Blog Frankowicza

Pomoc frankowiczom. Już od 1 sierpnia zaczynamy wyjątkowy i bezpłatny 14-dniowy kurs przygotowawczy dla osób, które jeszcze nie zdecydowały się na pozwanie banku.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Tzw. „kredyt we frankach” to toksyczny instrument finansowy, który w świetle prawa powinien zostać uznany za nieważny. W zasadzie każdy frankowicz może z powodzeniem unieważnić umowę kredytu i odzyskać niesłusznie przez lata wpłacane pieniądze do banku. Aby tak się stało, należy tylko złożyć pozew przeciwko nieuczciwemu kredytodawcy. Nasi eksperci przygotowali znakomity, 14-dniowy kurs dla frankowiczów, który przygotowuje do odpowiedzialnego i skutecznego pozwu banku. Kurs będzie dostępny dla każdego zupełnie bezpłatnie.
Pomoc frankowiczom. Już od 1 sierpnia zaczynamy wyjątkowy i bezpłatny 14-dniowy kurs przygotowawczy dla osób, które jeszcze nie zdecydowały się na pozwanie banku.
 • Kredyt frankowy nie jest już tematem tabu. Teraz przygotowaliśmy wyjątkowy i bezpłatny kurs przygotowawczy dla wszystkich frankowiczów, którzy odpowiedzialnie chcą podjąć decyzję o pozwaniu banku
 • Gwarantujemy, że w ciągu 14 krótkich, kilkuminutowych sesji dowiesz się od naszych ekspertów wszystkiego co najważniejsze, aby uwolnić się od zadłużenia w CHF
 • Frankowicze, którzy jeszcze nie pozwali banku i odbędą dwutygodniowy kurs, dowiedzą się, na co zwrócić uwagę oraz co jest potrzebne do skutecznego pozwania banku

Materiały kursowe będą codziennie publikowane w aplikacji Prawo-Mocni Pomocni. Pobierz ją już dziś, aby dostać powiadomienie, kiedy kurs się rozpocznie: https://appin.link/zbkppm

Szkolenie dla frankowiczów. Bezpłatny, 14-dniowy kurs przygotowujący do skutecznego pozwania banku

Frankowicze wygrywają z bankami. W szczególności członkowie społeczności Życie Bez Kredytu odnoszą spektakularne zwycięstwa w sądach i cieszą się ogromnymi korzyściami finansowymi przekraczającymi nierzadko 1.000.000  zł (1 mln zł)! Pomimo to nadal wiele osób posiadających kredyt waloryzowany do CHF nie podjęło jeszcze decyzji o pozwie banku. Dlaczego? Wciąż pokutuje niesłuszne przekonanie, że bank to omnipotentna instytucja, z którą niezwykle trudno się procesować. Otóż, prawdą jest, że banki dysponują ogromnymi środkami finansowymi i zatrudniają świetnie opłacanych prawników do własnej obrony. Niemniej frankowiczów chroni zarówno polskie, jak i europejskie prawo. Umowy frankowe zawierają tzw. klauzule abuzywne, które nie powinny wywoływać skutków prawnych wobec konsumentów. Doświadczeni i wykwalifikowani eksperci Życie Bez Kredytu są w stanie skutecznie pozwać praktycznie każdą umowę frankową w każdym banku. Zdajemy sobie jednak sprawę, że brak wiedzy i nieświadomość swoich praw wpływa paraliżująco wobec podjęcia zdecydowanych działań. Dlatego dla tych wszystkich osób, które nie podjęły jeszcze decyzji o pozwie nieuczciwego kredytodawcy, stworzyliśmy bezpłatny kurs przygotowujący do sądowego sporu z bankiem. Kurs składa się z czternastu kilkuminutowych sesji. Tak, to tylko kilka minut przez 14 dni, aby uzyskać wiedzę, która może stać się przyczynkiem do odzyskania bezpieczeństwa finansowego. Po odbyciu naszego kursu gwarantujemy, że pozyskasz wszystkie informacje potrzebne do skutecznego pozwania banku. Szkolenie dla frankowiczów będzie dostępne od pierwszego sierpnia br. na aplikacji Prawo-Mocni Pomocni. Zachęcamy do pobrania naszej aplikacji już dziś, aby otrzymać przypomnienie o rozpoczęciu kursu: https://appin.link/zbkppm.

Frankowicze wygrywają z bankami. Dzięki kursowi przygotowawczemu ŻBK dowiesz się, jak odpowiedzialnie złożyć pozew i w efekcie wygrać proces sądowy. Pierwszy dzień kursu już dostępny

Umowa o kredyt waloryzowany do franka szwajcarskiego w świetle obowiązującego prawa w ogólne nie powinna istnieć. Banki w zasadzie bezprawnie pobierają od frankowiczów zawyżone raty kredytu. Nie ma jednak innej drogi niż pozew banku, aby uwolnić się z tego toksycznego jarzma. Wszczęcie postępowania sądowego przeciwko kredytodawcy pozwoli uchronić Ciebie i Twoją rodzinę przed dalszymi negatywnymi skutkami spłacania lichwiarskiego kredytu. Niestabilna sytuacja gospodarcza oraz wciąż rosnący kurs szwajcarskiej waluty w sposób znaczący ograniczają Twoje możliwości decydowania o przyszłości. Nieuczciwe mechanizmy zawarte w umowach o kredyt we frankach powodują, że nigdy nie wiesz, ile kredytu pozostało Ci do spłacenia i ile wyniesie kolejna rata. Dlatego warto zawalczyć o szczęśliwe Życie Bez Kredytu. Bezpłatny 14-dniowy kurs przygotowawczy dla frankowiczów został tak zaprojektowany, aby w szybki, przejrzysty oraz zrozumiały sposób przekazać wiedzę, która pozwoli na odpowiedzialne i w pełni świadome pozwanie banku.

Podczas kursu zostaną poruszone kolejne kwestie:

 1. Co mi da pozwanie banku? Jak sprawdzić czy moja umowa może być nieważna?
 2. Ile może mnie kosztować niepozwanie banku?!Jaką kwotę muszę spłacić do końca trwania umowy?
 3. Jak długo trwa całe postępowanie sądowe do prawomocnego wyroku? Czy muszę się znacznie angażować w rozprawy?
 4. Czy to ma znaczenie jaki mam kredyt? Denominowany czy indeksowany? Czy ma to wpływ na powodzenie mojej sprawy?
 5. Klauzule abuzywne. Rejestr klauzul niedozwolonych. Czy w mojej umowie znajdują się niedozwolone postanowienia umowne?
 6. Teoria dwóch kondykcji, czyli co oznacza najbardziej powszechne dziś w orzecznictwie rozstrzygnięcie sądowe?
 7. Zabezpieczenie roszczeń. Jakie musze spełnić warunki aby przestać spłacać kredyt w trzy miesiące?
 8. Zarzut zatrzymania. Czym jest i czy może być zastosowany w mojej sprawie?
 9. Czy banki naprawdę zwracają pieniądze?! Jak liczyć odsetki ustawowe płatne przez banki przy złożeniu pozwu?
 10. Do kogo należy mieszkanie po wygranej sprawie? Czy bank wykreśli się z hipoteki? 
 11. Czy w czasie postępowania sądowego mogę sprzedać mieszkanie? A co jeśli już mieszkanie jest sprzedane a kredyt spłacony?
 12. Czy mogę pozwać bank jeśli w mieszkaniu /domu była zarejestrowana działalność gospodarcza lub nieruchomość była wynajmowana?
 13. Czy bank może mnie pozwać za korzystanie z kapitału? Czy wówczas kancelaria powinna mi pomóc?
 14. Jak wybrać kancelarię? Czym mam się kierować i na co zwrócić uwagę wybierającą ofertę – analiza porównawcza.

Nie trać czasu ani pieniędzy. Pozwij bank! To najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twojej rodziny. Przekonaj się, że możesz tylko wygrać!

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy