaniach podjętych na rzecz umorzenia swojego kredytu we frankach, społeczność, która dostaje od nas wsparcie, najnowsze informacje, prognozy, raporty i oferty współpracy w zakresie walki z bankiem.

Naszym celem jest budowanie społeczności frankowiczów, którzy chcą żyć bez kredytu. Wspieramy naszych członków niezbędną wiedzą, potrzebną do zaskarżenia obiektywnie nieuczciwych umów kredytowych waloryzowanych do walut obcych.

Łącznie nasze grupy na Facebooku liczą ponad 17 000 członków. Dołącz do dużej społeczności frankowiczów i wiedz, co można zrobić.

Jeśli potrzebujesz porady w sprawie konkretnej umowy – już teraz zachęcamy do kontaktu.

Polecamy

Życie Bez Kredytu - webinarium

Webinarium Życia Bez Kredytu – podsumowanie

Niezmiernie nam miło, że tak licznie zechcieli Państwo uczestniczyć w naszym czwartkowym webinarium, że byli Państwo tak aktywni. Cieszyliśmy się z każdego pytania. Państwa reakcje

Czytaj więcej
jak zaskarżyć kredyt

Jak zaskarżyć kredyt we frankach

Zaskarżenie banku o kredyt we frankach to najskuteczniejsze rozwiązanie dla każdego frankowicza, który pragnie odzyskać nie tylko swoje pieniądze, ale przede wszystkim pozbyć się nieuczciwej

Czytaj więcej
pozew o kredyt frankowy

Ile kosztuje pozew o kredyt frankowy

Złożenie pozwu o kredyt frankowy do sądu i skuteczna walka z bankiem nawet przed wyrokiem TSUE były najlepszymi rozwiązaniami dla frankowicza. Niektórzy frankowicze nadal trwają

Czytaj więcej
Close Menu