Blog Frankowicza

-+ TAGI

Vlog #loveżbk Kamil Chwiedosik odcinek 4

Najnowszy Vlog #loveŻBK odc.4 !

W tym niespokojnym czasie wiele firm zajmujących się usługami całkowicie wstrzymuje swoją działalność na czas nieokreślony. My nie zwalniamy tempa i konsekwentnie każdego dnia robimy wszystko co w naszej mocy, by świadczone przez nas usługi były najwyższej jakości. Dlatego też mamy przyjemność zaprosić Państwa na na czwarty już odcinek z serii Vlog #loveŻBK, który standardowo już poprowadzi Kamil Chwiedosik, główny ekspert ŻBK do spraw frankowych.

Tym razem, w związku z napływającymi od Państwa pytaniami, prowadzący odpowie na zagadnienia dotyczące między innymi czasu. Jaki jest czas złożenia pozwu? Jaki jest niezbędny nas na przeprowadzenie skutecznego postepowania sądowego ?  Wielu frankowiczów kieruje do nas bardzo często pytanie ” Jakie są moje szanse na wygraną?”. To zagadnienie również zostało wyczerpująco opisane w najnowszym odcinku.

Zapraszamy do kontaktu, aby pozwać bank oraz zadać pytania, na które odpowiemy w kolejnym vlogu #loveżbk

Jeżeli nasz najnowszy vlog postawi przed Państwem nowe pytania, lub potrzebują Państwo dodatkowego wyjaśnienia, zapraszamy do oglądania naszego webinaru, który odbędzie się już jutro (17.03.2020 r.) o godzinie 17.30 ! Będzie to już piąta edycja naszych comiesięcznych spotkań na żywo i jak zawsze przewidujemy czas na Państwa pytania.

Pokochaj z nami życie bez kredytu #loveżbk !

Wykorzystaj dobrze wolny czas. Obecnie trzeba czekać nawet kilka tygodni na wydanie zaświadczenia dotyczącego historii spłat. Pragniemy Państwu w tym pomóc i zachęcić do walki z toksycznym kredytem, dlatego też przygotowaliśmy gotowe do wypełnienia dokumenty. W naszym poprzednim artykule opublikowaliśmy zbiór wniosków oraz dane kontaktowe dla każdego banku. Można zrobić to bez wychodzenia z domu !

O Życie Bez Kredytu

Skupiamy społeczność frankowiczów, którzy chcą uwolnić się od kredytu. Profesjonalnie obsługujemy sprawy osób posiadających kredyt we frankach szwajcarskich. Spotykamy się z wieloma sprawami frankowiczów. Doradzamy najlepsze rozwiązania. Doprowadzamy do pokonania banku przed sądem. Społeczność wokół Życia Bez Kredytu to ludzie, którzy wymieniają się doświadczeniami w działaniach podjętych na rzecz umorzenia swojego kredytu we frankach, społeczność, która dostaje od nas wsparcie, najnowsze informacje, prognozy, raporty i oferty współpracy w zakresie walki z bankiem.

Naszym celem jest budowanie społeczności frankowiczów, którzy chcą żyć bez kredytu. Wspieramy naszych członków niezbędną wiedzą, potrzebną do zaskarżenia obiektywnie nieuczciwych umów kredytowych waloryzowanych do walut obcych.

Łącznie nasze grupy na Facebooku liczą ponad 17 000 członków. Dołącz do dużej społeczności frankowiczów i wiedz, co można zrobić.

Jeśli potrzebujesz porady w sprawie konkretnej umowy – już teraz zachęcamy do kontaktu.

Polecamy

Życie Bez Kredytu - webinarium

Webinarium Życia Bez Kredytu – podsumowanie

Niezmiernie nam miło, że tak licznie zechcieli Państwo uczestniczyć w naszym czwartkowym webinarium, że byli Państwo tak aktywni. Cieszyliśmy się z każdego pytania. Państwa reakcje

Czytaj więcej
jak zaskarżyć kredyt

Jak zaskarżyć kredyt we frankach

Zaskarżenie banku o kredyt we frankach to najskuteczniejsze rozwiązanie dla każdego frankowicza, który pragnie odzyskać nie tylko swoje pieniądze, ale przede wszystkim pozbyć się nieuczciwej

Czytaj więcej
pozew o kredyt frankowy

Ile kosztuje pozew o kredyt frankowy

Złożenie pozwu o kredyt frankowy do sądu i skuteczna walka z bankiem nawet przed wyrokiem TSUE były najlepszymi rozwiązaniami dla frankowicza. Niektórzy frankowicze nadal trwają

Czytaj więcej
Close Menu