Blog Frankowicza

Pozbyli się PRAWOMOCNIE kredytu frankowego: Paweł Deląg, Doda, Przemek Sadowski i wielu innych celebrytów [materiał wideo]

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Kredyty we frankach to problem społeczny, który dotknął setki tysięcy ludzi. Wśród nich były także osoby powszechnie znane, np. muzycy, aktorzy oraz celebryci. Wielu z nich dzisiaj publicznie dzieli się swoim doświadczeniem, jak udało im się wygrać z bankiem i unieważnić kredyt.
Pozbyli się PRAWOMOCNIE kredytu frankowego: Paweł Deląg, Doda, Przemek Sadowski i wielu innych celebrytów [materiał wideo]
  • Frankowicze nie muszą się wstydzić tego, że zostali oszukani przez bank i zaciągnęli niekorzystny kredyt frankowy. Kredyt we frankach brali również prawnicy, sędziowie czy znani aktorzy i muzycy
  • Coraz więcej celebrytów publicznie mówi o swojej walce z bankiem i uwolnieniu się od toksycznej umowy we franku. Kredyt waloryzowany do CHF unieważnili już m.in.: Paweł Deląg, Doda oraz Przemek Sadowski
  • Życie Bez Kredytu to nie tylko 100% skuteczność w sądach. Aktywnie działamy na rzecz frankowiczów, publikując liczne materiały edukacyjne i tworząc dla nich przydatne narzędzia, w tym specjalną aplikację dla frankowiczów Prawo-Mocni Pomocni

 

Celebryci walczą z nieuczciwymi kredytami we frankach. Rozmowy ze znanymi aktorami w ŻBK

Wielu frankowiczów odczuwa – zupełnie niesłusznie – wstyd w związku z zaciągnięciem kredytu we frankach. Kredytobiorcy obwiniają sami siebie, że wykazali się naiwnością i dali się oszukać przez przedstawicieli banków. Takie samooskarżenia są całkowicie bezpodstawne. Należy mieć świadomość, że kredyty we franku brali również profesorowie wyższych uczelni, prawnicy czy sędziowie. Tak naprawdę, nie będąc ekspertem z dziedziny bankowości czy finansów, nie można było przewidzieć, jak toksyczna okaże się umowa o kredyt waloryzowany do CHF. Coraz częściej o swoich problemach z frankiem publicznie mówią celebryci, którym udało się wygrać proces z nieuczciwym kredytodawcą, tym samym motywując frankowiczów do walki o swoje prawa.

Niedawno Paweł Deląg z sukcesem zakończył proces z bankiem w sprawie kredytu we frankach. Aktor przyznaje, że niezwykle się cieszy z tego powodu:

„Dzisiaj pierwszy dzień od kilkunastu lat, kiedy budzę się bez kredytu „frankowego”. To naprawdę wielka ulga. Zwłaszcza, gdy kurs franka szybuje w nieskończoność. Fajnie być w Unii Europejskiej. Fajnie mieć sądy stosujące jej prawo. Fajnie wygrać swój proces frankowy. Fajnie uczestniczyć w jedynej rozprawie online z jakiegoś lotniska 😉 Fajnie nie mieć hipoteki. (…) Czasami, żeby wygrać z silniejszym, w tym przypadku był to Bank Pekao S A (który robił, co mógł, aby hamować sprawę) potrzebujemy dobrego prawa i dobrego sądu” – mówi Paweł Deląg.

Aktor również zachęca pozostałych frankowiczów do działania i pozwania banków:

„Takich szczęśliwców jak ja jest coraz więcej. Im więcej, tym lepiej. Im więcej korzystających ze swoich praw, tym większa pewność, że nasze dzieci będą miały lepsze warunki do życia i mniej takich “przygód” jak ja i miliony innych konsumentów z kredytem “frankowym” lub innym toksycznym produktem. Wahacie się? Pamiętajcie, że korzystanie ze swoich praw jest coraz łatwiejsze” – kontynuuje Paweł Deląg.

W tym roku prawomocny wyrok w sprawie umowy frankowej uzyskała także Doda.

„Wygrałam dziś sprawę z bankiem Millenium! Po sześciu latach walki o unieważnienie umowy kredytu frankowego i rozliczenie się na uczciwych warunkach. Pamiętam, co czułam rok temu, kiedy padł wyrok nieprawomocny, który dał mi ogromną nadzieję i wielu frankowiczom, na który czekałam tyle lat” — pisała Doda na Instagramie w dniu wygranej.

O swojej walce z bankiem też zdecydował się oficjalnie opowiedzieć aktor Przemysław Sadowski. Dzisiaj dzięki naszej pomocy jego umowa o kredyt frankowy jest prawomocnie nieważna. Tak dzielił się swoją radością z wygranej we wrocławskim teatrze Capitol: Przemysław Sadowski nie jest już frankowiczem. Wygrał prawomocnie!

Obejrzyj materiał wideo poniżej:

Odcinek #38 „Okiem Byłej Frankowiczki”, w którym Kasia Urbańska rozmawia właśnie z Przemkiem Sadowskim, należy do „Top 15” najpopularniejszych wśród frankowiczów odcinków tej serii. Jeżeli jeszcze nie macie naszej aplikacji Prawo-Mocni Pomocni, to warto pobrać ją, aby zobaczyć skrót tego epizodu OBF. Przekonajcie się sami, co mówi o walce z nieuczciwym kredytodawcą znany i lubiany aktor, członek społeczności ŻBK, który razem z Życie Bez Kredytu wygrał z bankiem i nie ma już toksycznego kredytu frankowego: Aplikacja Prawo-Mocni Pomocni.

Życie Bez Kredytu nie tylko pomaga uwolnić się od toksycznej umowy, a także uczy, uświadamia i edukuje

Życie Bez Kredytu to najliczniejsza społeczność frankowiczów w Polsce. Od wielu lat tworzymy dla posiadaczy kredytu w CHF materiały edukacyjne, które mają na celu pomóc podjąć decyzję o pozwaniu banku. Uświadamiamy kredytobiorców o przysługujących im prawach oraz narzędziach, które mogą okazać się pomocne w walce z bankiem o należne frankowiczom pieniądze. Nasza społeczność frankowiczów na Facebooku zrzesza dziesiątki tysięcy posiadaczy kredytu we frankach. Członkowie naszej grupy Życie Bez kredytu stanowią dla siebie wzajemne wsparcie oraz dzielą się cennym doświadczeniem w sporach z bankami. Z pewnością na naszych grupach na Facebooku znajdziesz najważniejsze odpowiedzi na pytania związane z umowami kredytowymi. Nasz główny fanpage ŻBK znajdziesz tutaj: Życie Bez Kredytu Facebook.

Jeżeli od niedawna jesteś członkiem naszej społeczności, to mogły ominąć Cię wyjątkowe materiały umieszczane na różnych naszych kanałach social media. W takiej sytuacji szczególnie polecamy pobranie naszej aplikacji Prawo-Mocni Pomocni, gdzie m.in. opublikowaliśmy listę Top 15 Okiem Byłej Frankowiczki, czyli skrót 15 najpopularniejszych odcinków programu prowadzonego przez Kasię Urbańską: Aplikacja Prawo-Mocni Pomocni. Gorąco zachęcamy do pobrania aplikacji i zapoznania się z materiałami tam umieszczonymi. Teraz cała wiedza potrzebna frankowiczom jest dostępna w jednym miejscu zupełnie bezpłatnie.

Kliknij w zdjęcie poniżej i pobierz aplikację:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy