Blog Frankowicza

Vlog #loveżbk Kamil Chwiedosik odcinek 1

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Vlog #loveżbk Kamil Chwiedosik odcinek 1

Nowa seria #loveżbk - Kamil Chwiedosik zaprasza!

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najnowszą serią Vlog #loveżbk, którą prowadzi nasz ekspert Kamil Chwiedosik. 

Witam serdecznie w pierwszym odcinku videologa pokochaj życie bez kredytu. Z uwagi na duże zainteresowanie akcją jak i dziejącymi się na bieżąco sprawami z życia frankowiczów, stwierdziliśmy, że nagranie takiego videologa będzie dla Państwa korzystne z racji możliwości pozyskania wielu informacji. 

W nowej serii będziecie mieli Państwo możliwość usłyszeć odpowiedzi na zadane pytania, zapoznać się z najnowszym orzecznictwem oraz najbardziej aktualnymi sprawami ze świata frankowiczów.

W pierwszym odcinku Pan Kamil miał okazję opowiedzieć o akcji pokochaj Życie Bez Kredytu #loveżbk, najczęściej zadawane pytania, zawiązywanie rezerw przez banki na portfel kredytów frankowych, dlaczego warto pozwać bank i jakie jest ryzyko oraz wiele innych kwestii.

Zapraszamy do kontaktu, aby pozwać bank oraz zadać pytania, na które odpowiemy w kolejnym vlogu #loveżbk

Czym jest najnowsza akcja pokochaj Życie Bez Kredytu #loveżbk? 

Nasze działania mają na celu pomóc Państwu uwolnić się od toksycznego kredytu. Dzięki naszemu doświadczeniu mogą Państwo cieszyć się życiem bez zobowiązania kredytowego oraz uniezależnić się od rosnącego kursu franka. Historie naszych Klientów pokazują jasno, że wygrana sprawa sądowa daje wiele radości i pozwala spełnić marzenia. Przeprowadzka do domu za miastem? Opłacenie studiów dorastającego dziecka? Wymiana samochodu na nowy? Weekend na Mazurach, czy zagraniczne wakacje? 

Mniej więcej jedna rata kredytu miesięcznie zabiera Państwu możliwość zrealizowania marzeń. Mając 2-3 tysiące złotych dodatkowo każdego miesiąca można pozwolić sobie na czerpanie z życia garściami, bez wyrzeczeń. Czy nie o to właśnie chodzi?

Obecnie większości kredytobiorców zostało średnio 12 lat spłacania kredytu, to oznacza że dopiero za 12 lat będą mogli  Państwo pozwolić sobie na wyżej wymienione czynności. Z naszą pomocą po 2-3 latach mogą Państwo uwolnić się od kredytu i zacząć realizować pasje. Wiele rzeczy można kupić, jednak czas jest nieugięty, zwłaszcza czas spędzony z rodziną. Żadna kwota nie zwróci nam chwil spędzonych razem, nasze działania mają na celu przywrócić ten czas i zapewnić Państwu spokojną, bezstresową przyszłość.

Warto zacząć walkę z nieuczciwym kredytem już dziś, wiemy że to będzie dobra decyzja!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy