Blog Frankowicza

-+ TAGI

Vlog #loveżbk Kamil Chwiedosik odcinek 1

Nowa seria #loveżbk - Kamil Chwiedosik zaprasza!

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najnowszą serią Vlog #loveżbk, którą prowadzi nasz ekspert Kamil Chwiedosik. 

Witam serdecznie w pierwszym odcinku videologa pokochaj życie bez kredytu. Z uwagi na duże zainteresowanie akcją jak i dziejącymi się na bieżąco sprawami z życia frankowiczów, stwierdziliśmy, że nagranie takiego videologa będzie dla Państwa korzystne z racji możliwości pozyskania wielu informacji. 

W nowej serii będziecie mieli Państwo możliwość usłyszeć odpowiedzi na zadane pytania, zapoznać się z najnowszym orzecznictwem oraz najbardziej aktualnymi sprawami ze świata frankowiczów.

W pierwszym odcinku Pan Kamil miał okazję opowiedzieć o akcji pokochaj Życie Bez Kredytu #loveżbk, najczęściej zadawane pytania, zawiązywanie rezerw przez banki na portfel kredytów frankowych, dlaczego warto pozwać bank i jakie jest ryzyko oraz wiele innych kwestii.

Zapraszamy do kontaktu, aby pozwać bank oraz zadać pytania, na które odpowiemy w kolejnym vlogu #loveżbk

Czym jest najnowsza akcja pokochaj Życie Bez Kredytu #loveżbk? 

Nasze działania mają na celu pomóc Państwu uwolnić się od toksycznego kredytu. Dzięki naszemu doświadczeniu mogą Państwo cieszyć się życiem bez zobowiązania kredytowego oraz uniezależnić się od rosnącego kursu franka. Historie naszych Klientów pokazują jasno, że wygrana sprawa sądowa daje wiele radości i pozwala spełnić marzenia. Przeprowadzka do domu za miastem? Opłacenie studiów dorastającego dziecka? Wymiana samochodu na nowy? Weekend na Mazurach, czy zagraniczne wakacje? 

Mniej więcej jedna rata kredytu miesięcznie zabiera Państwu możliwość zrealizowania marzeń. Mając 2-3 tysiące złotych dodatkowo każdego miesiąca można pozwolić sobie na czerpanie z życia garściami, bez wyrzeczeń. Czy nie o to właśnie chodzi?

Obecnie większości kredytobiorców zostało średnio 12 lat spłacania kredytu, to oznacza że dopiero za 12 lat będą mogli  Państwo pozwolić sobie na wyżej wymienione czynności. Z naszą pomocą po 2-3 latach mogą Państwo uwolnić się od kredytu i zacząć realizować pasje. Wiele rzeczy można kupić, jednak czas jest nieugięty, zwłaszcza czas spędzony z rodziną. Żadna kwota nie zwróci nam chwil spędzonych razem, nasze działania mają na celu przywrócić ten czas i zapewnić Państwu spokojną, bezstresową przyszłość.

Warto zacząć walkę z nieuczciwym kredytem już dziś, wiemy że to będzie dobra decyzja!

O Życie Bez Kredytu

Skupiamy społeczność frankowiczów, którzy chcą uwolnić się od kredytu. Profesjonalnie obsługujemy sprawy osób posiadających kredyt we frankach szwajcarskich. Spotykamy się z wieloma sprawami frankowiczów. Doradzamy najlepsze rozwiązania. Doprowadzamy do pokonania banku przed sądem. Społeczność wokół Życia Bez Kredytu to ludzie, którzy wymieniają się doświadczeniami w działaniach podjętych na rzecz umorzenia swojego kredytu we frankach, społeczność, która dostaje od nas wsparcie, najnowsze informacje, prognozy, raporty i oferty współpracy w zakresie walki z bankiem.

Naszym celem jest budowanie społeczności frankowiczów, którzy chcą żyć bez kredytu. Wspieramy naszych członków niezbędną wiedzą, potrzebną do zaskarżenia obiektywnie nieuczciwych umów kredytowych waloryzowanych do walut obcych.

Łącznie nasze grupy na Facebooku liczą ponad 20 000 członków. Dołącz do dużej społeczności frankowiczów i wiedz, co można zrobić.

Jeśli potrzebujesz porady w sprawie konkretnej umowy – już teraz zachęcamy do kontaktu.

Kontakt:
📩info@zyciebezkredytu.pl
🎯575 337 667 lub 575 339 602

Polecamy

Życie Bez Kredytu - webinarium

Webinarium Życia Bez Kredytu – podsumowanie

Niezmiernie nam miło, że tak licznie zechcieli Państwo uczestniczyć w naszym czwartkowym webinarium, że byli Państwo tak aktywni. Cieszyliśmy się z każdego pytania. Państwa reakcje

Czytaj więcej
jak zaskarżyć kredyt

Jak zaskarżyć kredyt we frankach

Zaskarżenie banku o kredyt we frankach to najskuteczniejsze rozwiązanie dla każdego frankowicza, który pragnie odzyskać nie tylko swoje pieniądze, ale przede wszystkim pozbyć się nieuczciwej

Czytaj więcej
pozew o kredyt frankowy

Ile kosztuje pozew o kredyt frankowy

Złożenie pozwu o kredyt frankowy do sądu i skuteczna walka z bankiem nawet przed wyrokiem TSUE były najlepszymi rozwiązaniami dla frankowicza. Niektórzy frankowicze nadal trwają

Czytaj więcej
Close Menu