Blog Frankowicza

Vlog #loveżbk Kamil Chwiedosik odcinek 4

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Vlog #loveżbk Kamil Chwiedosik odcinek 4

Najnowszy Vlog #loveŻBK odc.4 !

W tym niespokojnym czasie wiele firm zajmujących się usługami całkowicie wstrzymuje swoją działalność na czas nieokreślony. My nie zwalniamy tempa i konsekwentnie każdego dnia robimy wszystko co w naszej mocy, by świadczone przez nas usługi były najwyższej jakości. Dlatego też mamy przyjemność zaprosić Państwa na na czwarty już odcinek z serii Vlog #loveŻBK, który standardowo już poprowadzi Kamil Chwiedosik, główny ekspert ŻBK do spraw frankowych.

Tym razem, w związku z napływającymi od Państwa pytaniami, prowadzący odpowie na zagadnienia dotyczące między innymi czasu. Jaki jest czas złożenia pozwu? Jaki jest niezbędny nas na przeprowadzenie skutecznego postepowania sądowego ?  Wielu frankowiczów kieruje do nas bardzo często pytanie ” Jakie są moje szanse na wygraną?”. To zagadnienie również zostało wyczerpująco opisane w najnowszym odcinku.

Zapraszamy do kontaktu, aby pozwać bank oraz zadać pytania, na które odpowiemy w kolejnym vlogu #loveżbk

Jeżeli nasz najnowszy vlog postawi przed Państwem nowe pytania, lub potrzebują Państwo dodatkowego wyjaśnienia, zapraszamy do oglądania naszego webinaru, który odbędzie się już jutro (17.03.2020 r.) o godzinie 17.30 ! Będzie to już piąta edycja naszych comiesięcznych spotkań na żywo i jak zawsze przewidujemy czas na Państwa pytania.

Pokochaj z nami życie bez kredytu #loveżbk !

Wykorzystaj dobrze wolny czas. Obecnie trzeba czekać nawet kilka tygodni na wydanie zaświadczenia dotyczącego historii spłat. Pragniemy Państwu w tym pomóc i zachęcić do walki z toksycznym kredytem, dlatego też przygotowaliśmy gotowe do wypełnienia dokumenty. W naszym poprzednim artykule opublikowaliśmy zbiór wniosków oraz dane kontaktowe dla każdego banku. Można zrobić to bez wychodzenia z domu !

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy