Blog Frankowicza

Za nami już 200 wygranych wyroków w tym roku! Czy po wakacjach można spodziewać się kolejnej fali nowych prawomocnych zwycięstw frankowiczów?

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Powodów do świętowania w tym roku mieliśmy już bez liku – za nami 200 orzeczeń sądu na korzyść frankowiczów. Nie zatrzymujemy się i spodziewamy się do końca tego roku kolejnych 200 wygranych wyroków dla członków społeczności Życie Bez Kredytu. A w całym 2023 r. szacujemy, że osiągniemy przynajmniej 500 zwycięstw w sądach, co da łącznie ponad 1000 zakończonych spraw na korzyść frankowiczów! Wynik jest naprawdę imponujący.
Za nami już 200 wygranych wyroków w tym roku! Czy po wakacjach można spodziewać się kolejnej fali nowych prawomocnych zwycięstw frankowiczów?
  • Do tej pory w samym 2022 r. członkowie Życie Bez Kredytu otrzymali już 200 pozytywnych wyroków w sprawach o nieuczciwy kredyt we frankach
  • Po wakacjach nastąpi kolejna fala zwycięstw. Szacujemy, że do końca tego roku uzyskamy jeszcze drugie 200 wygranych
  • W 2023 r. spodziewamy się co najmniej 500 pozytywnie rozstrzygniętych spraw dla frankowiczów społeczności ŻBK, co da już łącznie ponad 1000 wygranych wyroków!
  • Pozywając bank z Życie Bez Kredytu, powierzasz swoją sprawę najlepszym ekspertom ds. frankowych w Polsce – minimalizujesz ryzyko porażki i maksymalizujesz korzyść finansową

 

Banki nie wypłacają pieniędzy po prawomocnych wyrokach? Proszę bardzo!

Członkowie społeczności ŻBK osiągnęli już 200 zwycięstw w tym roku! W 2023 będziemy mieć łącznie ponad 1000 wygranych spraw

Wakacje trwają w najlepsze, ale sprawy frankowiczów z ŻBK nie zwalniają tempa. Nasi eksperci trzymają rękę na pulsie i czuwają nad pozytywnym przebiegiem pozwów członków naszej społeczności. Od początku tego roku frankowicze z ŻBK już 200 razy wygrali batalię sądową z bankami.  W tym padły kolejne rekordy w zakresie łącznej sumy korzyści dla frankowicza, a na konta kredytobiorców trafiły zawrotne kwoty pieniężne nierzadko przekraczające 1 mln zł! Wierzymy w słuszność naszych działań i stawiamy sobie poprzeczkę coraz wyżej. Dążymy do tego, aby korzystne dla frankowiczów wyroki zapadały coraz częściej na ławach polskich sądów, a banki zwróciły nienależnie odebrane pieniądze kredytobiorcom. Naszą misją jest uwolnienie od toksycznego kredytu jak największej liczby frankowiczów. Do końca 2022 roku spodziewamy się podwoić dotychczasowy wynik i wygrać kolejne 200 spraw o abuzywny kredyt we frankach. A w 2023 r. szacujemy, że zapadnie co najmniej 500 pozytywnych orzeczeń dla członków naszej społeczności. Wówczas osiągniemy już naprawdę wspaniały wynik – ponad 1000 wygranych spraw dla frankowiczów ze społeczności Życie Bez Kredytu. 

Niezmiernie cieszy nas fakt, że dzięki naszej działalności tyle polskich rodzin odzyskało lub już wkrótce odzyska bezpieczeństwo finansowe i możliwość swobodnego podejmowania decyzji życiowych bez troski o niestabilny kurs franka. Jako eksperci dokładamy wszelkich starań, aby w sądach zatriumfowała sprawiedliwość, lecz naszego sukcesu nie byłoby bez tych wszystkich wspaniałych ludzi, którzy wzięli swój los w swoje ręce i przeciwstawili się bankowej samowolce. Pozew banku wymaga niemałej determinacji i odwagi. Wszystkim frankowiczom, którzy postanowili walczyć razem z nami przeciwko bankowemu bezprawiu, serdecznie gratulujemy słusznej decyzji. Każdy pozytywny wyrok w sprawie nieuczciwych kredytów denominowanych lub indeksowanych do CHF wzmacnia sytuację frankowiczów w sądzie. Dlatego z całego serca dziękujemy im nie tylko za zaufanie, którym nas obdarzyli, powierzając nam swoją sprawę, ale również za to, że mogą być przykładem dla innych, którzy jeszcze z różnych powodów nie powzięli decyzji o pozwaniu banku.

Życie Bez Kredytu to lider na rynku pomocy dla frankowiczów. Zabezpieczamy przed wszelkimi ryzykami związanymi z pozwem banku

Dołączenie do społeczności Życie Bez Kredytu i pozwanie z nami banku to najlepszy sposób na uwolnienie się od jarzma toksycznego kredytu we frankach. Eksperci ŻBK tworzą unikatową na rynku kancelarię dla frankowiczów, a nasz zespół to doświadczeni prawnicy oraz wysokiej klasy specjaliści z dziedzin bankowości oraz finansów. Połączenie kompetencji z zakresu prawa, ekonomii oraz zarządzania logistycznego przekłada się na naszą wyjątkową skuteczność na ławach sądowych. Życie Bez Kredytu zapewnia pełną pomoc przy pozwaniu banku oraz komfort na każdym etapie postępowania. Jako jedyna kancelaria dla frankowiczów jesteśmy w stanie udzielić ochrony przed wszelkimi ryzykami finansowymi, które mogą powstać podczas sporu z bankiem. Udzielamy gwarancji od niekorzystnych zdarzeń i od skutków nieuprawnionych działań banków. Pokrywamy koszty obrony w przypadku wytoczenia przez bank powództwa np. o wynagrodzenie z tytułu korzystania z kapitału. Nasze poważne traktowanie członków społeczności ŻBK wyrażamy poprzez gwarancję satysfakcji lub zwrot pieniędzy. Sprawy naszych frankowiczów doprowadzamy do samego końca, aż do uzyskania zwycięskiego wyroku, czyli unieważnienia umowy kredytu na zasadzie teorii dwóch kondykcji. Nie ma znaczenia, ile posiedzeń w sądzie będzie wymagała dana sprawa. Prowadzimy postępowanie członków społeczności ŻBK w sądach I i II instancji, a jeżeli zajdzie taka potrzeba, to również w Sądzie Najwyższym. Ponadto, sprawujemy opiekę nad frankowiczami jeszcze przez 3 lata od momentu uprawomocnienia się korzystnego wyroku, czyli do czasu wygaśnięcia wszelkich potencjalnych roszczeń, które bank mógłby wytoczyć przeciwko kredytobiorcy.

Jako najliczniejsza społeczność frankowiczów w Polsce oferujemy unikalne wsparcie Prawo-Mocnych Pomocnych. Prawo-Mocni to frankowicze społeczności ŻBK, którzy prawomocnie wygrali z bankiem, a dziś swoim doświadczeniem pragną dzielić się z innymi osobami poszkodowanymi przez banki. Grono Prawo-Mocnych Pomocnych tworzą ludzie z poczuciem misji wspierania osób bezwzględnie wykorzystanych przez nieuczciwe instytucje finansowe. Wiemy, że na drodze do finansowej wolności stoją różnego rodzaju lęki, obawy i niepokoje. Dlatego pragniemy ograniczyć stres osób, które wytoczyły pozew przeciwko bankowi i zapewnić im wsparcie od osób, które już zwycięsko przeszły drogę do wolności finansowej. Droga do życia bez kredytu to duże wyzwanie, lecz pamiętaj, że nie musisz tą drogą iść sam, bo otrzymasz od nas ogromne wsparcie.

Więcej informacji o Prawo-Mocnych Pomocnych oraz o unikatowej aplikacji dla frankowiczów przeczytasz w artykule: Historyczna chwila. Aplikacja mobilna Prawo-Mocni Pomocni już jest dostępna dla członków społeczności Życie Bez Kredytu.Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy