Blog Frankowicza

Pomoc frankowiczom – zabezpieczenie roszczenia. 7. dzień bezpłatnego kursu dla frankowiczów.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Od spłaty toksycznego kredytu można uwolnić się jeszcze zanim zapadnie prawomocny wyrok unieważniający umowę frankową. Wystarczy tylko razem z pozwem wnieść wniosek o zabezpieczenie roszczenia. W ten sposób już 600 frankowiczów ŻBK nie płaci rat kredytu. Więcej szczegółów dowiesz się na bezpłatnym kursie dla frankowiczów.
Pomoc frankowiczom – zabezpieczenie roszczenia. 7. dzień bezpłatnego kursu dla frankowiczów.
  • Frankowicze mogą legalnie zaprzestać spłaty rat zanim zapadnie prawomocny wyrok unieważniający kredyt we frankach. Wszystko dzięki zabezpieczeniu roszczenia
  • Zabezpieczenia roszczenia udziela sąd na wniosek frankowicza. Po pozytywnej decyzji wymiaru sprawiedliwości kredytobiorca jest zwolniony z uiszczania comiesięcznego zobowiązania, a bank nie może dokonać wpisu do BIK-u, ani wypowiedzieć umowy
  • Zaprzestać płatności rat w wyniku zabezpieczenia roszczenia można już w ciągu kilku miesięcy od dnia złożenia pozwu
  • W społeczności ŻBK już ponad 600 frankowiczów uzyskało sądowne zabezpieczenie roszczenia i nie płaci horrendalnie wysokich rat

 

Jak nie płacić rat frankowych? Uzyskaj zabezpieczenie roszczenia!

Jeżeli jeszcze nie pozwałeś banku, a masz już dosyć wciąż rosnących rat kredytu we franku, mamy dla Ciebie rewelacyjną informację! Istnieje możliwość zaprzestania comiesięcznych płatności do banku już na zawsze, czego można dokonać nawet w ciągu kilku miesięcy. W dodatku jest to sposób absolutnie zgodny z prawem, bez jakichkolwiek negatywnych konsekwencji. Wystarczy tylko, że pozwiesz bank, a wraz z pozwem złożysz wniosek o zabezpieczenie roszczenia. Jeśli sąd pozytywnie rozpatrzy Twój wniosek, a XVIII „Wydział Frankowy” Sądu Okręgowego w Warszawie jest bardzo przychylny takim wnioskom, to w zasadzie już na zawsze zostaniesz uwolniony od comiesięcznego zobowiązania. Uzyskanie zabezpieczenia roszczenia zwiastuje pozytywne dla kredytobiorcy zakończenie sporu z bankiem – skoro wymiar sprawiedliwości widzi interes prawny w udzieleniu zabezpieczenia, to uznaje pozew frankowicza za zasadny. Jeśli sąd umożliwi frankowiczowi zaprzestanie rat, to wyrok unieważniający umowę frankową to tylko kwestia czasu. W dodatku bank będzie miał zupełnie związane ręce – nie będzie mógł dokonać wpisu do BIK-u (Biura Informacji Kredytowej), ani wypowiedzieć umowy kredytu.

Więcej informacji o zabezpieczeniu roszczenia znajdziesz w siódmej sesji naszego kursu dla frankowiczów. Każdy dzień kursu to tylko kilka minut materiału, który możesz zrealizować w dowolnej dla siebie chwili. Po ukończeniu kursu gwarantujemy, że będziesz w stanie podjąć świadomą decyzję o pozwaniu banku. Kurs jest zupełnie bezpłatny i dostępny przez naszą aplikację mobilną Prawo-Mocni Pomocni. Aplikacja jest już dostępna w Google Play oraz App Store i możesz ją pobrać korzystając z linka: https://appin.link/zbkppm.

Członkowie społeczności Życie Bez Kredytu nie płacą! Ponad 600 frankowiczów ŻBK uzyskało zabezpieczenie roszczenia

Frankowicze ze społeczności ŻBK nie płacą rat kredytu. Już ponad 600 członków naszej społeczności uzyskało wstępną decyzję sądu, czyli postanowienie o zabezpieczeniu roszczenia. Wstrzymanie comiesięcznego zobowiązania do banku to ogromna ulga dla domowego budżetu. W szczególności w sytuacji, kiedy raty frankowe są na najwyższym historycznie poziomie, a gospodarka zmaga się z inflacją i rosnącymi cenami. Wszystkie sukcesy członków społeczności Życie Bez Kredytu znajdziesz na blogu naszego głównego eksperta ds. frankowych Kamila Chwiedosika: Kamil Chwiedosik – jak wygrywamy!

Umowa o kredyt waloryzowany do CHF zawiera klauzule abuzywne i w świetle obowiązującego prawa powinna zostać uznana za nieważną. Nie ma zatem najmniejszego sensu dalsza spłata rat kredytu, którego raty wciąż rosną, a saldo nie maleje. Unieważnienie kredytu we frankach leży w zasięgu możliwości każdego kredytobiorcy. Wystarczy tylko zwrócić się o pomoc do wyspecjalizowanej i doświadczonej kancelarii dla frankowiczów. Pozew banku to jedyne wyjście z frankowego impasu. Nie daj się dłużej naciągać nieuczciwym bankom i wybierz Życie Bez Kredytu!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy