Blog Frankowicza

Sąd Apelacyjny i kolejne prawomocne unieważnienie umowy CHF dla członka społeczności Życie Bez Kredytu. Wciąż utrzymujemy passę 100% wygranych w apelacji.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Sąd Apelacyjny i kolejne prawomocne unieważnienie umowy CHF dla członka społeczności Życie Bez Kredytu. Wciąż utrzymujemy passę 100% wygranych w apelacji.

Prawomocne wyroki kredytobiorców, którym został zaproponowany toksyczny kredyt frankowy są uwolnieniem się spod jarzma banku.  Pod przykrywką instytucji zaufania publicznego banki wprowadziły do obrotu setki tysięcy nieuczciwych umów. Naszą misją jest unieważnienie tych umów w sądach, co obecnie ma miejsce i 100% naszych prawomocnych wyroków kończy się właśnie unieważnieniem zgodnie z zasadą dwóch kondykcji. Doświadczenie oraz wytężona praca ekspertów szerokiego zespołu prawa finansowego i ekonomii ewidentnie mają wpływ na pozytywną statystykę. Członkowie naszej społeczności Życia Bez Kredytu w całej historii jeszcze nigdy nie przegrali prawomocnie.

Nie inaczej było tym razem, kolejny frankowicz może cieszyć się Życiem Bez Kredytu!

25 września 2020 roku na rozprawie w Sądzie Apelacyjnym w Warszawie zapadło pomyślne orzeczenie – prawomocna wygrana z byłym Polbankiem, obecnie Raiffeisen Bank International AG. To kolejny wyrok, dzięki któremu odmieniło się życie byłych już frankowiczów. Praca całego zespołu ekspertów prawa finansowego i ekonomii oraz indywidualnie dopasowana taktyka procesowa sprawiły, że zapadł wyrok unieważniający umowę kredytu waloryzowanego do CHF.

Unieważnienie zgodnie z zasadą dwóch kondykcji:

  • zasądzenie ponad 400 000 zł z odsetkami
  • zwrot kosztów zastępstwa procesowego 20 900 zł
  • saldo kredytu spadło z 1 000 000 zł do 0 zł

Dodatkowo sąd odrzucił zarzut zatrzymania oraz uznał roszczenie banku za przedawnione. 

To także ogromna ulga i znaczna poprawa jakości życia, które oczywiście są bezcenne!


100 % wygranych spraw we wrześniu, 95% w całym roku 2020. Sprawdź jakie sukcesy osiągnęli członkowie naszej społeczności: https://zyciebezkredytu.pl/wrzesien-to-kolejny-miesiac-sukcesow-czlonkow-spolecznosci-zycie-bez-kredytu/


Prawomocna wygrana z dawnym Polbankiem syg. akt VI ACa 332/19 – Sąd Apelacyjny w Warszawie

Sąd uznał argumenty przemawiające za unieważnieniem umowy i docenił staranność jaką cały zespół ekspertów włożył w prowadzenie postępowania sądowego. Dzięki temu członek naszej społeczności może cieszyć się niesamowitymi korzyściami, a w szczególności może już wieść życie bez kredytu oraz bez hipoteki banku wpisanej do księgi wieczystej nieruchomości.

Obecnie orzecznictwo wręcz miażdży sektor bankowy. Wpływ mają na to sukcesy frankowiczów ze społeczności ŻBK na salach sądowych. Kolejne banki otrzymują kary od UOKiK, ilość spraw frankowych w sądach jest coraz większa. Teraz jest odpowiedni moment, aby pozwać bank i zacząć Żyć Bez Kredytu. Walka z bankiem nie należy do łatwych, dlatego tak ważne jest, aby rozpocząć ją ze specjalistami, którzy mogą pochwalić się sukcesami oraz mają wiedzę i zaplecze, które pozwala na maksymalizację korzyści jakie może osiągnąć frankowicz. Przygotowując się do każdego pozwu oprócz doświadczonych prawników, działamy w oparciu o ekspertyzy wykonane przez ekonomistów oraz specjalistów od matematyki statystycznej, dzięki holistycznemu podejściu nasza strategia jest przyjmowana przez sądy i po prostu skuteczna.

Chcesz pozwać bank i zacząć Żyć Bez Kredytu? Takie życie rozpoczął dzisiaj jeden z członków naszej społeczności. Zgłoś się do nas, poprowadzimy Twoją sprawę tak, aby w przyszłości Życie Bez Kredytu było możliwe również dla Ciebie! oraz

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy