Blog Frankowicza

Vlog #loveżbk Kamil Chwiedosik odcinek 5

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Vlog #loveżbk Kamil Chwiedosik odcinek 5

Vlog #loveŻBK odc.5 już online!

Obecna sytuacja w Polsce i na świecie jest bardzo dynamiczna Pojawił się projekt ustawy, w której UOKiK zaproponował, aby na wniosek kredytobiorcy bank zawieszał wykonanie umowy o kredyt na okres 12 miesięcy. W okresie zawieszenia nie będzie obowiązku spłaty ani odsetek, ani innych opłat. Okres kredytowania w umowie ulegałyby wówczas przedłużeniu o okres zawieszenia wykonywania umowy. Zespół Życia Bez Kredytu nie zwalnia tempa i prezentuje aktywną postawę. Duża ilość członków społeczności ŻBK, przesyła nam wiele różnych zapytań dotyczących obecnej sytuacji i jak w jej obliczu walczyć z bankiem. W ostatnich dniach wielu frankowiczów zdecydowało się również w końcu podjąć realną walkę na drodze sądowej, zwracając uwagę na przyszłe ryzyka i wzrastający kurs CHF. Dlatego też, najnowszy odcinek naszej vlogowej serii tym razem ukazał się w nieco innej niż zazwyczaj odsłonie. Nasz ekspert do spraw kredytów frankowych i prowadzący Vlog #loveŻBK – Kamil Chwiedosik, postanowił wyjść naprzeciw obawom frankowiczów w obecnym trudnym czasie i ja dla Państwa omówić.

W piątym odcinku vloga, dowiedzą się Państwo co można zrobić we własnym zakresie, by rozpocząć walkę z toksycznym kredytem. Obecnie wiele osób czy instytucji – w tym także banki – mogą próbować korzystać na dynamice panującej sytuacji i wprowadzać w błąd. Nasz ekspert zwraca również uwagę na jakie potencjalne zagrożenia zwracać uwagę w tym chaotycznym okresie.

Zapraszamy do kontaktu, aby pozwać bank oraz zadać pytania, na które odpowiemy w kolejnym vlogu #loveżbk

Akcja #1000godzin – czyli darmowe porady prawne ŻBK

W piątym odcinku znajdą Państwo również zapowiedź akcji #1000godzin. Jest to inicjatywa darmowych porad prawnych Życia Bez Kredytu. Akcja powstaje ze względu na problemy, które dotknęły już wielu osób w ostatnim czasie w związku z panującą epidemią. Wielu z członków naszej społeczności oprócz kredytów frankowych, posiada np. swoją działalność gospodarczą, straciło pracę, czy napotkało inne problemy przez sytuację panującą w kraju. Rozumiemy że to może powodować dużą dawkę dodatkowego stresu i dezorientację w dalszych działaniach. Dlatego chcemy wprowadzić formę darmowych porad prawnych. Szczegóły akcji #1000godzin przedstawimy Państwu już wkrótce.

#loveżbk – Pokochaj z nami życie bez kredytu !

Zachęcamy do aktywnego działania w walce o swoje prawa i swoją przyszłość. Szczególnie teraz w niespokojnym okresie jaki panuje w Polsce. Musimy dobrze wykorzystać nasz wolny czas i zapobiegać przyszłym ryzykom. Na dzień dzisiejszy w niektórych bankach, trzeba czekać nawet kilka tygodni na wydanie zaświadczenia dotyczącego historii spłat. Pragniemy Państwu w tym pomóc i zachęcić do walki z toksycznym kredytem, dlatego też przygotowaliśmy gotowe do wypełnienia dokumenty. W jednym z naszych artykułów, opublikowaliśmy zbiór wniosków oraz dane kontaktowe dla każdego banku. Można zrobić to bez wychodzenia z domu !

zawieszenie rat kredytu
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy