Blog Frankowicza

Premiera audiobooka najnowszej książki Kamila Chwiedosika. Kup w Empiku lub wysłuchaj bezpłatnie w aplikacji PMP!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
“Trudno zmieniać świat w pojedynkę, ale na pewno warto się jednoczyć i nie przestawać walczyć o sprawiedliwość” – to motto ostatniej publikacji najlepszego w Polsce eksperta ds. frankowych Kamila Chwiedosika. Książka dostępna jest już w wygodnej wersji audiobooka, dzięki czemu możesz jej wysłuchać w każdej dogodnej dla Ciebie chwili. Audiobooka kupisz w sklepach internetowych Empik lub bezpłatnie wysłuchasz w aplikacji Prawo-Mocni Pomocni!
Premiera audiobooka najnowszej książki Kamila Chwiedosika. Kup w Empiku lub wysłuchaj bezpłatnie w aplikacji PMP!
  • Przełomowa książka autorstwa założyciela społeczności Życie Bez Kredytu pt. „Nasza walka o sprawiedliwość. Uwolnieni od banków” dostępna jest już w wersji audiobooka i można ją kupić w Empiku
  • Najnowsza książka Kamila Chwiedosika ujawnia prawdziwe oblicze toksycznych instrumentów finansowych, jakimi okazały się kredyty waloryzowane do franka szwajcarskiego. Opisuje prawdziwe historie frankowiczów i zawiera raport z badań dotyczących wpływu kredytu frankowego na codzienne życie Polaków. Wyniki raportu są szokujące!
  • Frankowicze mogą wysłuchać obu książek Kamila Chwiedosika: „Nasza walka o sprawiedliwość. Uwolnieni od banków” oraz „Droga do życia bez kredytu. Historie prawdziwe” bezpłatnie poprzez specjalną aplikację Prawo-Mocni Pomocni

 

Premiera audiobooka „Nasza walka o sprawiedliwość. Uwolnieni od banków”

Ostatnia książka Kamila Chwiedosika, która swoją premierę miała w styczniu tego roku, dostępna jest już w wersji audio. Teraz lektury, dzięki której poznasz swoje prawa i zmotywujesz się do walki o poprawę własnej sytuacji finansowej, możesz posłuchać w dowolnej chwili, np. jadąc samochodem do pracy. Audiobooka można kupić online na stronie Empiku: Audiobook – Nasza walka o sprawiedliwość. Uwolnieni od banków. Mamy nadzieję, że wersja audio najnowszej książki Kamila Chwiedosika przyczyni się do jeszcze większej popularyzacji prawdy na temat toksycznych kredytów frankowych, a niezdecydowani frankowicze przekonają się, że mają ogromne szanse wyrwać się spod frankowego jarzma.

Frankowicze mogą też bezpłatnie wysłuchać książki „Nasza walka o sprawiedliwość . Uwolnieni od banków” poprzez dedykowaną dla kredytobiorców frankowych aplikację Prawo-Mocni Pomocni (PMP)! Wszyscy frankowicze w aplikacji PMP znajdą również w całości audiobooka pierwszej książki założyciela społeczności ŻBK pt. „Droga do życia bez kredytu. Historie prawdziwe”. Druga książka dostępna jest w całości tylko dla użytkowników premium, a dla wszystkich użytkowników aplikacji udostępnione są jej trzy rozdziały. 

Najnowsza książka Kamila Chwiedosika odsłania całą prawdę o toksyczności kredytów frankowych

Ostatnie dzieło Kamila Chwiedosika to niezwykle ciekawa lektura bezpardonowo ujawniająca całą prawdę o toksycznym instrumencie finansowym, jakim okazały się kredyty hipoteczne waloryzowane do franka szwajcarskiego. To pierwsza w Polsce pozycja opisująca skutki frankowej pętli na szyjach setek tysięcy polskich rodzin. Dla frankowiczów, którzy jeszcze nie pozwali banku, z całą pewnością będzie inspiracją do działania i impulsem do zmiany swojego życia. Książka jednak może okazać się niezwykle interesująca nie tylko dla osób uwikłanych w nieuczciwy produkt bankowy. Osobom nieposiadającym abuzywnej umowy z bankiem pomoże zrozumieć, na czym rzeczywiście polega „problem z frankiem” i z jakim brzemieniem musieli (a w przeważającej części muszą nadal) zmagać się frankowicze. Choć „Nasza walka o sprawiedliwość. Uwolnieni od banków” zawiera wręcz szokujące dane i informacje, to jednocześnie jest niezwykle pokrzepiająca, ponieważ po latach walki o sprawiedliwość wyjście z frankowego impasu okazało się możliwe.

Wydanie kolejnej książki Kamila Chwiedosika to tak naprawdę ogromny sukces całej społeczności Życie Bez Kredytu. Gdyby nie tysiące osób, które podjęło niesamowicie odważną decyzję i zaufało naszym ekspertom, to droga do wolności finansowej nie zostałaby utorowana. „Nasza walka o sprawiedliwość. Uwolnieni od banków” to zwieńczenie dotychczasowych sukcesów największej społeczności frankowiczów w Polsce. Chcielibyśmy podkreślić, że frankowicze, którzy poszli do sądów i walczą o swoje prawa konsumenckie, w rzeczywistości działają w imieniu i dla dobra całego społeczeństwa obywatelskiego w Polsce. Nasi bohaterowie udowadniają, że banki nie są bezkarne, a konsumenci skutecznie mogą dochodzić swoich praw.
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy