Blog Frankowicza

Polska wolna od franka – przełamujemy bariery i obawy przed pozwaniem banku.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Polska Wolna
Polska wolna od franka – przełamujemy bariery i obawy przed pozwaniem banku.

Frankowiczu, wyrwij się z toksycznego kredytu, bo prawo jest po Twojej stronie! Czy proces sądowy z bankiem to według Ciebie ryzyko? Absolutnie nie, my bierzemy je całkowicie na siebie w ramach akcji społecznej Polska wolna od franka. Nie zwlekaj i już dziś zrób pierwszy krok w kierunku wolności finansowej. Dołącz do akcji społecznej „Polska wolna od franka”. 

Polska wolna od franka – dołącz do naszej akcji i uwolnij się od toksycznego franka

„Polska wolna od franka” to specjalna akcja społeczna dla każdego, kto potrzebuje pomocy w uwolnieniu się od nieuczciwej umowy waloryzowanej do waluty obcej. Pomagamy frankowiczom od 6 lat bezpiecznie i skutecznie pozwać bank. Obecne orzecznictwo TSUE, sądów powszechnych oraz Sądu Najwyższego bardzo sprzyja kredytobiorcom i warto już dzisiaj podjąć pierwszy krok w kierunku uwolnienia się od toksycznego franka.

Naszą misją jest edukowanie frankowiczów i pomaganie im. Wyjaśnimy Ci, jak możesz uwolnić się od kredytu frankowego oraz zapewnić sobie spokojną przyszłość.

Dowiedz się więcej i pobierz e-book autorstwa naszych ekspertów: https://zyciebezkredytu.pl/sekrety-ekspertow-frankowych/

W ramach akcji społecznej „Polska wolna od franka” przełamujemy bariery i obawy przed pozwaniem banku. Przez najbliższe tygodnie na naszych kanałach na YouTubie, Facebooku oraz na blogu Życie Bez Kredytu będziemy przedstawiali fakty przemawiające za tym, że frankowicze powinni walczyć o swoje prawa.

 

Nasze działania docenił już ponad 1 000 kredytobiorców, którzy zdecydowali się wspólnie z nami na drogę sądową w celu stwierdzenia nieważności umowy kredytowej. Na przykładach wytłumaczymy Ci, jak działa propaganda banków, i pomożemy zrozumieć, dlaczego banki tak bardzo boją się pozwów sądowych. 

Nieuczciwe postanowienia umowne (klauzule abuzywne) są bowiem od początku, z mocy samego prawa, dotknięte bezskutecznością – na korzyść konsumenta. Najczęściej prowadzi to do unieważnienia umowy na zasadzie dwóch kondykcji (100% prowadzonych przez nas zakończonych spraw w apelacji zakończyło się właśnie takim wyrokiem).

 

Zawsze przedstawiamy w obiektywny, a co najważniejsze – wyczerpujący sposób informacje o konsekwencjach prawnych, jakie może pociągnąć za sobą bezskuteczność niedozwolonego postanowienia, w tym, ewentualnie, o będącej jej następstwem bezskuteczności całej umowy i jej konsekwencjach. 

 

Jeżeli chcesz, żeby nasz zespół ekspertów prawa finansowego i ekonomii przygotował bezpłatnie kompleksową analizę prawną oraz ekonomiczną Twojej sytuacji związanej z kredytem we frankach, prosimy o przesłanie w e-mailu zwrotnym skanów umowy kredytowej wraz z aneksami (jeżeli były zawierane). 

Następnie w ciągu 3 dni otrzymasz od nas przygotowany specjalnie dla Ciebie dokument. Znajdziesz w nim opis korzyści, jakie możesz osiągnąć, jeśli zdecydujesz się skierować sprawę do sądu, na przykładzie trzech potencjalnych scenariuszy. Wymienimy też potencjalne ryzyka.

 

Wskażemy zapisy abuzywne, które znajdują się w Twojej umowie kredytowej, oraz przedstawimy szereg informacji, dlaczego masz ogromną szansę na sukces i wygraną z bankiem. Po ustaleniu przez sąd nieważności Twojej umowy kredytowej saldo Twojego kredytu spadnie do zera, a bank zostanie wykreślony z hipoteki kredytowanej nieruchomości. 

 

Ponadto wyślemy Ci informacje na temat Pakietu 10 gwarancji przygotowanego dla Ciebie oraz dane dostępowe do konfiguratora ofert – narzędzia, które pozwoli Ci dostosować ofertę finansowania postępowania sądowego do Twoich możliwości. Tutaj znajdziesz informacje na temat działania konfiguratora: https://zyciebezkredytu.pl/konfigurator-ofert-juz-dziala-dla-panstwa/.

 

Dlaczego już teraz warto pozwać bank? Sądy są przyjazne frankowiczom

W ramach naszej akcji społecznej #PWOF pragniemy zachęcić frankowiczów do walki o swoje prawa i pieniądze oraz zapewnić ich, że w tej walce wszelkie ryzyka mogą zostać zneutralizowane. Naszym celem jest rozwianie wątpliwości związanych z nieuzasadnionymi obawami przed pozwaniem banku. 

Doświadczeni eksperci Życia Bez Kredytu już podczas pierwszej konsultacji przedstawią Ci Pakiet 10 gwarancji dotyczących przeprowadzenia skutecznego postępowania sądowego, które maksymalizują Twoje korzyści oraz chronią Cię przez poniesieniem straty finansowej w całości. 

Akcja społeczna #PWOF jest również odpowiedzią na propagandę ze strony lobby bankowego, które próbuje wprowadzić frankowiczów w błąd. Wielu lobbystów bankowych twierdzi, że ostatnie orzeczenia TSUE oraz SN nie sprzyjają kredytobiorcom. Jest to oczywista manipulacja faktami. Ostatnie wyroki zarówno TSUE, jak i SN podtrzymują dotychczasowe korzystne dla frankowiczów orzecznictwo. Obecnie aż 98% wszystkich wyroków członków społeczności Życie Bez Kredytu jest orzekana pozytywnie względem kredytobiorców. Wobec tego Twoje szanse na wygranie sprawy sądowej i uwolnienie się od toksycznego kredytu są bardzo wysokie. Niemniej należy mieć na uwadze, że w Polsce nie ma prawa precedensu, a każda sprawa nigdy nie jest z góry przesądzona. Tylko doświadczona i wyspecjalizowana kancelaria prawna, zagwarantuje zwycięstwo i zminimalizuje, lub nawet całkowicie wyeliminuje ryzyka finansowe związane z prowadzeniem sporu z bankiem.

W tym momencie nie ma wątpliwości, że podtrzymamy tę passę wygranych, a to dzięki wielu korzystnym wyrokom Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej oraz przełomowym uchwałom Sądu Najwyższego w Polsce – mówi Kamil Chwiedosik, ekspert ds. frankowych i założyciel największej społeczności frankowiczów Życie Bez Kredytu.

Frankowiczu, najwyższy czas na działanie – wykonaj pierwszy krok w strony wolności finansowej i skontaktuj się z nami już dziś!

Dołącz do akcji społecznej “Polska wolna od franka” Zgłoś się już teraz! Zadzwoń by dowiedzieć się więcej: ŻBK – Kontakt z biurem w Warszawie 24/7

tel. +48 575 337 667 lub 575 339 602 lub napisz maila na info@zyciebezkredytu.pl

Czy proces sądowy z bankiem to według Ciebie ryzyko? 
Absolutnie nie, my bierzemy je całkowicie na siebie w ramach akcji społecznej Polska wolna od franka.
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Polecamy